NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Bąbelkowo Opinie,
Posty: 8
Dołączył: 21 Lis 2016r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 20:42  
Cytuj
Witam prosze o opinie na temat Przedszkola Babelkowo?Czy warto zapisac tam dziecko?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 20:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2017r. 20:33  
Cytuj
Polecam iść zobaczyć jak jest i pogadać z wychowawcą .Jednym się podoba innym nie .Samemu podejść pogadać ja tak robiłem 

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2018r. 07:07  
Cytuj
Ludzie nie popełniajcie takiego błędu jak ja.Dałam dziecko do tego przedszkola to co tam przeszło do tej pory mi wypomina choć chodzi do szkoły gdzie ja je zapisałam.Przez to przedszkole oboje z dzieckiem nabawiliśmy się tylko nerwicy.Panie znęcają się psychicznienad dziećmi wkoło krzyczą itd.Nie będę się rozpisywała na ten temat bo można by było książkę napisać.Było minęło.Ale współczuję tylko innym dzieciom które tam chodzą.Dobrze są jedynie traktowane dzieci znajomych pań czy z rodziny reszta to poniewierka.Apeluje do was rodzice jeśli dziecko mówi wam że coś się dzieje to wierzcie im one w tym wieku są najbardziej szczere.Mówię o tym ponieważ panie w swojej obronie twierdzą że dzieci kłamią i mie należy im wierzyć bo mają wybujałą wyobraźnię a to nieprawda.Jeśli chodzi o dyrektorkę tego przedszkola to jest to osoba nieopanowana choleryczna dlatego nie dziwię się że inne panie pozwalają sobie na identyczne zachowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 11 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2018r. 12:00  
Cytuj
Wikusia oczywiście masz prawo do swojej opinii
Ale i ja takowe posiadam dlatego pozwolę sobie napisać co myślę o tym przedszkolu
Moje dziecko juz potrafi sie wyslowic w pelni wiec mam okazje wysluchac jego szczerej opinii na ten temat. Chodzi do przedszkola zawsze z usmiechem na twarzy, wracając chętnie samo opowiada co się wydarzyło w przedszkolu fajnego i mniej fajnego (jak to bywa miedzy dziecmi).
Posiłki zjada ze smakiem. Panie staraja sie organizowac im czas tak by dzieci sie nie nudzily a mogly czegos nauczyc.
Dyrektorka ma zwyczajnie donosny głos.
Bywając w przedszkolu bez zapowiedzi nie rzuciło mi się w oczy (czy uszy) nic niepokojącego.
Jedyne ale jakie można mieć to rzadkie spacery w okresie zimowym (ale nic dziwnego skoro rodzice proszą żeby nie wychodzić bo dopiero po chorobie dzieci) no i logopedka troche dziwna ale nie ma obowiazku zapisywania dziecka na jej zajecia.
Poza tym w twojej wypowiedzi wieje trochę konkurencja ale może mi się wydaje ;)@

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2018r. 20:50  
Cytuj
wikusia....mam nadzieję że nie jesteś z konkurencji bo to byłby cios poniżej pasa. Najlepiej pójść samemu ocenić i porozmawiać np z rodzicami których się spotka z nauczycielami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »