NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Mąż za granicą ja w Pl Urząd Skarbowy pytanie,
Posty: 20
Dołączył: 4 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 12:58  
Cytuj
witam
Prowadzę działalność w Pl i sama się rozliczam korzystając z ulgi.
Mój mąż (ślub był kilka mies temu) pracuje za granicą i tam chce rozliczyć się ze mną przez to że wtedy kraj jako żonatemu zmniejszy mu podatek do zapłacenia ponieważ regułą jest ze kawalerzy płacą dużo więcej
Czy mąż może mnie tam wliczyć i przedstawić moje dochody jeśli ja tu rozliczam się sama i korzystam z ulgi PORADŹCIE PILNE !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 12:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 13:32  
Cytuj
Niech rozlicza . W Polsce i tak mają taki burdel że i tak to nie będzie miało żadnego w plywu w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
Niech rozlicza . W Polsce i tak mają taki burdel że i tak to nie będzie miało żadnego w plywu w Polsce.


Proeuropejczyk niedoszły? Co ma burdel w Polsce do zeznania za granicą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
witam
Prowadzę działalność w Pl i sama się rozliczam korzystając z ulgi.
Mój mąż (ślub był kilka mies temu) pracuje za granicą i tam chce rozliczyć się ze mną przez to że wtedy kraj jako żonatemu zmniejszy mu podatek do zapłacenia ponieważ regułą jest ze kawalerzy płacą dużo więcej
Czy mąż może mnie tam wliczyć i przedstawić moje dochody jeśli ja tu rozliczam się sama i korzystam z ulgi PORADŹCIE PILNE !


Nie wiem czy polskie prawo pozwoli ci się rozliczyć z mężem skoro prowadzisz firmę.

CYTAT
CYTAT
Niech rozlicza . W Polsce i tak mają taki burdel że i tak to nie będzie miało żadnego w plywu w Polsce.


Proeuropejczyk niedoszły? Co ma burdel w Polsce do zeznania za granicą?

a to się zdziwisz, bo wystarczy że wyślą zapytanie i kłopoty murowane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 22:45  
Cytuj
Napisałaś zbyt mało. W naszym kraju nie ma możliwości wspólnego rozliczenia małżonków; gdy małżeństwo jest krótsze niż pełen rok podatkowy. Z twojego postu wynika, że musisz samodzielnie rozliczyć się w Polsce. Drugą sprawą jest czy sama informacja o ewentualnym dochodzie i małżeństwie pomoże mężowi. Tutaj on musi uzyskać informacje w kraju gdzie mieszka i pracuje. Pamiętaj o terminie swojego rozliczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »