NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7
Zagrożenia duchowe, Bądźcie ostrożni !!!
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 21:01  
Cytuj
Która jest teraz coraz bardziej ograniczana przez nasz rzad, ktory wie najlepiej jaka wole mamy. A co do Boga i wolnej woli to brzmi to tak: róbcie co chcecie, możecie sie nawet pozabijac a ja i tak nie kiwne palcem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 21:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 21:04  
Cytuj
Moim zdaniem czlowiek ktory nie wierzy w Boga tym bardziej nie wierzy we wróżki, czarne koty, piątki 13 itp. Kieruje sie bardziej rozumem. Ewentualnie w formie zabawy lub z przymrużeniem okaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Która jest teraz coraz bardziej ograniczana przez nasz rzad, ktory wie najlepiej jaka wole mamy. A co do Boga i wolnej woli to brzmi to tak: róbcie co chcecie, możecie sie nawet pozabijac a ja i tak nie kiwne palcem.


naucz się rozróżniać wolność od bezprawia ...

"Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść.
Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę."

1Kor, 6, 12-13

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Sty 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 21:43  
Cytuj
Fajny thread panowie. Napinki też fajne. Nie widziałem, jeszcze by ktoś został przekonany w którymkolwiek kierunku religijnie na forach, ale zabawa dobra i można własny argument poćwiczyć.

Widzę, że aktywny temat, a nie chcę zakładać niepotrzebnie nowego. Ma ktoś polecić dobrego psychologa?
Niby nie jest ze mną tragiczni, ale ostatnio rzeczy, które wcześniej tolerowałem wprawiają mnie w furię. Kiedy nie jestem nakręcony w szale, to jestem cały czas zmęczony i nie robię wielu rzeczy, które powinienem zrobić. Taki autosabotaż. Czytałem, że tu może chodzić o uogólnione zaburzenia lękowe i chętnie zobaczyłbym specjalistę.

Pozdrawiam i z góry dzięki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 21:47  
Cytuj
CYTAT


Pozdrawiam i z góry dzięki umiech


Jeszcze jak wytłumaczysz trollolom pisdupkowym tutaj co znaczy thread to będziesz miał full odpowiedzi na ten temat smiech2

Dzięki za pierwszy post!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
Widzę, że aktywny temat...

Nieaktywny od ponad roku, ogarnij się, bo Ci widzę życie spierd...a, a Ty nawet nie zauważasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Sty 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
Nieaktywny od ponad roku

Skoro mam odpowiedzi w 10 minut, to jest aktywny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 22:27  
Cytuj
Nie k.. Kiedy pisałeś, że wątek jest aktywny, był nieaktywny. Uaktywniłeś go Ty. Naprawdę masz problem z czasoprzestrzenią.
Szukasz pomocy psychologa i zgłaszasz to w temacie o Halloween? Na rany Jezusa !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »