NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Gówniarze napinają się po mieście, Nasza elita to gównarzeria 12-16 lat Która mamie za mleko nie podziękowała
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Maja 2009r. 10:42  
Cytuj
Pieprzenie, jak ja widziałem koncert?

Rockowa muza, ostre granie, dobra zabawa, kocioł pod sceną, bo jeśli ktoś nie wie, tam jest miejsce dla tych, którzy się bawią, gapiów zaprasza się 10 metrów dalej, tam jest spokój. Zabawa się kręci, pogo, bajery i nagle jakiś dziadek (czyt. po 40) z mordą do nas, że ma być spokój, bo tu są dzieci... na rockowym koncercie późnym wieczorem, jakiś cap postawił dzieci przy barierce (co wtajemniczeni wiedzą, że na dobrej imprezie grozi to nawet połamaniem żeber) i zaczyna się napinać. Spoko, młodzież była grzeczna, sam studziłem atmosferę, ale kolejne trącnięcie gościa i powtórka, dołączyło się jeszcze dwóch "dziadków" i co ja widzę? Kolega nagle dostaje w twarz od gościa, inny telepie innego kumpla... o co k.wa kaman? Później sapią, że młodzież nie teges, a sam niby to w obronie rodziny psia mać, z piąchami do nas leci. Kolo miał szczęście, że atmosfera była spoko, a Ci młodzi ludzie to nie było zwykłe bydło, tylko ludzie, którzy przyszli się bawić a nie trącać z jakimiś frajerami w kryzysie wieku średniego, którzy by chcieli, a już nie mogą.

Mam nadzieję, miły założycielu tematu, że nie jesteś krótko przystrzyżonym blondynkiem w jasnej kurtce... A dresiarze i kibole? W sumie nie wiem jak później, ale za mojej pod MDKiem obecności, było chyba spokojnie... nie wiem tylko po co później ta erka zajeżdżała... Pozdro i k.wa więcej szacunku i prozumienia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2009r. 10:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2009r. 10:46  
Cytuj
Reiker w niedziele griluje tylko dziś będę na placu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2009r. 10:56  
Cytuj
Do tematu: zaprowadził bym takiego gnoja do rodziców lecz wiem ze rodzice na mnie by skoczyli, pozdrowienia dla rodziców których małoletnie dzieci siedzą na placu i popijają browar z cygarem w ręku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Maja 2009r. 11:26  
Cytuj
A znacie rozwinięcie skrótu "OT"?

moderowano:
//i to jest jedyny post z ostatnich 12 który tu pasuje. Reszta w kosz poszła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ORZEł
ff
Wysłany: 3 Maja 2009r. 14:09  
Cytuj
jak chcesz kolego zmieniać śWIAT,zacznij pierw od siebie,lecz zachowukesz jak jakis Brudny Hary z HOOLYWOD,masz swoje dzieci to sobie wychowaj bys w przyszłsci ktos ci nie napiewał wizerunkiem twoich dzieci z kuflem żywca,i z fają w gebie.

 
 
 
 
~~mlody
ff
Wysłany: 4 Maja 2009r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
Co do wczorajszego to wygląda niestety to tak jak pisałem stoi szczyl-mleko mamy pod nosem browar w ręku papieros kaptur na głowie i rozpycha ludzi bo jaki to on groźny przecież jak by go złapał to zmiąłbym takiego szczyla jak kartkę papieru i za gówno bym tylko siedział o to chodzi w tym temacie
pozdro



Żal cie dziadu, w pape byś tylko dostał i byś się przestał mądrzyć. Myślisz że tak łatwo dał byś takiemu radę? Spróbuj kiedyś to cię będą zdrapywać ze ściany xD

 
 
 
 
~~lolo
ff
Wysłany: 4 Maja 2009r. 19:08  
Cytuj
a kiedyś była godzina policyjna w naszym mieście dla gówniarzy . A może by przywrócić uśmiech.

 
 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2009r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Żal cie dziadu,w pape byś tylko dostał i byś się przestał mądrzyć.Myślisz że tak łatwo dał byś takiemu radę? Spróbuj kiedyś to cię będą zdrapywać ze ściany xD

Ależ ty jesteś silnywykrzyknikJa synku nie opieram sie na kretynskich wywodach i nikomu nie chce imponowac w odróznieniu od ciebie kmiocie.neutralnyTakich buraków jak ty właśnie gubi pewność siebie i przeświadczenie o swojej sile.uśmiechok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »