NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zapytanie,
Posty: 15
Dołączył: 12 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2017r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
Witam wszystkich

Poszukuję garażu do wynajęcia na firmę (będzie pełnił funkcję magazynku). Ktoś coś wie lub słyszał gdzie było by coś do wynajęcia?

Pozdrawiam

Moderowano przez: magpie
Zapraszam do działu ogłoszeń. To forum, służy do dyskusji


Do magpie: Z całym szacunkiem, ale czym się różni zapytanie "Ktoś coś wie lub słyszał gdzie było by coś do wynajęcia?" od "Gdzie można kupić piwo Stalove"? To drugie nie zostało "ocenzurowane". Forum jak i dyskusja jest środkiem wymiany/pozyskania informacji... tak samo jak zadanie pytania. Nie reklamuję się, nie ogłaszam się... zadałem pytanie jakich na forum wiele.
Nie udzielam się tu zbyt często, nie "spamuję", chcę jedynie zasięgnąć opinii - pozyskać informację od współmieszkańców miasta. Tak jak wspomniana cenzura, bardzo niestosownym ze strony Stalowego Miasta jest brak możliwości odpowiedzi, na wspomnianą cenzurę. Muszę napisać to publicznie, bo brak opcji na ustosunkowanie się i odpowiedź do "cenzora" - magpie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę większego profesjonalizmu.

...teraz pewnie "profesjonalnie" dostanę bana za wyrażenie opinii, która to może być początkiem dyskusji... bo podobno właśnie o to chodzi na forum - tak magpie?

Ciekawe, że teraz nawet próba napisania niniejszego posta kończy się w koszu. Pełen profesjonalizm i kultura ;)

Moderowano przez: magpie
Od tego jest specjalny dział w ogłoszeniach. To jest prywatne ogłoszenie o poszukiwaniu garażu, tu nie ma miejsce na dyskusję. Nie ma postów o wynajmie mieszkań, nie ma o wynajmie garażu. Jako moderator uznaje to za ogłoszenie i wyrzucam do kosza
http://stalo(...)a&id=55&
Tu jest zamieszczonych kilka ogłoszeń. Nie ma potrzeby robienia z forum kolejnego działu ogłoszeń...


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »