NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Tanie wakacje z dzieckiem,
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2017r. 08:35  
Cytuj
Jasionka 80 km później Bułgaria, dzieci do 12 lat w hotelach za darmo, pogoda gwarantowana a morze cieplutkie, ceny taniej niż w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2017r. 08:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2017r. 10:52  
Cytuj
A możecie mi polecić najlepsze kąpieliska w promieniu 100KM od Stalowej? Krasnobród znam, tam się wybierzemy, ale jeszcze coś więcej bym przetestował. Jednak nie chcę jechać w ciemno. Coś sprawdzonego by się przydało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2017r. 12:10  
Cytuj
Bardzo mnie cieszy, że mamy tylu Stalowowolskich miliardeów.
Ale, z całym szacunkiem, jak już piszecie, że 80km a potem jest jasionka, i jeszcze dopisujecie, że będzie tanio, bo do 12 lat dzieci w hotelu za darmo to:
Wskaż który to hotel, bo każdy ma inne zasaday
Wskaż termin lotu, który jest tani (ja znalazłem za spoooro więcej niż podróż własnym transportem), bo za osobe 7h (2 przesiadki) w obie strony trzeba dać ok 1800zł. To już prędzej wczasy w agencji turystycznej tanij kupi

i czytajcie o co prosi autorka - do 200km. Po co jej pisać że może pojechać do jasionki a potem Bułgarii? Nie kumam was.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2017r. 14:15  
Cytuj
Ceny za 3 osoby od 3600 zł za wszystkich, wystarczy poszukać a można trafić coś taniej.

http://www.wakac(...)zystkich

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2017r. 15:29  
Cytuj
To nie jest tanio zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Maja 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2017r. 17:08  
Cytuj
"Haisenberg" - nigdzie nie napisałam, że wstydzę się być Polką więc czytaj ze zrozumieniem.
Napisałam jedynie, że wstyd mi za Polaków robiących oborę gdy wyjeżdżają za granicę na wakacje ale do pracy również.

"Naxxos" - nie trzeba być miliarderem by wyjechać na wakacje. Jeśli pracujesz cały rok, masz dzieci, które cały rok szkolny spędzają głównie czas na nauce, to należy się odpoczynek ale taki by każdy z nas był zadowolony.

Przez cały rok można odłożyć sobie choćby po 100zł / miesiąc by gdzieś pojechać nawet na 3 dni i zrobić dzieciom odmianę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2017r. 20:45  
Cytuj
Kolega naxxos akurat zwiedził samochodem i motocyklem przynajmniej połowę Europy. Chyba chodziło o to że konkretną propozycja jest zwyczajnie droga umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 23:08  
Cytuj
Dziękuję bardzo za wszystkie propozycje.Wszystkie sa interesujące jednak wybieramy się w najbliższym czasie do Zwierzyńca/Krasnobrodu.Macie sprawdzone noclegi w tych okolicach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2017r. 10:49  
Cytuj
Bardzo dobry wybór! Niestety z noclegiem nie pomogę bo zawsze z tamtad wracaliśmy na noc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2017r. 10:18  
Cytuj
Juz to przerabialem kilkakrotnie.
Tanio i z dziećmi = blisko i najlepiej większą grupą, zeby wynajac niedrogo np. caly domek letniskowy.
Czyli np. Bieszczady, Roztocze itp.
Wynajecie domku z podstawową infrastrukturą umożliwiająca zaparkowanie auta, zrobienie grilla...
Część żarcia mozna przywieźć ze sobą tak, żeby nie stolowac sie w 100% w lokalach gastronomicznych i nie jechac potem do najblizszej biedronki 40 km.
Jednocześnie korzystamy z pleneru w postaci wody czy spacerow a placimy niedrogo za atrakcje typu muzeum w Zwierzyncu, kolejka bieszczadzka, rejs po Solinie itp.

Tutaj nie ma filozofii a w promieniu 200 km wybor jest spory.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »