NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Miejsca w zlobkach w stalowej, Informacje
Posty: 50
Dołączył: 18 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2017r. 21:08  
Cytuj
Czy ktos sie orientuje czy sa gdzies w prywatnych żłobkach wolne miejsca jeszcze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2017r. 21:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 22:08  
Cytuj
Nigdzie nie ma wolnych miejsc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2017r. 11:11  
Cytuj
my prawdopodobnie bedziemy rezygnowali z miejsca w zlobku prywatnym w Stalowej Woli. możemy komuś potrzebującemu odstąpić. wiecej info priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2017r. 11:41  
Cytuj
@kobietosukcesu kosztem zdrowia dziecka , zapamiętaj do wieku przedszkolnego dziecko powinno być wychowywane przez rodziców, to bardzo ważny jak nie najważniejszy okres w rozwoju dziecka.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2017r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
my prawdopodobnie bedziemy rezygnowali z miejsca w zlobku prywatnym w Stalowej Woli. możemy komuś potrzebującemu odstąpić. wiecej info priv


To ja poprosze info gdzie wasza pociecha uczęszczała do żłobka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Cze 2017r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
@kobietosukcesu kosztem zdrowia dziecka , zapamiętaj do wieku przedszkolnego dziecko powinno być wychowywane przez rodziców, to bardzo ważny jak nie najważniejszy okres w rozwoju dziecka.



To co ? jeden rodzic ma zrezygnowac z pracy ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2017r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
@kobietosukcesu kosztem zdrowia dziecka , zapamiętaj do wieku przedszkolnego dziecko powinno być wychowywane przez rodziców, to bardzo ważny jak nie najważniejszy okres w rozwoju dziecka.


Z miłą chęcią została bym z dzieckiem w domu nawet do osiemnastki, tylko za co wtedy żyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2017r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
@kobietosukcesu kosztem zdrowia dziecka , zapamiętaj do wieku przedszkolnego dziecko powinno być wychowywane przez rodziców, to bardzo ważny jak nie najważniejszy okres w rozwoju dziecka.


"Mężczyzno sukcesu" - skoro dziecko ma być wychowywane przez RODZICÓW (nie tylko matkę), to zrezygnuj z pracy i opiekuj się dzieckiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2017r. 10:09  
Cytuj
dajcie spokój ze starym komuchem. Chłop napisał jakieś farmazony. Żyje w świecie 30lat wcześniej kiedy każdy pracował do 15:00 i czas miał na wszystko. A czy się robi, czy się leży, ileś tam się należy... Ja bym w życiu nie pozwolił żeby mi żona w domu siedziała i tylko dziećmi się zajmowała przez 3 lata....Nawet gdy rodzinę stać żeby żona nie pracowała to i tak dla zasady ma pracować! Przecież to jest degeneracja zawodowa dla kobiety...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2017r. 10:14  
Cytuj
Hahahaha dla zasady ma pracować. Dżentelmen roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 18 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2017r. 12:38  
Cytuj
Dokladnie tak. Ja wole isc do pracy niz korzystac z 500plus i zasilkow i ciagle narzekac ze nie stav mnie na to czy tamto. Poza tym nie przesadzajmy ze zlobek czy niania to jakas tragedia dla dziecka. Owszem pierwsze dziecko bylo pod moja opieka ale jak podroslo poszlo do przedszkola a ja do pracy. W tej chwili mam staka fajna prace i pojawolo sie drugiw dziecko i czy mam rezygnowac z tego? Raz ze nie da sie zyc normalnie z jednej pensji a dwa to ja jako kobieta tez potrzebuje odskoczni od garow i sprzatania. Dzieciaki moich znajomych chodzily do zlobkow i wszystkie zyja i maja sie swietnie. Zlobek to nie oboz koncentracyjny. Owszem zdaje sobie sprawy ze tam panie nie beda kochaly mojego dziecka ale uwazam ze zajma sie nim nalezycie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2017r. 07:48  
Cytuj
Moim zdaniem wszystko zależy od dziecka. Nie można wszystkich dzieci postawić pod jedną kreską i powiedzieć, że im żłobek "zaszkodzi" albo odwrotnie. Każdy człowiek jest inny - dzieci też to dotyczy ;) Moje dziecko jest w żłobku przeszczęśliwe i tak się cieszy jak tam idzie, że jak czasami zachoruje i musi zostać to jest wielki foch. I widzę, że córka bardzo skorzystała na tym, że poszła do żłobka, widać po niej, że bardzo dobrze na nią wpływa taki kontakt z dziećmi. Ale wiem, że są też takie dzieci, które za nic w świecie nie chcą do żłobka chodzić. Znam taki przypadek, w którym dziecko chodziło 3 miesiące i były takie spazmy i krzyki, że rodzice po konsultacji z psychologiem musieli ze żłobka zrezygnować, żeby się maluch nerwicy nie nabawił - ale to są skrajne przypadki - chyba ;) Ja uważam, że spróbować trzeba. W naszej żłobkowej grupie też na początku był wielki płacz, wszystkie dzieci to przeżywały, ale wystarczył tydzień czy 2 i było dobrze. Życzę powodzenia w poszukiwaniu miejsca bo wiem, że z tym jest ciężko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2017r. 20:52  
Cytuj
Owszem. Zgodze sie ze zalezy od dziecka. Ale jesli w tej chwili dziecko ma problem z zostawaniem w zlobku to bedzie go mialo w przedszku i szkole. Bo co sie zmieni? Ok, bedzie starsze...ale jesli zobaczy ze mozna poplakac pokrzyczec i mama zostanie ze mna w domu to wybaczcie...ja bym probowal z dzieckiem pracowac nad tym zeby sie zaklimatyzowal w nowym miejscu. Moze zmienic zlobek na inny. Moze dac sobie tydzien luzu i od nowa zaczac zostawiac. Ja rozumiem ze dzieci sa najwazniejsze w zyciu ale nie popadajmy w paranoje ze dziecko ma nami rzadzic. Kiedya tez byly zlobki przedszkola zerowki. Tez dzieciaki nie chcialy zostawac. Ale kto biegal po psychologach i robil afere? No chyba ze temu dziecku ktos robi tam krzywde to jak najbardziej ale dla widzi mi sie dzieciaka to moze warto przemeczyc ten etap poczatkowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 20:45  
Cytuj
Powracajac do tematu zlobka spotkalismy z dosc dziwna sytuacja w jednym ze stalowowolskich prywatnych zlobkow. Mianowicie chodzi o wpisowe, ktore jest bezzwrotne. Nie rozumiem sytuacji ze skoro oplata ta jest za rezerwacje miejsca, to skoro ja z tego miejsca rezygnuje jednoczesnie przyprowadzam za raczke pod same drzwi osobe na to miejsce to jakim cudem ktos po raz drugi kd tej nowej osoby pobiera wpisowe jednoczesnie nie oddajac tej kwoty mnie. Czy takie zachowanie jest zgodne z prawem? Bo wydaje mi sie ze nie. Bo za co wlasciwie zaplacilismy? Poza tym co za idiotyczna forma jakiegos sztucznego zabezpieczenia. Ide do zlobka i podpisuje umowe w ktorej jest miesieczny okres wypowiedzenia. Wiec tak czy siak wlasciciel ma czas na znalezenie osoby ma miejsce osoby rezygnunaceej. Jawny wyzysk i latwa kasa za nic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2017r. 14:38  
Cytuj
To okrutne gdy oboje rodziców pracuje i dziecko nie dostanie sie do żłobka ponieważ jedno z nich ma 3/4 etatu.Za to nikt nie sprawdza czy rodzice dzieci przyjętych naprawde pracują?Znajomi podbijają papier ze pracuje w ich firmie na caly etat i po kłopocie dziecko w żłobku a mamusia czy tatuś pól dnia wolnego.A niech przyniesie z Zusu zaświadczenie ze autentycznie pracuje.Ja rozumiem ze niektórzy z nich szukają pracy ale nie 8 czy 6 godzin dziennie.A co z tymi rodzicami którzy naprawde pracują i np.jeszcze sie dodatkowo uczą?Katastrofa!Ja wlasnie mam taka sytuacje i nie mam zielonego pojecia jak wrócić do pracy i konczyc szkole?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 22 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Powracajac do tematu zlobka spotkalismy z dosc dziwna sytuacja w jednym ze stalowowolskich prywatnych zlobkow. Mianowicie chodzi o wpisowe, ktore jest bezzwrotne. Nie rozumiem sytuacji ze skoro oplata ta jest za rezerwacje miejsca, to skoro ja z tego miejsca rezygnuje jednoczesnie przyprowadzam za raczke pod same drzwi osobe na to miejsce to jakim cudem ktos po raz drugi kd tej nowej osoby pobiera wpisowe jednoczesnie nie oddajac tej kwoty mnie. Czy takie zachowanie jest zgodne z prawem? Bo wydaje mi sie ze nie. Bo za co wlasciwie zaplacilismy? Poza tym co za idiotyczna forma jakiegos sztucznego zabezpieczenia. Ide do zlobka i podpisuje umowe w ktorej jest miesieczny okres wypowiedzenia. Wiec tak czy siak wlasciciel ma czas na znalezenie osoby ma miejsce osoby rezygnunaceej. Jawny wyzysk i latwa kasa za nic



A z innej beczki to ile jest prywatnych żłobków w Stalowej ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 21:10  
Cytuj
Z tego co się orientuję to chyba są 2 - "Wesoły Maluszek" i "Tęczowe Misie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 29 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2017r. 12:49  
Cytuj
W tęczowych misiach zwolniło sie miejsce wiec śmiało dzwonićumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2017r. 15:57  
Cytuj
CYTAT
Powracajac do tematu zlobka spotkalismy z dosc dziwna sytuacja w jednym ze stalowowolskich prywatnych zlobkow. Mianowicie chodzi o wpisowe, ktore jest bezzwrotne. Nie rozumiem sytuacji ze skoro oplata ta jest za rezerwacje miejsca, to skoro ja z tego miejsca rezygnuje jednoczesnie przyprowadzam za raczke pod same drzwi osobe na to miejsce to jakim cudem ktos po raz drugi kd tej nowej osoby pobiera wpisowe jednoczesnie nie oddajac tej kwoty mnie. Czy takie zachowanie jest zgodne z prawem? Bo wydaje mi sie ze nie. Bo za co wlasciwie zaplacilismy? Poza tym co za idiotyczna forma jakiegos sztucznego zabezpieczenia. Ide do zlobka i podpisuje umowe w ktorej jest miesieczny okres wypowiedzenia. Wiec tak czy siak wlasciciel ma czas na znalezenie osoby ma miejsce osoby rezygnunaceej. Jawny wyzysk i latwa kasa za nic


W wielu miejscach jest wpisowe/zaliczka i niestety to jest zawsze bezzwrotne :( Przynajmniej ja się nie spotkałam, żeby kiedyś zwracali, nieważne, czy im się przyprowadzi nowego chętnego, czy nie. Tak już się różne firmy zabezpieczają, tak się przyjęło i chyba jak człowiek podpisuje, że się na to zgadza, to nic z tym nie można zrobić.
Mnie denerwuje jeszcze to, że nie ma informacji na temat cen w prywatnych żłóbkach, jest zakładka cennik, a w niej nie ma ceny, tylko informacja "zadzwoń". To po co robią taką zakładkę, nie rozumiem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 8 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2017r. 16:20  
Cytuj
i jak tam Wasze maluszki w zlobkach? zaklimatyzowaly sie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2017r. 20:45  
Cytuj
Ile kosztuje zlobek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2017r. 07:37  
Cytuj
W żłobku publicznym opłata stała wynosi 200 zł. Posiłki są dodatkowo płatne 6,00zł/dzień za 3 posiłki.

Co do prywatnego nie jestem pewna, ale chyba coś. ok 360 zł + wyżywienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2017r. 07:50  
Cytuj
Zlobek prywatny to koszt 500-600 plus wyzywienie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 22 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 11:07  
Cytuj
w żłobkach brak miejsc, a ile było gadania jak to źle, że się buduje nowy żlobek sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
w żłobkach brak miejsc, a ile było gadania jak to źle, że się buduje nowy żlobek sciana
coś dzwoni tylko nie wiadomo gdzie. Ludzie narzekali o szaleńczy rajd szydło od niska do stalowej i szopkę z otwarciem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »