NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Do debila z RNI 51R*,
Posty: 8
Dołączył: 3 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 07:01  
Cytuj
Wczoraj wieczorem debil z RNI 51R* jechał uliczką osiedlową ul. Poniatowskiego za Frakiem. Jechałam rowerem - kretyn jechał środkiem drogi, zaczął trąbić a następnie zajeżdżać mi drogę.Debilu na pastwisko krowy paść a nie do miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 07:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 07:11  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj wieczorem debil z RNI 51R* jechał uliczką osiedlową ul. Poniatowskiego za Frakiem. Jechałam rowerem - kretyn jechał środkiem drogi, zaczął trąbić a następnie zajeżdżać mi drogę.Debilu na pastwisko krowy paść a nie do miasta.


Jest odpowiednia instytucja do radzenia sobie z podobnymi wybrykami natury i niestety nie jest to forum internetowe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 07:24  
Cytuj
Rzeczywiście kretyn.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 09:04  
Cytuj
Widocznie wpadłaś mu w oko, a to taki wiejski sposób na podryw. Jak by miał maczugę to pewnie by do jakiejś jaskini próbował Cie zaciągnąć smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 11:19  
Cytuj
Czy to nie zielony golf ? Jeżeli tak to nie pierwsze wybryki jego po mieście jeździ bez głowy wyprzedza na ciaglych ledwo przed innymi uczestnikami ruchu, mam nagranie jak mi na stopie wyjechał tyle co wychamowal jak zwolnilem i wbil sie celowo to nie pierwszy raz takze do 3x i nagrania poleca do specjalnej instytucji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 3 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 13:42  
Cytuj
Tak zielony golf - kierowca to pewnie jakiś gówniarz, który próbuje popisać się przed kolegami. Kiedyś może komuś zrobić krzywdę - bo umiejętności prowadzenia auta jak i kultury jazdy to u niego BRAK!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Rzeczywiście kretyn.


niesamowicie trafne i wiele wnoszące w temat. widze ze siedzisz i punkty nabijasz. bardziej przydatne byloby jakbys np poiczyl ziarenka piasku w piaskownicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 20:49  
Cytuj
Śledzisz mnie?
:szok::szok::szok:

potluczony

Każdy, kto jeździ częściej rowerem spotyka od czasu do czasu na swojej drodze "miszcza" kierownicy, dla którego rowerzysta to wyzwanie.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 21:42  
Cytuj
Tacy "miszczowie" wcześniej czy później na swej drodze napotkają drzewo czy słup który "nagle" wyskoczył im przed maskę i skończy się cwaniakowanie... co rusz piszą i takich na SM . A potem płacz ze taki młody był i mało pił .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
Śledzisz mnie?
:szok::szok::szok:

potluczony

Każdy, kto jeździ częściej rowerem spotyka od czasu do czasu na swojej drodze "miszcza" kierownicy, dla którego rowerzysta to wyzwanie.potluczony


nie sledze, spamujesz kazdy watek, co drugi post

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 07:12  
Cytuj
Ja Mariusz spotkałem ostatnio cwaniaczków w "beemce", których strasznie bawiło zajeżdżanie drogi rowerzystom.

Taki folklor.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 09:30  
Cytuj
Dziwisz się ?? Jechali BMW, więcej pisać nie trzeba chyba ...bolid młodzieży wiejskiej, bardzo maly wacek , bedziesz miał wypadek .
Te powiedzonka z kosmosu się nie wzięły chyba ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 09:44  
Cytuj
Ale Was to BMW boli... A temat dotyczy prestiżowego Volkswagena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 09:58  
Cytuj
Duzo pisac nie trzeba skoro auto rozpoznawalne z wykroczen na drodze. Nawet ida i jak jedzie to musi cos odwalic nie raz to widzialem. Cwaniaczek ale i na takich przyjdzie odwet czego mu nie zycze a rozumu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
Tacy "miszczowie" wcześniej czy później na swej drodze napotkają drzewo czy słup który "nagle" wyskoczył im przed maskę i skończy się cwaniakowanie... co rusz piszą i takich na SM . A potem płacz ze taki młody był i mało pił .


Gorzej jak trafi na rodzinę idącą chodnikiem albo dzieciaki wracające ze szkoły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »