NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Stalowa Wola ... symbol nowoczesnosci, ... O co chodzi z tym co powiedział prezydent
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
Też znam kilku faszystów, ale oni chodzą tylko na czarne marsze i demonstracje KODu. Vielitz, te brednie o faszystach to zachowaj dla siebie.
Jakim trzeba być durniem, by wierzyć w lewackie ideologie ? sciana


Obrazek


No i ty uważasz się za lepszego głosząc swoją propagandę? "Tamci" mówią, że na marszu byli faszyści/naziści pokazując kilku łysych z flarami i tym Nas oczerniając i dyskredytując sam marsz - jasne bzdury i propaganda z którą trzeba walczyć (ale nie siejąc swoją propagandę).

Ty zaś tworzysz jakąś sztuczną nagonkę, że się na nas uparli i nasze uśmiechnięte dzieci z flagą w ręce nazywają faszystami - jak ty możesz takie bzdury pisać, serio w to wierzysz? Wychyl może nos z tej naszej zapyziałej Stalówki i zobacz jak jest naprawdę, a nie wierzysz ślepo w to, co ktoś ci pokazał.

Lecz się człowieku z tej nienawiści i wyzywania tych co mają swoje, inne od twojego, zdanie.

Ja znam osobiście kilku nazioli/faszoli (sami nie są pewni jak ich nazywać), którzy w ten wielki dzień, jadą zawsze do Wawy z nadzieją, że będzie możliwość małej zadymy, może ktoś z antify się trafi itp. - dla mnie to burki, śmieszą mnie, ale znamy się lata więc ich toleruje.
Nie zmienia to jednak mojego zdania o tym marszu, bo wiem, że jak wszędzie, nic nie jest czarno-białe, zawsze coś tam się da złego w dobrym wyszukać jak się dobrze poszuka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 15:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 15:58  
Cytuj
Prosiłem. Nie schodzimy na politykę która mam daleko w poważaniu.
Chce byście napisali co jest nowoczesnego w stalowej woli ... W czym ona taka nowoczesna...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 16:17  
Cytuj

Obrazek



Nie przejmujcie się jakimiś libtards od zaplecza demokratów Clintonów, dla nich wszystko nie-liberalne i nie-lewicowe to faszyzm z Trumpem włącznie. Mianowany przez nich szef CIA za Obamy nauczał w Waszyngtonie o polskich obozach koncentracyjnych. To mianowany szlam. Oni doskonale wiedzą komu służy ta propaganda, wiec służą jak nasze folksdojcze i RAŚ. Taki sort :-)

https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/GERMAN%20CONCENTRATION%20CAMPS_0001.pdf

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 16:21  
Cytuj
Od zarania dziejów był facet i kobieta, a ludy mające się za te bardziej cywilizowane dodały jeszcze POMIĘDZY smiech2
Może Prezydent mówiąc że jesteśmy nowocześni chciał nam przekazać że skoro tego nie tolerujemy (większość mieszkańców) to właśnie my jesteśmy tymi prawdziwymi nowoczesnymi.

Tak ja to rozumie, ale może się myle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 16:27  
Cytuj
Oczywiście tobie vieltz to tylko demonstracje KOD i czarne marsze dewiantów seksualnych z tęczowymi flagami nie przeszkadzają.
Do tego co napisał mariusz12879 dodał bym jeszcze że lewaki to są właśnie ci pomiędzy - nogami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 16:28  
Cytuj

Stalowa Wola to upadłe miasto, z którego ludzie wyjeżdżają.
Sam też wyjechałem i w sumie nie wiem po co dalej tu piszę.
To mój ostatni wpis.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 16:30  
Cytuj
Miasto Stalowa Wola i Gdynia jest symbolem odrodzonej nowoczesnej Polski. Przy okazji, powinniśmy o wiele więcej skorzystać w czasach gdy Polska powraca i wschodnia ściana płaczu dała zwycięstwo rządzącym. Rzeszów nie narzeka ale to za mało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 16:36  
Cytuj
Serio nie ma nic w Stalowej Woli czym mogli byście się pochwalić?
Może jest jakaś nowa ulica co poprawiła płynność przejazdu?
Może jeżdżą Nowe małe ekonomiczne autobusy lub nowy system Zielona fala czy super nowoczesne przejścia dla pieszych... Kurna musi coś być nowoczesnego skoro o tym mówi sam prezydent.

Ale.Nie wklejanie durnych zdjęć i polityka won

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 16:43  
Cytuj
Piszesz o wystąpieniu Prezydenta, a nie chcesz dyskutować o polityce, przecież głowa państwa to polityk z krwi i kości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 17:31  
Cytuj
Stalowa Wola produkuje nowoczesną bron która jest na wyposażeniu WP. prywatne firmy to są różne, ale nie tak źle żeby wszystkie ramy tylko spawały, felgi czyściły czy drzewa rąbały.
PS.
Obrazek był dla Erniego, nie był durny, Ernie chciał to dostał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 17:38  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście tobie vieltz to tylko demonstracje KOD i czarne marsze dewiantów seksualnych z tęczowymi flagami nie przeszkadzają.
Do tego co napisał mariusz12879 dodał bym jeszcze że lewaki to są właśnie ci pomiędzy - nogami


Kto powiedział, że mi dewianci nie przeszkadzają?
Ja napisałem jasno, uprawiasz propagandę, więc jesteś nie wiele lepszy od tych, którymi gardzisz. Jak ty prostych tekstów nie możesz pojąć, tylko powielasz jedno i to samo, wszędzie widzisz spiski lewaków i innych, może zmień środowisko, bo ja wokół w STW jakoś takowych tworów nie widzę.
Poza tym, nie mieszaj rozmowy o marszu niepodległości z jakimiś dziwactwami.

Zakończy jednak te dywagacje, bo faktycznie, to nie na temat.

Wg. mnie nowoczesności w STW wiele nie ma, w alutecu tak opluwanym widziałem kilka nowoczesnych naprawdę maszyn i chyba tyle - więc to o jakąś inną nowoczesność chyba tu chodziło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 19:55  
Cytuj
Nadal nic nikt nie napisał... przykre to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 21:35  
Cytuj
Stalowa Wola to miasto przemysłowe. Nowocześnie wyposażone są tutaj firmy. Robią wiele ciekawych produktów dla lotnictwa, motoryzacji, offshore, energetyki. Miasto nie może pochwalić się taką historią jak pobliski Sandomierz. Z ciekawostek jest też kontrkatedra młody zabytek ale ciekawe jest jego powstanie i dalsza historia. Mieszka też tutaj wielu ciekawych ludzi zarażonych ciekawą pasją. Ale jeszcze jesteśmy społeczeństwem na dorobku więc wolą się nie pokazywać. Jest to też dobry punkt wypadowy do wycieczek rowerowych: bliskie po okolicznych lasach, oraz dalsze na Roztocze lub Sandomierz. Po okolicznych rzeczkach można zamówić ciekawe spływy kajakowe. W zimie nie daleko stąd na wyciągi narciarskie w Batorzu, Chrzanowie czy Krzeszowie. Obok Stalowej leci ciekawa trasa rowerowa GeenVelo. Sporo ludzi uprawia tu sporty motorowe: cross, quad, samochody 4x4. Ogólnie jest to zielone miasto. Woda pitna jest bardzo dobra prosto z wodociągu.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 21:41  
Cytuj
Powiedziano ci już ze Gdynia i Stalowa Wola to miasta symbole. Transformacja ustrojowa bardzo mało przyniosła naszemu miastu. Oto pytasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 14:10  
Cytuj
Do Niemiec
... opisałes się... ok

Ale w temacie jest... Co jest nowoczesnego w Stalowej Woli

Nie pisz o rzeczkach czy trasach rowerowych...

Oczekuje coś o Stalowej Woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 14:42  
Cytuj
Chyba każde miasto zmierza ku nowoczesności, Stalowa też ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 10:49  
Cytuj
Do RST..38 żeby było łatwiej zrozumieć twóje kryteria nowoczesności, podaj przykład innych miast i co w nich jest nowoczesne warte uwagi według ciebie.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 13:53  
Cytuj
Do NIEMIEC
... Nie wiem co ci.napisać...
Mnie interesuje stwierdzenie Pana Prezydenta co powiedział..
Nie mnie porównywać inne miasta do Naszego.
Mnie interesuje gdzie podjechać i zobaczyć ... by odczuć to stwierdzenie... Stalowa Wola jest symbolem nowoczesności.
Jak widać nikt nic nie napisze. Więc lipa.
Stalowa Wola w centrum miasta wygląda strasznie. Ulice brzydkie. Szaro. Wieczorem ciemno.
I kurze co bym pochwalił? Pomóżcie coś pochwalić... Ale nie ścieżki rowerowe w okolicy czy Budowa S19 bo to nie Stalowa. WOLA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 13:59  
Cytuj
@Niemiec: lotnictwa powiadasz.... hehehe, jesteś lepszy od propagandzistów z PiS'u... zmień lekarza, bo po tych lekach to za dużo tych lotników widzisz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 16:46  
Cytuj
Sorry, myślałem że serio pytacie się o informacje. A to tylko polityczna dyskusja. Nie zorientowałem się. Piszcie sobie dalej nie zwracając na moje posty uwagi.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 18:34  
Cytuj
Proszę bez polityki... tylko fakty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 13 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 07:07  
Cytuj
Powrównałen do Stalowej miasto tej same wielkości czyli Ostrów Wielkopolski ( pracowałem przez 3lata). Wierzcie róznica widoczna gołym okiem na + dla Stalowej
Ktoś powie Ostrów to zachod wielkopolska Polska A!
Jest troche różnic ale jedna jest "ciekawa" Ostrów to dotychczas był bastion PO (Komorowski dostał tam wiecej głosów niż Duda i Kukiz razem wzieci) A Stalowa?? ;-) czy to ma znaczenie? ;-)
To tak tylko do refleksji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 07:28  
Cytuj
Nie porównujcie z innymi miastami bo to nie ma sensu.
Tu chodzi o to jak Prezydent Miasta Stalowa Wola wprowadził w błąd Prezydenta Polski.

STALOWA WOLA symbol nowoczesnosci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 13 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 10:36  
Cytuj
Może prezydent nawiązywał do historycznych słów gen Kasprzyckiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 11:06  
Cytuj
Skończcie z glupotami...
Może... Może... jednym słowy nie ma na to odpowiedzi.

Szkoda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »