NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Deska tarasowa kompozytowa,
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2017r. 08:59  
Cytuj
Witam, potrzebuje ulozyc 40m2 taras w desce kompozytowej. Naturalne drewno odpada ze wzgledu iz jestem zbyt leniwy na coroczna konserwacje. Czy ktos posiada taras w kompozycie i moglby sie wypowiedziec odnosnie jakiejs konkretnej firmy produkujacej deski? Zrobilem wczoraj objazdowke po castoramie, leroy merlin i kilku innych sklepach i ceny wahaja sie od 100 do 300zl za m2- tylko pytanie czy takie deski "ala castorama" za np 150zl/m2 beda trwale? Moze sa jakies inne firmy godne polecenia? Bede bardzo wdzieczny za podpowiedz. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2017r. 08:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2017r. 13:41  
Cytuj
ja bym ci odradził kompozyt zmienia barwe pod wpływem gorąca i się odkształca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 16 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2017r. 14:19  
Cytuj
http://ludwinscy.pl/sklep/ tu polecam poszukac spory wybor z dostawa do domu... drewno dobrze zakonserwowane wiec nie ma potrzeby co roku sie z tym bawic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Kwie 2017r. 20:10  
Cytuj
Bałbym sie marketowego kompozytu, mysle ze szkoda pieniedzy.
Bardzo dobry kolega robil kompozyt, m kw z całym systemem wyszedł ok 500-600 zł, ciezko powiedziec jaka trwalosc koloru - po 2 sezonach jak nowe, przyjemnie sie po tym chodzi gołą stopą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2017r. 20:14  
Cytuj
500-600 to sporo:/ chcialem sie wyrobic w max 10tyskach czyli do 250za 'm2. co do zmiany koloru to zmieniac bedzie i najdrozsze drzewo egzotyczne takze tu nie widze problemow, bardziej boje sie o jakies znieksztalcenia czy cos w tym stylu. Sam juz nie wiem, fajnie byloby zeby taki taras wytrzymal z 5-7lat a pozniej moglbym smialo wymienic na cos innego-nowego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Kwie 2017r. 20:19  
Cytuj
u kolegi nic sie nie odkształca, wyglada bardzo dobrze. jak bede mial okazje to podpytam jakiej to firmy te dechy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2017r. 10:10  
Cytuj
Forumowiczu JACIEK,
Czy robiłeś już ten kompozyt na tarasie? też się nad tym zastanawiam, bardzo ladnie to wygląda ale cholerstwo drogie...
Ja się dopiero 'orientuje' w temacie.
Byłam zapytać o te deski nad Biedronką na przeciw PKS-u nie wiem jak się ten sklep nazywa...
i tam Pan mi wyliczył za taras 3x4 kompozyt + legary (bez robocizny i kontowniczków, wykończeń itd) ok 6000 zł! Drogo
Jak się coś zorientowałeś czy już położyłeś daj znać, chętnie zaczerpnę Twojej opinii ;-)
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 5 Sty 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 07:43  
Cytuj
Kladliśmy jakis czas temu deski kompozytowe na tarasie, W zasadzie to nie my z żoną, ale ekipa , która remontowała nam dom.

Deskę kupiliśmy w niskiej cenie. Kupowaliśmy w OBI i kosztowała nas bodajże jakieś 20 zł za m2....

Jesteśmy zadowoleni. Już drugi rok wszystko bardzo dobrze się trzyma. Wcześniej mielismy drewno i co raz to trzeba było je impregnować. Tutaj nie ma takiego problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »