NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Zagrożenia duchowe, Bądźcie ostrożni !!!
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 08:54  
Cytuj
CYTAT


Biedny,ubogi mózgiem człowieczku!!Nie oceniaj,bo Ciebie ta sama miara odmierzą ./;Mnie nie obchodzi w co wierzysz,wiec się nie przystawiaj do mnie.Zwierzę też w nic nie wierzy jak i ty .I nie napinaj się Za bardzo,bo rajtuzki ci nie zdzierżą i zanieczyścisz je świeżym ateistycznym gnojemgood


Pelele ateistow to sobie szukaj w rodzinie, Jak zrozumiesz ze mozna wierzyc w Boga a nie slepo w to co propaguje kosciol to sobie pogadamy. I tutaj sie klanie refleksja, ale u ciebie bedzie z tym ciezko, gowno z mozgiem nie idzie w parze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 08:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Biedny,ubogi mózgiem człowieczku!!Nie oceniaj,bo Ciebie ta sama miara odmierzą ./;Mnie nie obchodzi w co wierzysz,wiec się nie przystawiaj do mnie.Zwierzę też w nic nie wierzy jak i ty .I nie napinaj się Za bardzo,bo rajtuzki ci nie zdzierżą i zanieczyścisz je świeżym ateistycznym gnojemgood


Pelele ateistow to sobie szukaj w rodzinie, Jak zrozumiesz ze mozna wierzyc w Boga a nie slepo w to co propaguje kosciol to sobie pogadamy. I tutaj sie klanie refleksja, ale u ciebie bedzie z tym ciezko, gowno z mozgiem nie idzie w parze.


Możemy podyskutować jak skończysz jakiś kurs czy też szkołe podstawową.Od mojej Rodziny odstosunkuj sie .
Syn pyłu i wiatru czyli tuman>Zmień rajtuzki Heniek i przy okazji onuce bo przeszkadzają Ci w mysleniu.A co KK propaguje jak nie wiarę w Boga?:CZyżbyś miał inne zdanie?W księdza nie wierzę bo to też człowiek i grzesznik i to tylko pośrednik pomiędzy Bogiem a nami.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 09:28  
Cytuj
Refleksja. Brakuje tego, brakuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 11:04  
Cytuj
Jakby ktoś szukał to w dużym Tesco są super dynie, tylko zapewne miłośnicy zupy dyniowej wykupują je.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 13:44  
Cytuj
CYTAT
Jakby ktoś szukał to w dużym Tesco są super dynie, tylko zapewne miłośnicy zupy dyniowej wykupują je.


Zupa,konfitury,pestki,olej nawet placek z dyni można zrobićok

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 15:20  
Cytuj
Ooo dokładnie, a obok ludzie szukali świeczek podgrzewaczy, pewnie do romantycznej kolacji.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Ooo dokładnie, a obok ludzie szukali świeczek podgrzewaczy, pewnie do romantycznej kolacji.
A Ty im droge wskazywałeś?

Może nie maja gazu ani prądu?Nie generalizuj Jacus!Dynia od dawna jest do spożywania a nie do helołynuumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 18:50  
Cytuj
Wybierałem najładniejszą, tak się za mną Pisisory stękniły że wróciłem do poprzedniego konta.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 19:29  
Cytuj
Brak umiarkowania w jedzeniu i piciu - też jest grzechem, a na zupę dyniową wybieramy małe dynie a nie te pastewne umiech

Kurkuma,imbir,gałka muszkatołowa i grzanki na maśle!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 09:00  
Cytuj
Księża egzorcyści diecezji płockiej do rodziców: Halloween nie jest niewinną zabawą

CYTAT
Księża egzorcyści diecezji płockiej zwrócili się z apelem do rodziców, nauczycieli oraz wychowawców dzieci i młodzieży, aby nie organizować i nie uczestniczyć w inicjatywie zwanej Halloween, która - jak podkreślają - nie jest niewinną, beztroską zabawą.


CYTAT
Jak podkreślono w apelu, "Halloween nie jest niewinną, beztroską zabawą, ale grozi otwarciem się na działanie złych duchów". Zaznaczono, że inicjatywa jest "obca kulturze polskiej i chrześcijańskiej" i wiąże się "ze wzrostem liczby opętań wśród dzieci, które wcześniej bawiły się w Halloween".


CYTAT
- Zgłaszają się do nas rodzice z prośbą o pomoc, z powodu pojawiających się problemów u dzieci, które brały udział w różnych "zabawach", odbywających się w okolicach 31 października. Zwracamy się z apelem do rodziców, nauczycieli oraz wychowawców dzieci i młodzieży, aby nie organizować i nie uczestniczyć w inicjatywie zwanej Halloween - zaapelowali księża egzorcyści.


CYTAT
"Kościół zawsze potępiał praktyki okultystyczne i satanistyczne. Przeciwko Halloween w 2009 roku wypowiedział się papież Benedykt XVI, określając je jako "święto antychrześcijańskie i niebezpieczne", które "promuje kulturę śmierci" i "popycha nowe pokolenia w kierunku mentalności ezoterycznej, magii, atakuje święte i duchowe wartości przez diabelskie inicjacje za pośrednictwem obrazów okultystycznych" - czytamy w komunikacie.


CYTAT
Jednocześnie duchowni zachęcili, by Halloween zastąpić popieraną przez Kościół inicjatywą "Hollyween", w ramach której dzieci i młodzież przebrani za świętych Kościoła katolickiego, uczestniczą w marszach, balach przebierańców i czuwaniach modlitewnych.


źródło: https://warsz(...)/ktwpfms

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 10:24  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
W księdza nie wierzę

Pelele jak to nie wierzysz w księży? Oni istnieją. Sam kilku widziałem. Coś kiepska ta Twoja wiara smiech2 umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 13:32  
Cytuj
Może u Ciebie w rodzinnej wsi wpojono wiarę w księdza.Powtarzam!!Wierzę w Boga a nie w księdza.Ksiadz to ledwie pośrednik pomiędzy nami a Bogiem SzopenieumiechKsięży szanuję,ale w księdza nie wierzę.Nie próbuj mi czegoś wmawiać.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 14:07  
Cytuj
O Pelele widze przybylo 20 %, tak malo do bana, trzeba go delikatnie podkur ..c i zaraz bedzie 100 %. A chlop tak ciezko od paru miesiecy nabijaj posty wypocinami. Jak tam sprawa w sadzie? Zarobisz na tym? A moze Andzejek cie bedzie musial publicznie o to na tym portalu przeprosic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 14:11  
Cytuj
Heniuś tobie też niewiele brakuje. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 14:17  
Cytuj
Panie Mirku proszę nie prowokować tym zdjęciem. Naprawdę chcesz nieprzyjemnej wymiany zdań? Na tym ci zależy?kłócić się?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 15:25  
Cytuj
CYTAT
Obrazek
A teraz dla równowagi proszę o zdjęcie bożonarodzeniowego prosiaka z jabłkiem w pyszczku and wielkopostnych bobrzych ogonów.jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 08:07  
Cytuj
Część obecnej medycyny nie poszła za nauką, ale za magią i wymyślono leki homeopatyczne ...
Informacje potrzebne do zapoczątkowania homeopatii otrzymał Samuel Hahnemann, który był masonem na seansach spirytystycznych.

Nikomu nie zabraniam ich stosowania, ale warto abyście wiedzieli, że stosowanie tych leków może powodować ogromne zagrożenia duchowe.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
Panie Mirku proszę nie prowokować tym zdjęciem. Naprawdę chcesz nieprzyjemnej wymiany zdań? Na tym ci zależy?kłócić się?


To znaczy co?
Mam się bać?
To jest groźba?
Ja nikogo nie obrażam i siebie obrażać też nie pozwolę.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 08:57  
Cytuj
Kolego Mirku - Ty właśnie innych obrażasz. Kiedyś Ci to już wypominałem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 09:33  
Cytuj
Rsta- ja się ciebie boje czytać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 10:06  
Cytuj
Przykłady czortusiu?
Czy znów masz omamy?
Tylko z tego roku proszę a nie z poprzednich lat, gdy broniłem się przed zaszczuwaniem ze strony el.BANana, Andriuszy, Jacusia i innych klakierów.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
(...)el.BANana, Andriuszy, Jacusia i innych klakierów.


Określenie klakier to tak z miłości do bliźniego?zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 10:16  
Cytuj
Mam mnóstwo zrzutów ekranowych z dowodami miłości ludzi o których pisałem.
Zupełnie inny kaliber.
Hipokryzja wylewa się z twoich wypowiedzi niczym Niagara.good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 10:42  
Cytuj
CYTAT (RRJ)
Rsta- ja się ciebie boje czytać...


Boisz się poznać prawdę?

Wolisz żyć w nieświadomości lub zakłamaniu?

Twoje prawo ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »