NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
TVP PIS bez ataku nożownika,
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2017r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Daj link to TVN, zobaczę komentarze ludzi lepszego sortu z ciekawości Jędrek.


Jak z ciekawości to szukaj sam. Lepiej smakuje ;-)


nie mogę bo mnie zbanowali, ile razu tam nie wszedłem to pióra z lemingów fruwały... zarumieniony

youtube tylko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2017r. 21:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Paź 2017r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Daj link to TVN, zobaczę komentarze ludzi lepszego sortu z ciekawości Jędrek.


Jak z ciekawości to szukaj sam. Lepiej smakuje ;-)


nie mogę bo mnie zbanowali, ile razu tam nie wszedłem to pióra z lemingów fruwały... zarumieniony

youtube tylko


No to masz problem. link na to też nic nie pomoże jak zachować się nie potrafisz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2017r. 21:20  
Cytuj
CYTAT

nie mogę bo mnie zbanowali, ile razu tam nie wszedłem to pióra z lemingów fruwały... zarumieniony

I jak już te pióra latały tak, to wtedy sie budziłeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 16:57  
Cytuj
Jeśli ktoś stale oglada TFUJ-N czy POLSZMAT to nie może zobaczyć co jest w TVP INFO czy też w Teleexpresie.Ale opluć należy dokładnie,bo jest okazjagoodNiektórym polecam program z rana TFUJ-N p.t WSTAJESZ I ŁŻESZ

Gadanie samemu z soba i komentowanie pod innym Nickiem swoich postów to takie chore,.Syn wiatru i pyłu czyli tuman

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
Jeśli ktoś stale oglada TFUJ-N czy POLSZMAT to nie może zobaczyć co jest w TVP INFO czy też w Teleexpresie.Ale opluć należy dokładnie,bo jest okazjagoodNiektórym polecam program z rana TFUJ-N p.t WSTAJESZ I ŁŻESZ

Gadanie samemu z soba i komentowanie pod innym Nickiem swoich postów to takie chore,.Syn wiatru i pyłu czyli tuman


A SuperStacja? spi


Wyśmiewając aż tak te telewizje a broniąc do oporu Tvp jestes takim samym kimś kto fanatykuje tvn lub polsatowi czy supetstacji czy innej telewizji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
Jeśli ktoś stale oglada TFUJ-N czy POLSZMAT to nie może zobaczyć co jest w TVP INFO czy też w Teleexpresie.Ale opluć należy dokładnie,bo jest okazjagoodNiektórym polecam program z rana TFUJ-N p.t WSTAJESZ I ŁŻESZ

Gadanie samemu z soba i komentowanie pod innym Nickiem swoich postów to takie chore,.Syn wiatru i pyłu czyli tuman


A co masz do Polsatu? Największa propaganda jest teraz w tvp i tvnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Jeśli ktoś stale oglada TFUJ-N czy POLSZMAT to nie może zobaczyć co jest w TVP INFO czy też w Teleexpresie.Ale opluć należy dokładnie,bo jest okazjagoodNiektórym polecam program z rana TFUJ-N p.t WSTAJESZ I ŁŻESZ

Gadanie samemu z soba i komentowanie pod innym Nickiem swoich postów to takie chore,.Syn wiatru i pyłu czyli tuman

Ej no, a gdzie wzmianka o pedalach i lewatywach? Wpis bez tego to wpis stracony mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 21:12  
Cytuj
Widzę że pociągnęliście temat po jakimś trollo - spamerze... po co?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Widzę że pociągnęliście temat po jakimś trollo - spamerze... po co?


Niech bedzie o tym czarno na białym jaką telewizje wciskają nam wytrawni politycy i to za obowiązkowy abonament

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
Może nie pokazali w Wiadomościach reportażu ale w innych i na wszystkich portalach błyskawicznie podano wiadomość bez żadnych podtekstów..
Jednakże, nie pokazali takiej manipulacji jak to zrobiły niemieckojęzyczne media. O agitce Jasia Hartmanna nawet nie wspomnę dla przyzwoitości. Lokalni napinacze z totalnej opozycji nie idźcie tą drogą. Wszyscy rozumieją co się stało niestety.

Kim jest mężczyzna, który podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki? - wiadomo ofiara braku demokracji.

Obrazek



Błaszczak pogonił wszystkich oficjeli z województwa do Stalowej do przypilnowania sprawy i wszelkiej pomocy.







No jest czarno na białym, cdn.. odwalił za ciebie całą robotę ok

Nikt nawet tutaj nie pisał o tej żenującej agitacji, bo ludzie i tak znają Fakty cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 23:27  
Cytuj
i nawet tu nie mogliście się powstrzymać od apelu do opozycji i ubarwiania smutnego tematu w emotikony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 06:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jeśli ktoś stale oglada TFUJ-N czy POLSZMAT to nie może zobaczyć co jest w TVP INFO czy też w Teleexpresie.Ale opluć należy dokładnie,bo jest okazjagoodNiektórym polecam program z rana TFUJ-N p.t WSTAJESZ I ŁŻESZ

Gadanie samemu z soba i komentowanie pod innym Nickiem swoich postów to takie chore,.Syn wiatru i pyłu czyli tuman

Ej no, a gdzie wzmianka o pedalach i lewatywach? Wpis bez tego to wpis stracony mlotek


Temat nie na temat.CZyzby Andrzejku hemoroidy czy też owsiki ci dokuczały że pragniesz cos w ulubionym temacie?Czuje że zastosowałeś enemę w/g moich rad a teraz czekasz na klientagoodZabiegi powtarzaj az do skutku,aż banan powie :"dosyć'
A opluwanie TVP jest twoją specjalnoscia.Ile za to dostajesz Sorosowych judaszowych srebrników?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Widzę że pociągnęliście temat po jakimś trollo - spamerze... po co?


Niech bedzie o tym czarno na białym jaką telewizje wciskają nam wytrawni politycy i to za obowiązkowy abonament


Nie oglądaj.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Widzę że pociągnęliście temat po jakimś trollo - spamerze... po co?


Niech bedzie o tym czarno na białym jaką telewizje wciskają nam wytrawni politycy i to za obowiązkowy abonament




CYTAT (Mirek777)
Nie oglądaj. potluczony


Nie pisz bez sensu.

Na razie jestem przymuszany do płacenia za taką telewizje. Powiedz coś na to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 18:18  
Cytuj
Nie pisz bez sensu.

Na razie jestem przymuszany do płacenia za taką telewizje. Powiedz coś na to. [/cytat]

Zafunduj sobie talerz satelitarny z Polszmatu i oglądaj to co lubisz.TVP cię nie zmusza abyś oglądał jej programy.Ja oglądam to co lubię.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 19:03  
Cytuj
paradoks - a czym Cię przymusili?
chytry

Ściągalność abonamentu jest niewielka.
Tylu Polaków nie płaci a Ciebie przymusili?
cool girl

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 19:35  
Cytuj
CYTAT

CZyzby Andrzejku hemoroidy czy też owsiki ci dokuczały że pragniesz cos w ulubionym temacie?Czuje że zastosowałeś enemę w/g moich rad a teraz czekasz na klientagoodZabiegi powtarzaj az do skutku,aż banan powie :"dosyć'
A opluwanie TVP jest twoją specjalnoscia.Ile za to dostajesz Sorosowych judaszowych srebrników?

Nooo. Od razu lepiej. Tylko, ze ja mam inaczej na imie. Banan w dupie zaczyna gadac? Ja tam nigdy nie slyszalem. Ty tak?
Ja TVP-is opluwam? To nie dosc ze slyszysz gadajace banany w dupie to jeszcze zwidy masz? Dzwon do SOWIK czy jakos tak, pomoga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 20:55  
Cytuj
Mirek777 i Pelele to moze kradnijcie drobne rzeczy bo to tez malo ściągalne jest....:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
paradoks - a czym Cię przymusili?
chytry

Ściągalność abonamentu jest niewielka.
Tylu Polaków nie płaci a Ciebie przymusili?
cool girl


No wiesz jeśli zarejestrował telewizor to musi płacić ;-) życie ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Mirek777 i Pelele to moze kradnijcie drobne rzeczy bo to tez malo ściągalne jest....:szok:


Rób co uważasz za stosowne - Twoje życie i Twoje sumienie.
Swoje porady zostaw sobie.
Nie żal się, że coś musisz robić, jeśli tak na prawdę masz wybór.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 21:51  
Cytuj
zapytanie?
CYTAT

Twoje życie i Twoje sumienie.
Nie żal się, że coś musisz robić, jeśli tak na prawdę masz wybór.

zapytanie?co
Uczciwy obywatel praworzadnego panstwa mowi, ze zastosowanie sie do obowiazujacego prawa to kwestia sumienia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 21:57  
Cytuj
Mirek777 nie ma sensu to co głosisz. Poza jednym. Wszystko co pis jest okej.
Nic poza tym.
Najpierw sam kazesz mi nie placic abonamentu bo jest niska sciagalność. A tak nie jest. Bo jak ktos pracuje i nie placi abonamentu to co jakis czas go zwindykują. Takze sam swoje rady zachowaj dla siebie.
Majac telewizor nie mam wyboru. Mam go zarejestrowac i placic abonament.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 22:15  
Cytuj
W zasadzie Mirek napisał i zachowuje sie jak typowy pisowiec katolik. Mała szkodliwość to masz wybór i możesz łamać prawo.

Synu nie kradnij. Pamiętaj, jak będziesz czegoś potrzebował to tata przyniesie ci z pracy.

A tak poważnie to niestety trzeba płacić abonament bo taki mamy obowiązek. Domyślam się Mireczku po twoim wpisie, że tak po katolicku go nie płacisz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 22:42  
Cytuj
Jeżeli dostaliby te pieniądze to oczekiwania trochę wzrosną. Obniżenie udziału zagranicznych tub propagandowych jest warte tej składki, przynajmniej dla mnie a nie oglądam. Jeszcze parę lat i najciekawsze na internecie będą komentarze pod artykułem od samego artykułu. Wszystkie opinie w 10 minut potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli dostaliby te pieniądze to oczekiwania trochę wzrosną. Obniżenie udziału zagranicznych tub propagandowych jest warte tej składki, przynajmniej dla mnie a nie oglądam. Jeszcze parę lat i najciekawsze na internecie będą komentarze pod artykułem od samego artykułu. Wszystkie opinie w 10 minut potluczony


Komentarze tez juz są ustawione. Nicki o identycznej stylistyce pisowni sami siebie cytują i popierają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »