NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
TVP PIS bez ataku nożownika,
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jeżeli dostaliby te pieniądze to oczekiwania trochę wzrosną. Obniżenie udziału zagranicznych tub propagandowych jest warte tej składki, przynajmniej dla mnie a nie oglądam. Jeszcze parę lat i najciekawsze na internecie będą komentarze pod artykułem od samego artykułu. Wszystkie opinie w 10 minut potluczony


Komentarze tez juz są ustawione. Nicki o identycznej stylistyce pisowni sami siebie cytują i popierają



Komentarze Andrzejka nigdy nie są o temacie, raczej są jego wyobrażeniami o autorach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 23:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 00:08  
Cytuj
Nie o Andrzejku mowa. A tak poza tym przeszkadza wam ten Andrzejek oj przeszkadza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 06:39  
Cytuj
Wrzody na tyłku i hemoroidy też przeszkadzają a ludzie z tym żyjąjezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 06:45  
Cytuj
Kupili portal, kupili ludzi, wszystko pięknie... a tu jeden taki prawdę mówi i nie pasuje.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 06:46  
Cytuj
CYTAT
Mirek777 i Pelele to moze kradnijcie drobne rzeczy bo to tez malo ściągalne jest....:szok:


Jeżeli sam masz lepkie paluszki,to nie uogólniaj że wszyscy tak mająumiechJA mam talerz sat z Orange love i placę miesięcznie za TV,internet dwa tel komórkowe i 1 stacjonarny 125 zł Abonament też płacę bo nie należę do PO,Nowoczesnej i nie jestem KODerasta.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 06:52  
Cytuj
Płacisz francuzom?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 06:55  
Cytuj
Płacę tam,gdzie taniej i nie zaglądam im w paszporty.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 07:12  
Cytuj
CYTAT
Płacę tam,gdzie taniej i nie zaglądam im w paszporty.


To czemu narzekasz na prywatyzację. Bez niej było by drożej. Idea nie wprowadzała takich "promocji" jak Orange.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Płacę tam,gdzie taniej i nie zaglądam im w paszporty.


To czemu narzekasz na prywatyzację. Bez niej było by drożej. Idea nie wprowadzała takich "promocji" jak Orange.


A gdzie narzekałem na UCZCIWĄ a nie złodziejska prywatyzację?Oswiec mnie bo nie pamiętamnie wiem A w Orange jestem juz kilkanaście lat i ich promocji nie traktuje jak ty w cudzysłowie.Wole placic mniej obcemu niż dac się golic swojemu.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 07:26  
Cytuj
Ja też wole płacić mniej ale swojemu. Taka różnica. Z Orange zrezygnowałem ponad rok temu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 07:45  
Cytuj
CYTAT
Abonament też płacę bo nie należę do PO,Nowoczesnej i nie jestem KODerasta.

To ktorym z tych co wymieniles jest mirek3x7?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mirek777 i Pelele to moze kradnijcie drobne rzeczy bo to tez malo ściągalne jest....:szok:


Jeżeli sam masz lepkie paluszki,to nie uogólniaj że wszyscy tak mająumiechJA mam talerz sat z Orange love i placę miesięcznie za TV,internet dwa tel komórkowe i 1 stacjonarny 125 zł Abonament też płacę bo nie należę do PO,Nowoczesnej i nie jestem KODerasta.


To mirek777 proponuje takie rozwiązania. Mnie w to nie mieszaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11595
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 10:17  
Cytuj
Paradoks ja płacę.Płaciłem też jak tvp było tubą PO-PSL.

To ty masz z tym problem że musisz płacić. good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Mirek777 i Pelele to moze kradnijcie drobne rzeczy bo to tez malo ściągalne jest....:szok:


Jeżeli sam masz lepkie paluszki,to nie uogólniaj że wszyscy tak mająumiechJA mam talerz sat z Orange love i placę miesięcznie za TV,internet dwa tel komórkowe i 1 stacjonarny 125 zł Abonament też płacę bo nie należę do PO,Nowoczesnej i nie jestem KODerasta.


To mirek777 proponuje takie rozwiązania. Mnie w to nie mieszaj


Problem płacenia wywołałeś Ty i stąd wypowiedzi w Twoim kierunku.W innych niektórych kerajach/chyba w Czechach/płacą to w opłacie za energie elektryczną.Każdy.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
Ja też wole płacić mniej ale swojemu. Taka różnica. Z Orange zrezygnowałem ponad rok temu.


W tych 125 zł mam TV,internet dwa telefony komórkowe i stacjonarny.Z jednej komórki nieograniczone minuty na tel komórkowe,z drugiej nieograniczone na stacjonarne i komórkowe a ze stacjonarnego bezpłatne na wszystkie stacjonarne w kraju i do USA i Kanady na kom.bezpłatnie.Która sieć w Polsce daje lepsze warunki? Wolę płacić mniej nawet nie swojemu.Swój nieraz potrafi zedrzeć skórę z klienta w imię swoiście rozumianego patriotyzmujezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
Paradoks ja płacę.Płaciłem też jak tvp było tubą PO-PSL.

To ty masz z tym problem że musisz płacić. good


Ale wy dziwni jesteście. Mirek777 podał głupią radę ze jak mi nie pasuje tvp to zebym nie oglądał. Jakbym tego nie wiedział. A co mi da nie oglądanie jak musze i tak za to płacić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 20:55  
Cytuj
Taki świat, jeden choruje cale życie, drugi dwa razy, a koszty są zryczałtowane. Teraz mnie martwi wzrost kosztów utrzymania więziennictwa.
To byłoby ze stratą dla społeczeństwa, gdyby tak po obywatelsku uzdolnieni ludzie, nie wykonywali pracy dla społeczeństwa w czasie pobytu w miejscach zadumy i medytacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 06:24  
Cytuj
CYTAT
Paradoks ja płacę.Płaciłem też jak tvp było tubą PO-PSL.

To ty masz z tym problem że musisz płacić. good


Niby proste a takie ciężkie gdy nie rozumie sie tekstu czytanego.

On napisał, że jak płaci to wymaga by podawano informacje z jego miasta. Tak jak to zrobiły stacje komercyjne.

Pele sie podłącza ;-) Nie rozumie ale zabiera głos ;-)

Pele, no to masz drożej ode mnie ;-) Nie mam wszystkiego u jednego operatora, bo po co?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 06:32  
Cytuj
Powoli Rząd wprowadza stare zwyczaje więzienne,ze skazany po wyroku musi pracować na swoje utrzymanie więzienne.Nie może być tak,że przestepca siedzi w ciepłej celi,ogląda TV i pod kocykiem bije konika.Ma pracować,czy to we wiezieniu czy tez poza nim.Za komuny w Strzelcach szyli filcaki i pracowali w wapiennikach,w Potulicach robili ławki i proste meble.Moga byc wykorzystywani do prac porządkowych/odśnieżanie,zamiatanie/Mozliwosci pożytecznego wykorzytywania skazanych sa olbrzymie.

Anfrzejek zjadł cos niestrawnego i bredzi od rzeczy.Co jadłeś Jedruś?Czyzby nieswieżą kiszke kaszaną?Zalecam ci twój stary sposób!!Lewatywa z zimnej wody.Działa i na trawienie , na mózg i jego niedotlenieniegoodTylko zaopatrz się w instrumenty i materiały w razie możliwej awarii.Życzę powodzenia Jędrula/a nie rozwolnienia/
Najlepiej ogladaj TFUJ-N lub POLSZMAT a napewno cie przeczyściumiech

Temat jest o TVPiS czyli o TV wiec czemu kwękasz Jedrus że nie na temat?
Napisz cos o "ŚWIATKACH"bo to doskonale umieszumiechświadku.
A za abonament RTV jak dla mnie nie musisz płacic,bo to mnie nie obchodzi.JA mam to co mi potrzeba u jednego operatora bo tak mi się podoba,a tobie nic do tegook

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 06:51  
Cytuj
CYTAT
Powoli Rząd wprowadza stare zwyczaje więzienne,ze skazany po wyroku musi pracować na swoje utrzymanie więzienne.Nie może być tak,że przestepca siedzi w ciepłej celi,ogląda TV i pod kocykiem bije konika.Ma pracować,czy to we wiezieniu czy tez poza nim.Za komuny w Strzelcach szyli filcaki i pracowali w wapiennikach,w Potulicach robili ławki i proste meble.Moga byc wykorzystywani do prac porządkowych/odśnieżanie,zamiatanie/Mozliwosci pożytecznego wykorzytywania skazanych sa olbrzymie.


Daj jakiś przykład wprowadzania tych nowych zwyczajów, bo to bardzo ciekawe.

CYTAT
Anfrzejek zjadł cos niestrawnego i bredzi od rzeczy.Co jadłeś Jedruś?Czyzby nieswieżą kiszke kaszaną?Zalecam ci twój stary sposób!!Lewatywa z zimnej wody.Działa i na trawienie , na mózg i jego niedotlenieniegoodTylko zaopatrz się w instrumenty i materiały w razie możliwej awarii.Życzę powodzenia Jędrula/a nie rozwolnienia/
Najlepiej ogladaj TFUJ-N lub POLSZMAT a napewno cie przeczyściumiech

Temat jest o TVPiS czyli o TV wiec czemu kwękasz Jedrus że nie na temat?
Napisz cos o "ŚWIATKACH"bo to doskonale umieszumiech


HaHa, niech wszyscy widzą ;-) Domyślam się, że właśnie opowiedziałeś nam o swoich metodach ;-)


Gdzie ja "kwękałem", że nie na temat?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 09:06  
Cytuj
Temat brzmi: TVP PiS bez ataku nożownika

Czy wyczerpały się już pomysły na dyskusję? Jeśli tak, temat zamknę, bo rozmowy są nie na temat...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 09:40  
Cytuj
Daj jakiś przykład wprowadzania tych nowych zwyczajów, bo to bardzo ciekawe.




Napisz cos o "ŚWIATKACH"bo to doskonale umieszumiech[/cytat]

HaHa, niech wszyscy widzą ;-) Domyślam się, że właśnie opowiedziałeś nam o swoich metodach ;-)


Gdzie ja "kwękałem", że nie na temat? [/cytat]


Podam ci temat budowy warsztatów pracy dla więżniów w Załężu.Więcej nie napiszę bo Magpie mnie zbanujeumiechBo to nie na temat.A na temat jest to,co napisałem o tym jakie urządzenie z jakimi kanałami mam aby TV oglądać.Powtarzam,że TVP nadała komunikat o nożowniku z naszego miasta w TVP INFO ,Panoramie i Teleexpresie.Dobrze jest ogladac TV reżimową jak piszą niektórzy o niej.

A Pele nie wie ale pisze.Któż tak napisał Jędrusiu?Ty,czy może ksiądz Bobek z Niepołomic?
Mark Twain powiedział:"Lepiej milczeć i udawać głupiego,niż zabierać głos i zdradzić tym,że jest się głupkiem" Lepiej wiec nie zabiertać głosu jeśli cos się nie wie.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11595
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 10:14  
Cytuj
Paradoks - głupie biadolenie że musisz płacić - to i rada musiała być na twoim poziomie.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
Paradoks - głupie biadolenie że musisz płacić - to i rada musiała być na twoim poziomie.ok


Mirek naprawde jestes dziwny. Moze jako obywatel chce aby wiadomosci publiczne mialy jakis poziom. Jezeli jeszcze zmuszają nas do dokladania sie do tego.
Wytykasz obrazanie Andrzejkowi a sam jestes gorszy. Taki uprzejmy uszczypliwy aniolek z rogami. Ale najwaznieszje ze co dzień wychwali pis

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 14:17  
Cytuj
Teraz nadal nic nie mówią o tym, zreszta sprawa już ucichła
Teraz jest nagonka na ochroniarzy...Ale czy ochrona w marketach jest po to, by łapać świrów z nożami gołymi rekami? Chyba oni sa od złodziei zeby pokazac ze oko pańskie czuwa nad biznesem... chyba nie ma obowiązku łapania morderców po galeriach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »