NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
R. Weber podpisał projekt podwyżki cen benzyny,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 11:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 11:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 12:23  
Cytuj
Coś wam opowiem...
Mój kolega Grzegorz już tak przesiakl PiS że twierdzi że podwyżka jest potrzebna. Bo remonty dróg są potrzebne. Sam jeździ autem dużo bo ma firmę i na moje pytanie.. skąd będzie wiedział ile i na co nasze pieniądze poszły... bo na remonty ulic w Rozwadowie to nas [moderowano] chyba a nie wyrwmontuja.. A on na to że są tacy co się na tym znają i wiedzą co zrobić. Masakra jakaś.
Na miesięcznice mają z naszych 23% A na remonty ulic nie tylko muszą już podnosić ceny. A kto i kiedy ma to niby zarobić na to wszystko... katastrofa..

Moderowano przez: magpie
20 za wulgaryzmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 14:49  
Cytuj
A co mial zrobic? Kazdy wie ze poslowie to marionetki i glosuja jak im szef partii kaze. Co nie zmienia faktu, ze od wladzy, ktorej nie posiada, poprzewracalo sie w glowce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 15:19  
Cytuj
A wystarczy nie kraść ;-) Widać to po zarobkach pani prezes MZK ;-)

Przypomnę, że pieniądze na budowę i remonty dróg idą z podatku drogowego, który wiele lat temu został włączony do akcyzy.
Ile z akcyzy jest przekazywane na fundusz drogowy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 18:21  
Cytuj
Panie pośle Rafale. Ustawą tą strzelicie sobie mocno w stopę. Obserwuję na innych portalach komentarze dotychczasowych zwolenników PiS. Odwracają się. Jeśli chcecie zrobić dobrze samorządom i dać im kasy to podpowiadam jak to zrobić bez podnoszenia opłaty paliwowej. W obecnej opłacie paliwowej 20% przekazywane jest na kolej. Nie wiadomo po co i na co? UE dała PKP 67 miliardów złotych na infrastrukturę, której to kwoty kolej nie jest w stanie przetrawić. W jakim celu zatem kierowcy mają się dokładać do torów? Zabrać te 20% PKP i przeznaczyć to na drogi lokalne. Wilk będzie syty i owca cała. macie jeszcze czas na debatę i przemyślenia, bo głosowania nie było. Jeśli LPG w zimie dochodzi do 2,50 to znając życie po wprowadzeniu tej nowej opłaty dojdzie do 3 zł. To będzie takie zaokrąglanie w górę jak w przypadku wprowadzenia euro w innych krajach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 19:42  
Cytuj
Albo o czymś nie wiemy, albo PiS po raz pierwszy za tej kadencji robi coś, czego może żałować.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 19:52  
Cytuj
Przecież to dla naszego dobra, aby budżet miał się jeszcze lepiej smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 19:54  
Cytuj
Panie Pośle juz pan zapomniał jak zbierał pan podpisy przeciwko zmowie cenowej? I teraz wykrenca pan taki numer przecież jesli wzrośnie cena benzyny to wszystko po drożeje! Dlaczego nie pomoże pan Prezydentowi Nadbereznemu sciongnoc nowych inwestorów do Stalowejzapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 20:10  
Cytuj
weber wszystko podpisze co mu podstawią.to koleś bez kręgosłupa i jaj.sciana szkoda słów marnować na takiego cieniasa. mam nadzieję że ludzie mu podziękują za zdradę interesów mieszkańców na rzecz interesu partii.mlotek

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 20:25  
Cytuj
Możliwe, że to test, by sprawdzić, czy mózgi już tak populizmem wyprane, że można bez obaw kosić owieczki. Jak nie będzie mocnego sprzeciwu, to się posypie to dalej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 20:40  
Cytuj
To nie jest człowiek, do którego można pisać podługując się rzeczowymi argumentami. Bo do tego by adresat mógł je zrozumieć, musi mieć zdolność samodzielnego myślenia. A to jest intelektualna i moralna miernota. To nie jest człowiek myślący, to jest człowiek partii... Gdy pojawia się do opracowania nowy przepis, ustawa itp, to on nie.siada by wniknąć w treść, zastanowić się, pomyśleć, przeanalizować itd. On pyta prezesa (tego od kota) czy ma podpisać albo jak ma zagłosować. Totalny bezmózg. Ale w tej sekcie innych nie ma...
I jak pan się wytłumaczy ludziom? Może wspólne wystąpienie z Lucjuszem? Proponuję to właśnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
Możliwe, że to test, by sprawdzić, czy mózgi już tak populizmem wyprane, że można bez obaw kosić owieczki. Jak nie będzie mocnego sprzeciwu, to się posypie to dalej...


Też tak podejrzewam. Jutro debata i pierwsze czytanie. Jeśli budżet ma sie tak dobrze jak to trąbi TVPiS to jutro ustawa upadnie bo pomysł popierają tylko płatni trolle. No chyba, że sytuacja budżetu jest inna to kto wie co nas jeszcze czeka.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Możliwe, że to test, by sprawdzić, czy mózgi już tak populizmem wyprane, że można bez obaw kosić owieczki. Jak nie będzie mocnego sprzeciwu, to się posypie to dalej...

możliwe, że nas testują. ale przypomnijcie sobie panowie jak na początku kadencji chcieli sobie podnieść zarobki za "ciężką pracę". podobno też weber był za podwyżką dla siebie i kolegów. tylko bunt opinii publicznej ostudził ich. zobaczymy.chytry tak czy siak weber jest tylko pionkiem wykonującym dyspozycje z góry, co udowadnia za każdym razem.mlotek

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 21:48  
Cytuj
No właśnie mie wiem czy to jest test. Wydaje mi się, że test przeprowadza się wtedy, gdy wciąż ma się pełną kontrolę.
A mam wrażenie, że pomalutku, ale rządzącym lejce jednak chyba się wyślizgują z rąk... Koń zaczyna biec własnym, przewidywalnym rytmem, a ci na furze też zaczynają chrząkać...
Żaden worek nie jest bez dna. Budżetowy również.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
No właśnie mie wiem czy to jest test. Wydaje mi się, że test przeprowadza się wtedy, gdy wciąż ma się pełną kontrolę.
A mam wrażenie, że pomalutku, ale rządzącym lejce jednak chyba się wyślizgują z rąk... Koń zaczyna biec własnym, przewidywalnym rytmem, a ci na furze też zaczynają chrząkać...
Żaden worek nie jest bez dna. Budżetowy również.



Chyba, że właśnie to test, by sprawdzić, czy te głupie konie jeszcze się dadzą prowadzić czy już nie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 23:19  
Cytuj
Podpisał bo co miał zrobić? Co Wy byście zrobili na jego miejscu? Jest posłem - pisu- więc robi to co pis nakazuje. Taka to polityka komunistyczna. A ogólnie to pamiętam jak pis był przeciwko podwyżkom paliw a teraz? Omamili ludzi darmowymi pieniędzmi więc ci będą twierdzić że tak ma być taka polityka finansowa... Czy po, pis, psl, sld czy inna zakłamana partia nic nie będzie robić aby kraj się rozwijał. Każdy patrzy aby dla siebie było dobrze a społeczeństwo niech czeka, wybiera, wegetuje.. I osoby które wierzą w lepszą przyszłość kraju przy danej partii chyba sami nie wiedzą co czynią sami i partia co widać na obrazku 28 lat,, wolnego kraju, wolnej polski '' bo to faktycznie żenada....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 07:35  
Cytuj
CYTAT
Podpisał bo co miał zrobić? Co Wy byście zrobili na jego miejscu? Jest posłem - pisu- więc robi to co pis nakazuje. Taka to polityka komunistyczna. A ogólnie to pamiętam jak pis był przeciwko podwyżkom paliw a teraz? Omamili ludzi darmowymi pieniędzmi więc ci będą twierdzić że tak ma być taka polityka finansowa... Czy po, pis, psl, sld czy inna zakłamana partia nic nie będzie robić aby kraj się rozwijał. Każdy patrzy aby dla siebie było dobrze a społeczeństwo niech czeka, wybiera, wegetuje.. I osoby które wierzą w lepszą przyszłość kraju przy danej partii chyba sami nie wiedzą co czynią sami i partia co widać na obrazku 28 lat,, wolnego kraju, wolnej polski '' bo to faktycznie żenada....


Co ja bym zrobił to wiem, ale ja nie zostałem dlatego posłem/politykiem, bo nie potrafię ludziom aż tak bardzo kłamać prosto w twarz. Wiadomo, taka rola polityka, mówi to co powie partia, co dla partii dobre, nie dla kraju, dlatego od lat wygląda to tak jak wygląda.
Sytuacja ta ma jeden plus, jak to przejdzie (liczę, że się opamiętają), to ciekawi mnie to jak on ludziom spojrzy w twarz przy kolejnej okazji otwierania jakiegoś kurnika/ławki/śmietnika i powie, że dla ludzi wszystko robi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 08:07  
Cytuj
jakby tak podniesli tylko o 1 zl
to by Polska szybciej sie rozwijala
moze szybciej port lotniczy by powstal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 7 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 09:33  
Cytuj
@alfz
Ty to pisior jesteś czy tylko bezmózg? Od kiedy to podwyżki mają wpływ na rozwój kraju? Przecież im chodzi głównie o kasę dla samorządowych Misiewiczów, a co zostanie to ewentualnie na drogi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 12:58  
Cytuj
znałem jego ojca,jeżeli przysłowie o tym jabłku co to niedaleko pada od jabłoni jest wierzytelne to nie spodziewajmy się po tym człowieku jakichś osobistych decyzji,raczej pójdzie za zgrają.moim zdaniem człowiek bez twarzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 13:10  
Cytuj
Kiedyś to mówili i pisało co dany Poseł zrobił dobrego dla regionu. Dziś UM czy Starostwo umie pisa c tylko co będą remontować w Rozwadowie.
Remonty to raczej słaba strona rządzących. Ul. PRZEMYSLIWA... lipa
Ul. KLASZTORNA.... LIPA...
UL. PONIATOWSKIEGO... trwa i trwa i nie ma efektów
Rondo Solidarności... ofiar Katynia... bez głowy... korki są jak były
Budowa drugiego ronda koło ronda ... jesteśmy pionierski w takim rozwiązywaniu problemow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 13:45  
Cytuj
Poseł z PiS który skrytykował projekt nowego podatku drogowego:

https://www.youtube.com/watch?v=oGotddn4Oeg

Komentarz do zachowania w tej sprawie "naszego" posła pozostawiam każdemu do własnej interpretacji.

PS. Gdyby wszyscy posłowie (nie tylko z Pis-u) kierowali się własnym rozumem jak Pan z powyższego filmu Nasz Kraj był by znacznie lepszy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 14:32  
Cytuj
Wystąpienie Webera dzisiaj w sejmie:
http://patrz.pl/film,134852-134956-flv,158874.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 14:44  
Cytuj
Panie Weber nie wstyd Ci, wez przyklad z kolegi posla Lukasz Rzepecki ma 24lata a ma jaja sie postawic zlodziejstwu a Tobie najwidoczniej ich brak .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
Panie Weber nie wstyd Ci, wez przyklad z kolegi posla Lukasz Rzepecki ma 24lata a ma jaja sie postawic zlodziejstwu a Tobie najwidoczniej ich brak .


Tylko Pan Łukasz to już pewnie może szukać innej partii, a nasz poseŁ to ma rodzinę na utrzymaniu, a tylko potrafi wykonywać polecenia, więc musi się kisić w tej obłudzie (nie dziwię się temu co zrobił, ale nie szanuję za to co robi).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »