NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Komitet Społeczny - Żądamy Reformy Sądów, Apel o reformę wymiaru sprawiedliwości
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2017r. 13:46  
Cytuj
https://www.petycjeonline.com/apel_o_reform_wymiaru_sprawiedliwoci_dla_dobra_polski


Apel o reformę wymiaru sprawiedliwości


Pan prezydent RP Andrzej Duda,

Pani premier Beata Szydło,

Pan minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro

Posłowie i senatorowie parlamentu RP

Sądy w Polsce są dzisiaj jedynymi instytucjami państwowymi które po 4 czerwca 1989 roku nie zreformowały się, nie przeszły żadnych zmian ani strukturalnych, ani kadrowych. Pozostały reliktem systemu komunistycznego. Brak demokratycznej kontroli nad sądami doprowadził do powstania patologicznych zjawisk w ich funkcjonowaniu. Dzisiaj Sądy nie służą obywatelom i państwu polskiemu, tylko strzegą interesów różnych grup systemu postkomunistycznego i własnej korporacji.

Obecny parlament zainicjował niezbędne reformy. Napotykają one na opór grup interesu będących beneficjentami okrągłego stołu i grup przestępczych. Są to potężne siły zdolne do manipulowania opinią publiczną. Naszym apelem chcemy powiedzieć, że zdecydowana większość Polaków domaga się dokończenia tych reform w jak najkrótszym czasie. Niech sądy służą obywatelom i naszemu państwu. Niech strzegą prawa i wyznaczają wysokie standardy życia publicznego. Niech „Sprawiedliwość jest ostoją mocy i trwałości Rzeczypospolitej”. Żadne spory polityczne nie mogą zatrzymać tych zmian.

Zwracamy się z tym apelem o szybkie reformy wymiaru sprawiedliwości. Na Was ciąży historyczna odpowiedzialność za faktyczne zakończenie postkomunizmu w Polsce i przywrócenie obywatelom wiary w sprawiedliwość.

Komitet Żądamy Reform Sądów: Adam Borowski, Czesław Nowak, Andrzej Michałowski, Andrzej Kołodziej, Andrzej Rozpłochowski, Jacek Smagowicz, Jerzy Langer, Tomasz Olko, Roman Bielański, Emil Broniarek, Wiktor Ćwiklik, Krzysztof Wyszkowski, Adam Kalita, Jerzy Maciej Kublikowski Tadeusz Markiewicz, Ryszard Majdzik, Bogusław Olszewski, Zenon Borkowski, Adam Macedoński, Artur Rogala, Andrzej Filipczyk, Krystyna Byers vel Czachor, Jerzy Jacek Pilchowski, Edward Bielawski, Aleksandra Makowska-Prochera, Zbigniew Korczowski, Mirosław Młodecki, Zbigniew Korczowski, Adam Słomka, Zygmunt Miernik, Paweł Piekarczyk, Tomasz Sakiewicz, Katarzyna Gójska, Piotr Lisiewicz, Paweł Zdun, Ryszard Kapuściński, Jadwiga Chmielowska, Elżbieta Jędrzejuk, Leszek Andrzejewski, Kazimierz Kacprzak, Mieczysław Łaba, Janusz Olewiński,
Sławomir Musiej, Ryszard Piekart, Zygmunt Goławski (junior), Mirosław Andrzejewski, Antoni Prokopiak, Jerzy Bogumił,
Łukasz Ossowski, Krzysztof Wolf, Tomasz Chachuła, Iwona Kondratowicz, Jolanta Gorczycka, Zygmunt Sokulski, Andrzej Jaworski, Paweł Skupiński, Stanisław Leszczyński, Jacek Sarnecki, Adam Zychowicz

https://www.petycjeonline.com/apel_o_reform_wymiaru_sprawiedliwoci_dla_dobra_polski

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2017r. 13:46  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2017r. 14:12  
Cytuj
i tyle w temacie ok

a lemingi i inne bobry niech idą ze zniczami na cmentarz i położą je na grobach ofiar komunizmu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2017r. 15:26  
Cytuj
A reszta normalnych Polakow żąda normalnej Polski bez PISu z wolnymi mediami bez sadownictwa w rekach jednego człowieka ktiry ledwo zdal aplikature i z 3 ukonczyl studia.Jeden niedouk nie bedzie rzadzil Naszym krajem.Świr. naczelnik.z Antkiem wojenka,caryca Katarzyna Suski,cygan z urodzenia Jaki,niby minister Plaszczak marionetka Becia i reszta(nie da si3e calego rzadu wymienic) nie będą twarzami ktore osmieszaja i niszcza Polske.Nie zycze sobie zeby sady staly sie politycznym tworem PIS na telefon.
Ten rzad to hanba !!!! i madre spoleczenstwo doprowadzi do tego aby PIS poszedl w niebyt.Ktos musi zapobiec ruinowaniu Polski i rozdawaniu jej Rydzykowi.Wczorajsze deklaracje i misja Kaczynskiego przedstawiana w TvTrwam u Rydzyka to smiech na caly swiat.SREDNIOWIECZE wyborco PIS zafundowales normalnym Polakom sredniowiecze.
Wyborcow PIS jest troche ponad 5 mln wiec nadzieja ze reszta madrych nie dopusci do tego aby swir ktory z nienawisci depcze konstytucje i demokracje nadal rzadzil.
Nieudacznik zyciowy ktory nawet majtek sobie sam nie kupuje bo w zyciu nie byl na zakupach wydaje rokazy i nakazy,obraza ludzi gardzi nimi,opakuje brata ,a depta wszytko to co brat szanowal i do Czego dazyl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2017r. 15:32  
Cytuj
Trzeba pozwalniac z pracy sędziów z okresu PRL.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2192
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2017r. 16:15  
Cytuj
Hrabia wolne media powiadasz??
Żartowniś z ciebie


https://youtu.be/NfgoykOYpXc


https://youtu.be/V8DgH2Pp76o

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lip 2017r. 17:30  
Cytuj
Ale ci ciśnienie wzrosło Hrabia smiech2 Masz jakiś kompleks z tym Jarkiem smiech2 Dobry psychiatra powinien pomóc smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Lip 2017r. 17:41  
Cytuj
Powinno się odświeżyć powietrze zmiana jest koniecznaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2017r. 17:49  
Cytuj
Z cisnieniem u mnie ok,ale uwielbiam jak prawda was w oczy kole i wijecie jak piskorze i mysli ie jakby mu dowalic he he.Kompleksu Jarka nie mam to fakty jak ktos tego nir widzi to po prosu rasowy PISIOR coby pi owlosionych raczkach pana dobrodzieja calowal.Tyle w temaci,psychiatra to dla ponad 5 mln wyborcow PIS i to dobry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
A reszta normalnych Polakow żąda normalnej Polski bez PISu z wolnymi mediami bez sadownictwa w rekach jednego człowieka ktiry ledwo zdal aplikature i z 3 ukonczyl studia.Jeden niedouk nie bedzie rzadzil Naszym krajem.Świr. naczelnik.z Antkiem wojenka,caryca Katarzyna Suski,cygan z urodzenia Jaki,niby minister Plaszczak marionetka Becia i reszta(nie da si3e calego rzadu wymienic) nie będą twarzami ktore osmieszaja i niszcza Polske.Nie zycze sobie zeby sady staly sie politycznym tworem PIS na telefon.
Ten rzad to hanba !!!! i madre spoleczenstwo doprowadzi do tego aby PIS poszedl w niebyt.Ktos musi zapobiec ruinowaniu Polski i rozdawaniu jej Rydzykowi.Wczorajsze deklaracje i misja Kaczynskiego przedstawiana w TvTrwam u Rydzyka to smiech na caly swiat.SREDNIOWIECZE wyborco PIS zafundowales normalnym Polakom sredniowiecze.
Wyborcow PIS jest troche ponad 5 mln wiec nadzieja ze reszta madrych nie dopusci do tego aby swir ktory z nienawisci depcze konstytucje i demokracje nadal rzadzil.
Nieudacznik zyciowy ktory nawet majtek sobie sam nie kupuje bo w zyciu nie byl na zakupach wydaje rokazy i nakazy,obraza ludzi gardzi nimi,opakuje brata ,a depta wszytko to co brat szanowal i do Czego dazyl.


To wszystko święta prawda. Od razu widać że człowiek inteligentny pisał. Ja bym jeszcze dołożył że ten świr z Żoliborza jest ruskim agentem , Macierewicz też ma kontakty z Putinem ( poprzez Roberta Luśnię i Siemiona Mogilewicza - jeden mądry pan z GW to wszystko udokumentował ). Także dobrze znamy tych pisowskich siepaczy co się wysługują Putinowi , a udają sojuszników Amerykanów. Powiem ci (między nami nie rozgłaszaj publicznie) ale Kaczyński naprawdę ma na nazwisko Kalkstein i jest agentem żydomasonerii internacjonalistycznej. Także tego.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 18 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 09:28  
Cytuj
Hrabiea Tobie człowieku wszystko przeszkadza, a to gruba baba na poczcie, a to reformy sadów itd itp.
Człowieku lecz się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 10:22  
Cytuj
Przecież ostatnia, zawetowana szczęśliwie, propozycja zmian to nie żadna reforma. Pisiorstwo to faktycznie stan umysłu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
Hrabiea Tobie człowieku wszystko przeszkadza, a to gruba baba na poczcie, a to reformy sadów itd itp.
Człowieku lecz się.


A co nie moze pzeszkadzac jak widzi chamstwo,jak ma racje w sprawie sądów i wyborców PIS razem z tym całym pozal sie Boze rzadem.
Mądrego zawsze warto poczytac.Chamstwo i prostactwo trzeba gonic i opisywac.
Brawo Hrabia !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
i tyle w temacie ok

a lemingi i inne bobry niech idą ze zniczami na cmentarz i położą je na grobach ofiar komunizmu


mad dog to ze ty obracasz sie posród lemingów i bobrów to nie znaczy ze wszyscy tacy miłosnicy zwierzat jak ty,a jezeli chodzi o znicze to nie chodzi o nazwe chodzi o symbol,
Symbol który jak cokolwiek ktos cos kuma,ma bardzo wiele do przekazania i nie słuzy tylko do stawiania na cmentarzu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
Hrabiea Tobie człowieku wszystko przeszkadza, a to gruba baba na poczcie, a to reformy sadów itd itp.
Człowieku lecz się.


Gwoli ścisłosci ! nie przeszkadza mi gruba baba (bo nie szata/tusza okresla człowieka) ale jej zachowanie a to baaaaaardzo duza róznica !
Co tam jeszcze wygrzebałes o mnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 15:05  
Cytuj
HaHA, Hakowy się uaktywnił, szukają haków pisuarki. Żadnej merytorycznej odpowiedzi tylko od razu hejt.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 22:27  
Cytuj
dyskutujecie, a podpisaliście już apel?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 22:59  
Cytuj
Podpisaliśmy, ja ekstra za Hrabiego na przyszłość gdy zmądrzeje zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lip 2017r. 09:38  
Cytuj
CYTAT
Podpisaliśmy, ja ekstra za Hrabiego na przyszłość gdy zmądrzeje zarumieniony


Tak to właśnie będzie za rządów PiS? Będzie oddawanie głosu za tych co mają inne zdanie?

rsta nie podpisałem. Czekam na projekt Prezydenta.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2017r. 11:32  
Cytuj
A ja żądam żeby Jarosław Kaczyński publicznie, przed kamerami tv, wziął strzelbę i wypałil sobie w łeb z obu luf na raz, tak żeby głowa mu się rozleciała na milion kawałków, żeby nie było wątpliwości że bestia nie żyje. Następnie niech to samo zrobią Rydzyk i reszta pisuarów, a następnie posłowie innych partii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2017r. 11:50  
Cytuj
święta racja, trzeba sądy reformować i to jak najszybciej. Sprawy nawet proste bez powodu odkładane i opóźniane w czasie nie są rozpoznawane przez długi czas. Jako przykłady mogę podać - wypadek z udziałem prez.Andrzeja Dudy, wypadek z udziałem premier Beaty Szydło, czy choćby zdarzenie z udziałem min. Macierewicza. Przecież osoby biorące udział, a wymienione wyżej żyją w ciągłym niepokoju i stresie o to czy uznane będą za winne czy też nie. Tylko im współczuć, bo taka sytuacja może wpływać negatywnie na zdrowie.
Tylko reforma.

Bogdanm
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 18 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2017r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
święta racja, trzeba sądy reformować i to jak najszybciej. Sprawy nawet proste bez powodu odkładane i opóźniane w czasie nie są rozpoznawane przez długi czas. Jako przykłady mogę podać - wypadek z udziałem prez.Andrzeja Dudy, wypadek z udziałem premier Beaty Szydło, czy choćby zdarzenie z udziałem min. Macierewicza. Przecież osoby biorące udział, a wymienione wyżej żyją w ciągłym niepokoju i stresie o to czy uznane będą za winne czy też nie. Tylko im współczuć, bo taka sytuacja może wpływać negatywnie na zdrowie.
Tylko reforma.


Tylko reforma !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2017r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
rsta nie podpisałem. Czekam na projekt Prezydenta.


ja też czekam na projekt Prezydenta, ale wiem, że taki projekt jest potrzebny i ten apel temu służy.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2017r. 14:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Podpisaliśmy, ja ekstra za Hrabiego na przyszłość gdy zmądrzeje zarumieniony


Tak to właśnie będzie za rządów PiS? Będzie oddawanie głosu za tych co mają inne zdanie?



Jak za PSL ok, Jędrek stracił poczucie humoru od tego stresa po pikiecie elity NIE w stw umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lip 2017r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
rsta nie podpisałem. Czekam na projekt Prezydenta.


ja też czekam na projekt Prezydenta, ale wiem, że taki projekt jest potrzebny i ten apel temu służy.


Prezydent zapowiedział ten projekt w ciągu najbliższych 2 miesięcy. Po co go poganiać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2017r. 22:32  
Cytuj
“Nadzwyczajna kasta” nie cofnie się przed niczym w obronie interesów środowiska? Konstytucja (na którą tak często się powołują) wprost zakazuje sędziom prowadzenia działalności publicznej, ale... Dzisiaj Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia otwarcie wzywa do obecności na wieczornej demonstracji. Bez wątpienia politycznej.

W swoim apelu sędziowie nie ukrywają, że walczą nie tylko o “wolne sądy”, ale podnoszą już otwarcie kwestię “swoich praw”. Następni wykluczeni :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »