NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Ludzie! Sprzątajciecpo swoich psach!,
Posty: 16
Dołączył: 18 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 13:11  
Cytuj
Czy osoby wyprowadzające swoich pupili na spacer mogłyby w końcu sprzatąc te kurde gówna????? Z przyblokowych trawników korzystają tez dzieci! mam dosyć tego zasranego problemu! Ażeby wszystkim niesprzątającym po swoich psach, te wasze pupile zasrały cały dom!
Przepraszam za dosłowne i dosadne słownictwo, ale jestem już wystarczająco wkurzona, że nie można wyjść z dzieckiem na spacer, bez obaw że za każdym razem musze myć dziecku buty z tych psich kup! co gorsza idzie taka pańcia chodnikiem a pies załatwia się zaraz przy krawężniku. Masakra....
Szacunek dla osób, które podchodzą do tematu poważnie i czymś naturalnym jest sprzątniecie po swoim zwierzęciu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 13:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
Czy osoby wyprowadzające swoich pupili na spacer mogłyby w końcu sprzatąc te kurde gówna????? Z przyblokowych trawników korzystają tez dzieci! mam dosyć tego zasranego problemu! Ażeby wszystkim niesprzątającym po swoich psach, te wasze pupile zasrały cały dom!
Przepraszam za dosłowne i dosadne słownictwo, ale jestem już wystarczająco wkurzona, że nie można wyjść z dzieckiem na spacer, bez obaw że za każdym razem musze myć dziecku buty z tych psich kup! co gorsza idzie taka pańcia chodnikiem a pies załatwia się zaraz przy krawężniku. Masakra....
Szacunek dla osób, które podchodzą do tematu poważnie i czymś naturalnym jest sprzątniecie po swoim zwierzęciu.
Ja po ,swoim psie zawsze posprzątam,ale druga sprawa której aloha nie poruszasz jest sprawa sprzątania po ludziach!Puste puszki po piwie,butelki,zarzygane klatki schodowe i piwnice zasrane to też jest temat do nagłaśniania.Sprzatać należy i po zwierzętach i po ludziach,/a raczej manekinach zwanymi ludzmi/

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 13:21  
Cytuj
ten temat był tutaj tyle razy wałkowany, że szok. Oczywiście masz rację. Może skrzykniemy jakąś inicjatywę i jak ktoś kogoś znajdzie z pieskiem, który się załatwia a właściciel po nim nie sprząta - cyk zdjęcie i na jakiś portal. A adres do tego portalu: wiesniak_miesiaca_w_stalowej_woli.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 13:27  
Cytuj
Aloha uważaj na kleszcze jak puszczasz dziecko na trawe. Jest gorszy wysyp kleszczy jak w tamtym roku. A już rok temu było strasznie a jest jeszcze gorzej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 13:32  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
W Związku z tym, że temat był już nie raz poruszany na forum, temat zamykam. Proszę odświeżyć któryś z wątków, nie zakładać kolejny identyczny. Np. tu
http://stalo(...)e=&str=1


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »