NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kara dla Legii,
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 21:48  
Cytuj
CYTAT

Teraz jest moda na poprawność polityczną, a nie na prawdę.
Teraz na topie jest tolerancja, czyli de facto obojętność na wszystko.
Jak ktoś się za bardzo czymś przejmuje, to w Niemczech wysyłają go do szpitala psychiatrycznego, żeby był bardziej w tylu zombie. Bardziej stępiony, i niczym się nie przejmujący.



Postęp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 21:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 07:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Vielitz wszystkich zabawia-raz puści bąka-raz pawiaumiechOto Twoje idiotyzmy cwany gapo.Wydaje Ci się że jesteś bezkarny i super?jESTEŚ ŚMIESZNY biedaku i żałosny w swoim wyszydzaniu i nabijaniu się z cudzych postów.Nasmiewanie się z cudzych przekonań,określeń,idiotyzmów jak piszesz świadczy o tym,że w ciemie Cie bito za młodu,lub żelazko spadło Ci na główke.Współczuję otoczeniumlotek


Wiem, że z takimi jak ty nie powinno się zaczynać, bo to trzeba mieć z 5-6 lat i praktykę w wyzywaniu się rodem z piaskownicy. Jakbym robił coś nie tak, to pewnie już dostał bym jakieś "pkt" a ich nie mam, a konto na tym forum mam od wielu wielu lat, ty zaś widać trochę nazbierałeś, więc widać jasno, kto jaki jest.
To, że nabijam się z twoich idiotycznych wypocin (bo chyba jesteś naprawdę jedynym ostatnio którego ośmieszam za te bzdury i farmazony, i zwykle poza wyzywaniem nic w odpowiedzi nie otrzymuję od ciebie - zero argumentów, zero faktów, nic, pustynia), cóż, no nie jestem w stanie czasami przejść obok takich bzdetów bez reakcji, no nie da się, walka z wiatrakami może, ale czasami trzeba, no ktoś musi.


Chyba jednak żelazko.Przysadka mózgowa uszkodzona.Syndrom Wałęsy.Leki leki i jeszcze raz leki.Zdrowia Ci zyczę bufoniemlotekGdybym obrażał w taki sposób innego bufona,to już dawno bym dostał punkty jak piszesz. ty ich nie masz jak i Lichwiarz czemu się dziwie nie tylko ja.Punkty dostałem za takiego jak ty prowokatora bezkarnego na forum.CZy ty jesteś Napoleon,czy Pani Walewska?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 30 Cze 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 07:45  
Cytuj
Chyba jednak pani Waleska.Widziałem jak kupował szalik Legii,szminkę,pas do pończoch i perukę.A jesli chodzi o kare UEFA to ludzie uzbierali ponad 200 tysi na ten cel Pele nie dyskutuj z nygusem.Nie dawaj mąciwodzie satysfakcji,bo to gbur i hołota.Jemu wolno a nam nie.szydzić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 11:57  
Cytuj
200 tysięcy ;-) Nieźle koleżka naciągnął naiwniaków. Niech dobiją mu do tych 400 tysięcy, które są celem to facio sobie coś ciekawego kupi. Na koszt naiwniaków oczywiście, bo jeśli ktoś nie siedzi na głowie to jest w stanie przeczytać o wysokości kary nałożonej na Legię. Koleżka zgapił pomysł Rydzyka (zbieranie na ratowanie stoczni).


vielitz w 100 % Cie popieram. Jak widzisz te dwa elementy to takie negatywne maskotki tego forum. Nigdy niczego nie wnoszą do tematu ale zawsze piszą i obrażają. Każdy ma swoją rolę do spełnienia ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
200 tysięcy ;-) Nieźle koleżka naciągnął naiwniaków. Niech dobiją mu do tych 400 tysięcy, które są celem to facio sobie coś ciekawego kupi. Na koszt naiwniaków oczywiście, bo jeśli ktoś nie siedzi na głowie to jest w stanie przeczytać o wysokości kary nałożonej na Legię. Koleżka zgapił pomysł Rydzyka (zbieranie na ratowanie stoczni).


vielitz w 100 % Cie popieram. Jak widzisz te dwa elementy to takie negatywne maskotki tego forum. Nigdy niczego nie wnoszą do tematu ale zawsze piszą i obrażają. Każdy ma swoją rolę do spełnienia ;-)



Popieraj popieraj.Spotkaj się maskotko PPR z Vielitzem i POnarzekaj.Jak to w Polsce żle,jaki to Pelele niewychowany.Zerknij w swoje posty,które sa SAMĄ WODA i tylko mulą i niszcza sens tego forum.Zastanów się nad soba i odpowiedz sobie dlaczego pierwszy i ty i ten twój pupil wszczynasz zwady?No dlaczego?Nic nie można napisać przeciwnego do twego"rozumowania:"/?/bo zaraz wyszydzanier,ironizowanie,wyzywanie od głupich pele.Dla mnie jesteś nikim który wart jest choćby słowa.Chyba jesteś niedonoszony albo masz chorą wątrobę.Zdrowia życzę i mniej jadu w postach.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 14:50  
Cytuj
CYTAT

Popieraj popieraj.Spotkaj się maskotko PPR z Vielitzem i POnarzekaj.Jak to w Polsce żle,jaki to Pelele niewychowany.Zerknij w swoje posty,które sa SAMĄ WODA i tylko mulą i niszcza sens tego forum.Zastanów się nad soba i odpowiedz sobie dlaczego pierwszy i ty i ten twój pupil wszczynasz zwady?No dlaczego?Nic nie można napisać przeciwnego do twego"rozumowania:"/?/bo zaraz wyszydzanier,ironizowanie,wyzywanie od głupich pele.Dla mnie jesteś nikim który wart jest choćby słowa.Chyba jesteś niedonoszony albo masz chorą wątrobę.Zdrowia życzę i mniej jadu w postach.


Miałem coś napisać i dalej się "z koniem pokopać", ale koniec wypowiedzi mnie rozwalił - "mniej jadu" pisze gość, który ani jednego postu nie napisał bez wyzywania oponenta jezyk No mocne umiech

Wracając do tematu - wczoraj gdzieś czytałem, że kara na Legię jednak także dotyczy oprawy, tzn kara za transparenty nie dotyczące meczu (ogólnie mówiąc). Niby wszystko zgodnie z prawem (bo jest tak w regulaminie) ale faktycznie, kary za to lecą w sumie rzadko, tylko przy okazji transparentów politycznych albo mocno kontrowersyjnych (np. Barca cyklicznie płaci kary za swoje o wolnej Katalonii itp.).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 22:03  
Cytuj
Ja też już nic więcej nie napisze bo za tego gnoja dostaje kary. Zacznę go ignorować znudzi się i wróci do nory. uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 22:48  
Cytuj
Proszę na temat!

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 23:03  
Cytuj
Ludzie, ale w czym jest problem?
Skoro uważamy,że zasady UEFA są chore, niesprawiedliwe, to nie bierzmy udziału w rozgrywkach organizowanych przez tą organizację.
Bo to jest trochę jak z UE. Po kasę to łapy wyciągamy bez szemrania, ale dostosowanie się do zasad organizacji, która daje tą kasę to już gorzej.
To ja mam propozycję. Wycofajmy nasze kluby z europejskich rozgrywek, ze struktur UEFA to wtedy nie dostaniemy żadnej kary od nich. Tylko zróbmy bilans zysków i strat, żeby nie było niepotrzebnych zaskoczeń.
I wiecie zbieranie kasy dla ludzi, którzy złamali przepisy (np. niedrożne przejścia) podczas gdy chore dzieciaki (np. na siepomaga) czekają na pomoc jest zajebiste. Moje gratulacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 00:17  
Cytuj
jakie zasady?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 18:29  
Cytuj
Ustalone przez UEFA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 07:17  
Cytuj
Ja_30, bredzisz jak opętany, równie dobrze można by powiedzieć że jak Ci się nie podoba ekipa rządząca naszym krajem to zabieraj dupe i wypad z tego kraju.
Jeden może protestować i blokować legalne demonstracje, a drugi nie ma prawa wyrażać swego zdania, ot typowe lewackie myślenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
Ja_30, bredzisz jak opętany, równie dobrze można by powiedzieć że jak Ci się nie podoba ekipa rządząca naszym krajem to zabieraj dupe i wypad z tego kraju.
Jeden może protestować i blokować legalne demonstracje, a drugi nie ma prawa wyrażać swego zdania, ot typowe lewackie myślenie.


No a co, nie możesz opuścić Polski jak ci rząd nie pasuje?
Rząd określa swoje zasady/opłaty i jak ci nie pasuje to możesz wyjechać do "lepszego" kraju (nikt na siłę/za karę Polakiem być nie musi przecież).

Tak samo jest z LM i innymi rozgrywkami - organizuje je "firma", określa swój regulamin (ten, za którego łamanie Legia płaci cyklicznie kary), który trzeba przestrzegać, w zamian daje możliwość zarobienia grubej kasy, więc każdy marzy by w tym uczestniczyć. Inna sprawa, że czasami ten regulamin jest przestrzegany dość wybiórczo i jak to obecnie jest na świecie, ważniejsza jest poprawność polityczna i całkowity brak kontrowersji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 15:37  
Cytuj
Zasady ? Za transparenty niezwiązane z meczem karze sie Legie, ale za transparenty Welcome Refugees Borussi juz nie ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 15:47  
Cytuj
Podejrzewanie politycznej poprawności o obiektywizm, to brutalny faul na faktach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
Zasady ? Za transparenty niezwiązane z meczem karze sie Legie, ale za transparenty Welcome Refugees Borussi juz nie ?


Taka Barca np. płaci cyklicznie za "Wolną Katalonię" (więc nie tylko "naszych" karzą), po prostu jak pisałem, ten zapis traktuje się wybiórczo - Legia przecież w każdym meczu prawie ma jakieś transparenty i oprawy i tylko za te naprawdę kontrowersyjne są kary. Z tymi "refugisami" to takie typowo naciąganie faktów - bo z jednej strony jakieś 3 prześcieradła z "poprawnym politycznie" tekstem, a z drugiej strony ogromna sektorówka (zakazana także co do rozmiaru - bo zakrywa ludzi itp.) z bardzo kontrowersyjnym przesłaniem (nie ma tu się co oszukiwać - więcej w tym było ataku na niemiaszków niż próby uhonorowania poległych, w tym dzieci).

Teraz pewnie jej doładują z grubej rury, bo recydywa kolejna z flarami i kolejny raz atak na samą Uefę.

CYTAT
Podejrzewanie politycznej poprawności o obiektywizm, to brutalny faul na faktach.


Celna uwaga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »