NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Najniższa krajowa 2017, Kto dostał?
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 09:59  
Cytuj
Feniks % średniego wynagrodzenia tego pracownika chyba z 6 ostatnich miesięcy. Wchodzą w to wszystkie składniki wynagrodzenia. Oczywiście te wypłacane legalnie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 09:59  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 11:35  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
Feniks % średniego wynagrodzenia tego pracownika chyba z 6 ostatnich miesięcy.

Nie łap za słówka bo nie chodziło o zasiłek chorobowy a o najniższą krajową.Tak na marginesie dwunastu ostatnich miesięcy poprzedzających powstanie niezdolności do pracy.
Chodziło mi o to,że jeżeli ktoś np. ma 1850 zł.brutto i 150 zł premii to L4 byłoby wypłacane z podstawy czyli 1850 zł.a to jest niezgodne z prawem.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Wchodzą w to wszystkie składniki wynagrodzenia. Oczywiście te wypłacane legalnie.

Mój błąd bo źle napisałem ale być może,że nie mam racji,Owszem wchodzą wszystkie dodatki wraz z premią chociaż są wyjątki,ale jeżeli pracodawca zabierze premię czy jej część już jest to niezgodne z prawem i średnia naliczenia też nie wyjdzie prawidlowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »