NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Która podstawówka najlepsza ?,
Posty: 69
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 17:36  
Cytuj
Witam, od wrzesnia syn idzie do szkoły. Rejonizacja niby nowa szkoła nr 2 ale chetniej bym zapisała do 3. Czy te rejonizacja obowiazuje jak to wyglada w praktyce ? Ktoa szkołe lepiej wybrac. Cos ktoś wie na temat szkoły podstawowej nr 2 ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 17:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 18:39  
Cytuj
tylko i wylacznie szkola podstawowa nr 12

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Maja 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2017r. 19:51  
Cytuj
Moja średnia córka kiedyś chodziła do PSP 7, wychowawczyni pani Ania była suuuuper ... ale nie powiem, że każda nauczycielka jest tam super bo są i przysłowiowe larwy czego doświadczyło dziecko mojej kuzynki.

Przez przeprowadzkę potem, średnia córka i najmłodsza chodziły do PSP 3. Mimo różnych opinii o szkole ja byłam zachwycona nauczycielami ogólnie a i wychowawczynie pani Ewa i Bożenka suuuper z resztą w tej szkole nie miałam żadnych zastrzeżeń do nauczycieli ... jest jednak jedna jedyna osoba w tej szkole przez, którą szkoła ta traci opinię dobrej szkoły.

Teraz dziewczyny chodzą do innych szkół i do żadnego z pracowników tych szkół nie mogę się przyczepić. Ja jestem zadowolona, dziewczyny również.

Ogólnie jeśli Ewo posłałaś syna do zerówki jako 5 latka i teraz będzie w 1 klasie to w PSP 7 zwróć uwagę jak nazywa się nauczycielka, która będzie miała klasę bo jest jedna, która z przymusu pracuje w tej szkole na dodatek ma skrajnie feministyczne poglądy i syn gdyby do niej trafił miał by przechlapane.

Nie obawiała bym się nauczycieli z PSP3 gdyż moja córka do 1 klasy poszła jako 6 latka i nauczycielka potrafiła wyważyć przerabianie materiału z możliwościami dzieci.

Do szkoły obecnej mojej młodszej córki zapisała bym i 5 letnie dziecko do 1 klasy gdyż wiem, że nauczyciele by sobie świetnie poradzili ba nawet gdybym miała dowozić po 10 km w jedną stronę, to dowoziła bym bo wiem, że dziecko by się nie stresowało w tej szkole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 12:36  
Cytuj
Wszystkie inne szkoły tylko nie szkoła nr 12.Ta szkoła to jakaś porażka i kadra dramat !! - wielki hangar chaos !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 14:13  
Cytuj
Polecam Społeczną i PSP 7.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2017r. 19:17  
Cytuj
Witam co sadzicie o szkole nr 1 i szkole nr 4 gdzie posłać dziecko ,która jest lepsza szkola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Maja 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 11:39  
Cytuj
Mojej znajomej dziecko chodziło do zerówki w PSP 1, po ukończonej zerówce zabrała dziecko do PSP 4 ale w trakcie roku szkolnego w 1 klasie, zabrała dziecko do PSP7 niestety z tej szkoły również zabrała dziecko.
Dziecko miało pecha i trafiało na nauczycieli powodujących stres i ból brzucha a na starcie w edukację to nie jest dobre dla dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 20:02  
Cytuj
@Zuza

Skoro dziecko było zabierane z trzech placówek to wybacz, ale to nie wina szkoły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2017r. 12:17  
Cytuj
Czy sa jacys rodzice którzy wysyłaja dziecko dp szkoły podstawowej nr 2 ? Bedzie utworzona tam klasa 1 ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2017r. 09:41  
Cytuj
Witam,
A ja rozważam między 3 i 12. I tak się zastanawiam, jak się w szkole nr 3 pomieszczą dzieci z ośmiu roczników. Do tej pory była tylko podstawówka, a teraz to się przecież zmieni.
Szkoła niby dobra, ale mała. Nie chciałabym, żeby za jakiś czas się okazało, że dziecko będzie musiało uczyć się w innym budynku... Zwłaszcza, że za rok do szkoły pójdzie druga córka. I wtedy, wiadomo, sprawa się komplikuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2017r. 10:19  
Cytuj
Każda szkoła organizuje dni otwarte. Terminy podane są na stronach szkół. Najlepiej wybrać się z dzieckiem, pooglądać, wziąć udział w zajęciach, które zawsze są przygotowywane na taką okoliczność i może coś się rozjaśni w kwestii wyboru szkoły. Mam wrażenie, że w tym roku bardziej niż zazwyczaj będzie przestrzegana rejonizacja. A jeśli chodzi o 3 to zapewne będzie mniej klas pierwszych, bo część obwodu przejmie 2 i przez to automatycznie będzie mniej dzieci, to i nie będzie tak ciasno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2017r. 10:32  
Cytuj
Moje dziecko chodzilo do 4 przez 3 lata.Uwazalam ze lepszej szkoly jak 4 nie ma w miescie,ze wzgledu na przeprowadzke przepisalam do 3.Jestesmy mega zadowoleni,nie ma zadawania di domu po kilka kartek cwiczen nie ma takiego naporu na srednia w klasie i w szkole bo musi byc w rankigu wysoko.Poziom w szkole wysoki wielu olimpijczykow,duzo zajec pozalekcyjnych .Polecam 3

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2017r. 10:59  
Cytuj
Również nie polecam psp 4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kmm
kmm
kmm
Posty: 1
Dołączył: 9 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2017r. 17:24  
Cytuj
Warta polecenia jest PSP 11. Jeśli pasuje komuś to jak najbardziej. Moje dzieci chodziły, zadowolone, nauczone. Atmosfera przyjazna, nauczyciele w porządku, myślą o uczniach, a to najważniejsze. Dużo się tam dzieje, różnorodność zajęć. Polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2017r. 20:31  
Cytuj
Jeśli rodzic nie pracuje, może być nr 4, trzeba troche czasu aby poświęcić dziecku plus akademie i msze,psp 3,jest luźniejsza, nie ma papierologii jaj w 4 na zebraniach, mówi się raczej o postępach dzieci a nie ile i kiedy...w zerówce 12 bylam zadowolona i dziecko również

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Maja 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2019r. 18:25  
Cytuj
Odświeżę temat.

Wakacje tuż, tuż a planujemy przeprowadzkę i mam pytanie.

Jaką szkołę podstawową w Stalowej Woli polecacie i dlaczego? Chodzi mi o klasy 6-8.

Interesują mnie głównie wypowiedzi rodziców, którzy mają obecnie dzieci w tych klasach lub obecnych uczniów tych klas.

Rodziców dzieci, które chodziły 5 czy 10 lat temu do danej szkoły proszę o nie "zaśmiecanie" tematu gdyż nie mają oni aktualnego obrazu szkoły a jedynie ten, który był kiedyś. Dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2019r. 20:04  
Cytuj
Ja powiem tylko tyle że byle nie szkoła nr7bo to obecnie jedna wielka porażka począwszy od dyrektorki na nauczycielach kończąc. I nie piszę tego złośliwie czy coś, poprostu mam tam dziecko i to najgorsza decyzja jaką podjęłam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 06:43  
Cytuj
Podtrzymuję temat PSP Nr 4. Jakie są Wasze opinie o nauczycielach, zwłaszcza klas 1-3?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 13 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2019r. 18:23  
Cytuj
Jak z nauczycielami w 2? Nauczanie początkowe to nowi nauczycieli czy może z innych szkół przechodzą?a w starszych klasach uczą nauczyciele z likwidowanego gimnazjum?
Jakieś opinie? Jaki poziom tam jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2019r. 19:42  
Cytuj
Jeśli interesują Cię "tęczowe piątki" to zapisz dziecko do PSP7 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 3 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2019r. 06:31  
Cytuj
Dziecko chodziło do PSP4 i było super, teraz chodzi drugie i widzę że coś zaczyna się tam dziać niedobrego. Choć nauczyciele 1-3 jak na razie byli super, jak będzie dalej hmmm boje się że szkoła zaczyna żyć własnym życiem i nie koniecznie chodzi o edukację naszych dzieci, a politykę i układy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 10:25  
Cytuj
psp nr 4 to masakra, taki terror, znam wielu rodziców stamtąd ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 10:38  
Cytuj
Polecam Społeczną, w klasach początkowych super nauczycielki i fajna atmosfera

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 13 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 11:12  
Cytuj
Na szkołę społeczną nie każdego stać.
Na 4 narzekacie a czy są tu rodzice dzieci którzy posłali dzieci do 2?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 11:42  
Cytuj
12 to dramat moje dziecko jest tu w zerówce i nie chce tu chodzić. mówi że Pani wrzeszczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »