NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Thoni Alutec , Potrącenia z premi za urlop wypczynkowy
Posty: 20
Dołączył: 25 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 19:07  
Cytuj
Ogólnie to wszyscy którzy pracujecie za takie stawki to nie macie mózgów i to dzięki wam te firmy funkcjonują 2200/2500 śmiech.

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 19:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 19:25  
Cytuj
Pozostałość po czasach 12 lat intensywnej industrializacji i galeryzacji Polaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 13 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2018r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
Ogólnie to wszyscy którzy pracujecie za takie stawki to nie macie mózgów i to dzięki wam te firmy funkcjonują 2200/2500 śmiech.

Pracujac tam można zauważyć ciekawe zjawisko.
Postępujące, paranoiczno sccjizofreniczne urojenia oraz absurdalny stopień zidjocemia jednostek. Wyrządzajacy zło osobie ludzkiej

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

3. 2.6. wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 12:38  
Cytuj
Alutec obóz pracy i wyzyskiwaczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 14:38  
Cytuj
Mam znajomych którzy chwalą sobie tam pracę. Ponoć zarabiają minimum 3000 zł na rękę; ale rzadko ich widuje bo często robią nadgodziny. Tam na ruchu 4-brygadowym nie słyszeli o czymś takim jak DW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 15:00  
Cytuj
Może i zarabiają ale kosztem zdrowia i zapalenia płuc przez aluminium, które jest zabójcze dla organizmu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
Mam znajomych którzy chwalą sobie tam pracę. Ponoć zarabiają minimum 3000 zł na rękę; ale rzadko ich widuje bo często robią nadgodziny. Tam na ruchu 4-brygadowym nie słyszeli o czymś takim jak DW.


Czyli przypłacają zdrowiem za pensję niższą niż ma sprzątaczka na zachodzie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2018r. 07:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mam znajomych którzy chwalą sobie tam pracę. Ponoć zarabiają minimum 3000 zł na rękę; ale rzadko ich widuje bo często robią nadgodziny. Tam na ruchu 4-brygadowym nie słyszeli o czymś takim jak DW.


Czyli przypłacają zdrowiem za pensję niższą niż ma sprzątaczka na zachodzie good


Pewnie tak, ale są przynajmniej zadowoleni że zarabiają ponad 3000 zł na rękę sciana. Ja kiedyś starałem się tam do pracy na kontroli, nawet chcieli mnie przyjąć. Ale jak dowiedziałem się że:
- zatrudnienie jest przez pośrednika, czyli agencję pracy;
- stawka to minimalna krajowa, a reszta to premie i nadgodziny
- jak robota nie jest skończona, to trzeba zostać dłużej
- niema czegoś takiego jak DW na 4-brygadówce

to im grzecznie podziękowałem. Te 3000 zł to można spokojnie wyciągnąć w innym zakładzie gdzie jest 4-brygadówka, nie ma śmierdzącego aluminium i nie trzeba tyrać nadgodzin...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Lut 2018r. 12:57  
Cytuj
jeden mądrze gada !! brawo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 13 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 07:25  
Cytuj
"Ludzie Ludziom zgotowali ten los!"
Śmiali sie polacy i mowili že w chinach za miske ryżu bedą robić jak sie wam nie chce.
A czego doczekaliśmy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 07:44  
Cytuj
CYTAT
"Ludzie Ludziom zgotowali ten los!"
Śmiali sie polacy i mowili že w chinach za miske ryżu bedą robić jak sie wam nie chce.
A czego doczekaliśmy?


A pomyśl co by było w Polsce gdyby nie emigracja i bezrobocie koło 20%?. W takim Alutecu pewnie nie zarabiało by się te 3000 zł więcej, tylko pewnie ledwo powyżej 2000 zł...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 23:08  
Cytuj
już nie przesadzaj z tymi 3000 żeby tyle zarobić trza walić nadgodziny albo mieć dużo %ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 09:10  
Cytuj
CYTAT
już nie przesadzaj z tymi 3000 żeby tyle zarobić trza walić nadgodziny albo mieć dużo %ok


Nie wiem ile tam przeciętnie zarabia na rękę, bo nigdy tam nie robiłem. Ale znajomi co tam robią chwalą się że mniej niż 3000 na rękę nie biorą. Ale ci sami znajomi też narzekają że mają dużo nadgodzin i mało wolnego czasu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 13 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 11:15  
Cytuj
W takich zakładach jest wszystko rozegrane koncertowo. Chciałbm poznać tych ludzi którzy wymyślili ten system. i wyszkolili kadre, jak ścigać,czym straszyć i poróżnić ludzi. Działa to bardzo dobrze. Do tego stopnia że np mogą ci zabrać pieniądze za nic dosłownie, a póznniej wmówić ci poczucie winy tak że nawet przepraszał bedziesz ty!A na koniec sam powiesz sobie że tak ma być.Wyśmienity system. Działają jak w sekcie którym guru ma świetość objawioną.
Naprawde ciekawe zjawisko!!
Niestety na poprawe sytuacji nie ma co liczyć. Państwo rozpacza nad losem norek, uboju koni, górników i lekarzy.Ludzie pracujacy w obozach to zapomniana klasa. Nie broni ich nikt!
Narazie sytuacjach gospodarcza jest dobra. Ludzie jakoś sobie rządzą. A wyobrażacie sobie sytuacje grupowych zwolnień?Kogo zwolnic kogo zostawić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 11:19  
Cytuj
Ale placzki jesteście.
LD zrobił porządek z forum o Uniwheelsie A teraz ZK powinien to zrobić z tym forum.
Nie podoba się praca... wypad gdzie lepiej i proste. A nie ... nie byłem.. Noe widziałem A płaczu co nie miara.
Won z dwora i już...😂😂😂😂

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 11:38  
Cytuj
Trick najlepiej zamknij cale forum sciana

Niestety ale Thoni Alutec to specyficzna firma, 80 % kierwonikow i brygadzistow to pociotki , koledzy itd. Niestety nie kazdy umie zarzadzac ludzmi. A tam traktuje sie jednak ludzi bardzo specyficznie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 12:05  
Cytuj
W ogłoszeniach o pracę z Alutecu piszą i się szczycą że 80 % kierowników
i brygadzistów zostało awansowancyh w sposób rekrutacji wewnętrznej. Teraz niech dział kadr się pochwali jakie ci ludzie mają wykształcenie, zdażają się asy z brygadzistów po podstawówce, Wiele ludzi jest w tej firmie na nieodpowiednich stanowiskach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »