NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Najazd polityków na Stalową Wolę, Najazd polityków na Stalową Wolę: Kidawa- Błońska
Posty: 1
Dołączył: 26 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 21:21  
Cytuj
Poseł, wicemarszałek Sejmu oraz były premier odwiedzą w najbliższy poniedziałek Stalową Wolę. Spotkanie z politykami odbędzie się w ramach działającego w naszym mieście Klubu Obywatelskiego.

W połowie października ubiegłego roku gościem Klubu był poseł Platformy Obywatelskiej, niegdyś minister sprawiedliwości Borys Budka, który wygłosił wykład "Czy Polska jest jeszcze państwem prawa?"

30 stycznia na godzinę 18:00 wizytę w Stalowej Woli zapowiedzieli: wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa - Błońska, polski polityk, były premier i minister sprawiedliwości oraz minister spraw zagranicznych Włodzimierz Cimoszewicz oraz poseł, przedsiębiorca Tomasz Cimoszewicz. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej restauracji "Lasowianka".

Kluby Obywatelskie powstały w całej Polsce z inicjatywy partii Platformy Obywatelskiej jako miejsca otwartej debaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 21:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 07:32  
Cytuj
Zróbmy im godne powitanie.
Kulturalne - pusta sala wystarczy potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 09:52  
Cytuj
CYTAT
Zróbmy im godne powitanie.
Kulturalne - pusta sala wystarczy potluczony


Wydaje ci sie ze jestes zabawny i taki pomysłowy?
Marzy ci sie przyjazd Kaczora-dyktatora?
Zapewniam cie ze w tym miescie sa tez normalni ludzie i sala pusta nie bedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 10:10  
Cytuj
A Tobie jak widzę, wydaje się, że masz monopol na normalność.
Co ten tusk zrobił z nami jako narodem....
neutralny

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 10:12  
Cytuj
Hmmm jeśli twierdzisz, że na spotkanie z panem Cimoszewiczem ps.Carex przyjdą normalni ludzie, to tracę wiarę w ludzi:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 10:13  
Cytuj
wego....

Nie potrzebuję przyjazdu Jarosława Kaczyńskiego. A gdyby przyjechał - pewnie nie pójdę na spotkanie. Tak jak nie przychodziłem, gdy przyjeżdżała Beata Szydło.

Moje poglądy polityczne nie ukształtowały się na żadnym wiecu politycznym.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
A Tobie jak widzę, wydaje się, że masz monopol na normalność.
Co ten tusk zrobił z nami jako narodem....
neutralny


Nie mam monopolu na normalnosc,ale ddrażnia mnie wywypowiedzi nawołujące do ignorowania lub uwielbiania kogos.Nie interesuje cie po co piszesz?
Co Tusk zrobil z narodem??? No prosze cie !No co on takiego zrobil? Dawaj..... Tez kupiony za 500+?

Może od razu doprecyzuje, nie jestem i nie bykam za PO,PSL,SLD I INNYMI CUDAKAMI.Znajac Stalowke zaraz mnie tu Pisiory zrownaja z ziemia.Mnie nikt nie kupil za 500+,nie nabralam sie na niczyje obiobietnice na wiece nie chodze bo ich nie ma w naszym miescie.Ale chetnie poslucham kazdego kto ma cos do piwiedzenia na temat Polski i nie wazne kto to będzie zadam konkretne pytania.Bo z nikim mi nie po drodze w obecnej polityce polskiej.

Moderowano przez: magpie
Jak masz coś do dopisania, post można moderować. Proszę nie pisać postów jeden pod drugim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 11:02  
Cytuj
wego - "dziel i rządź".... To tusk zrobił z Narodem.
Oczywiście wszyscy popierający PO twierdzą, że to Kaczyński... Ale co innego mają twierdzić?

Po co piszesz dwa posty pod rząd?

Każdy ma prawo pisać co chce, o ile nie nawołuje do przemocy lub nie obraża.
ok

Więc fakt, że jakiś typ wypowiedzi drażni Cię, .....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
wego - "dziel i rządź".... To tusk zrobił z Narodem.
Oczywiście wszyscy popierający PO twierdzą, że to Kaczyński... Ale co innego mają twierdzić?

Po co piszesz dwa posty pod rząd?

Każdy ma prawo pisać co chce, o ile nie nawołuje do przemocy lub nie obraża.
ok

Więc fakt, że jakiś typ wypowiedzi drażni Cię, .....


O tym wlasnie pisalam ze jak nie widzi "ogromu zniszczen" Tuska ale widzi PIS ktory wychodzi z zalozenia ze po nas chocby potop to napewno z PO!!!! ot myslenie pisiorowmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 12:08  
Cytuj
A myślisz, że tak łatwo odwrócić 8 lat demontażu?
"Państwo polskie istnieje czysto teoretycznie..." Wiedzieli co robią.

Niedawno pewien polityk "nowoczesnej" poparł rękami i nogami treść Deklaracji Konfederacji Targowickiej. Nie wiedział, że taki jest tytuł dokumentu - ale treść spodobała mu się bardzo.

Tam też dużo było o rzekomym niszczeniu demokracji, struktur państwa....

A teraz widzę w Twojej wypowiedzi przekonanie, że PiS doprowadzi do katastrofy.... Dobrze zrozumiałem?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
A myślisz, że tak łatwo odwrócić 8 lat demontażu?
"Państwo polskie istnieje czysto teoretycznie..." Wiedzieli co robią.

Niedawno pewien polityk "nowoczesnej" poparł rękami i nogami treść Deklaracji Konfederacji Targowickiej. Nie wiedział, że taki jest tytuł dokumentu - ale treść spodobała mu się bardzo.

Tam też dużo było o rzekomym niszczeniu demokracji, struktur państwa....

A teraz widzę w Twojej wypowiedzi przekonanie, że PiS doprowadzi do katastrofy.... Dobrze zrozumiałem?


No wlasnie utwierdziles mnie w przekonaniu ze popierasz demolke PIS,Tylko nie mow mi ze Tusk zistawil Polske w ruinie bo na tej "ruinie" PIS slizgal sie caly 2016 rok.A teraz zadluzyli juz panstwo wiecej jak Gierek przez 10 lat.Bo jak sie nie ma to sie nie rozdaje,Ja oczekuje Polski z prezydentem i premierem a nie z czlowiekim ktory z tylnego siedzenia rzadzi krajem.Oczekuje prezydenta a nie dlugopisu,premiera a nie wystraszonej czekajacej na wytyczne pani,marszalka z jajami a nie ślimaka.Aby nikt nie kazal i nakazywal nie rzadzil moja d...a bo nie jestem kukla z XIX wieku.Ot takie przemyslenia podatnika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 13:26  
Cytuj
PO to partia, która najpierw twierdziła, że nie ma pieniędzy na 500+ a potem, jak ten program odniósł sukces, PO stwierdziła, że to ONI wypracowali pieniądze na ten program.

Kiedy Twoim zdaniem kłamali? Przed czy po?

good

Z tym zadłużeniem to czysty populizm, bo została przekroczona pewna kwota. Żeby jej nie przekroczyć, trzeba by było nie realizować obietnic wyborczych i zwolnić 2/3 urzędników, następnie o połowę zmniejszyć renty i emerytury.

Wtedy dopiero by była jazda na PiS. potluczony
A fakt jest taki, że tempo zadłużania jest niże niż za rządów PO-PSL.

Lepiej Ci było z tuskiem, który wykonywał polecenia Angeli i komorowskim, który panicznie bał sie putina?

Mi jakoś nie przeszkadza, że pewne decyzje podejmuje Kaczyński. To wytrawny polityk, który wypracował sukces wyborczy. Zależy mu na Polsce. Czuję, że Polska idzie w dobrą stronę, gdy decyzje zapadają w gronie Kaczyński - Duda - Szydło.

Premier kopacz - to dopiero była histeryczka bez jaj i ogłady. Do tego kłamca.

A z tym rządzeniem Twoją d.... to o co chodzi?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 13:48  
Cytuj
Komuch i POwalona?

Nie dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
PO to partia, która najpierw twierdziła, że nie ma pieniędzy na 500+ a potem, jak ten program odniósł sukces, PO stwierdziła, że to ONI wypracowali pieniądze na ten program.

Kiedy Twoim zdaniem kłamali? Przed czy po?

good

Z tym zadłużeniem to czysty populizm, bo została przekroczona pewna kwota. Żeby jej nie przekroczyć, trzeba by było nie realizować obietnic wyborczych i zwolnić 2/3 urzędników, następnie o połowę zmniejszyć renty i emerytury.

Wtedy dopiero by była jazda na PiS. potluczony
A fakt jest taki, że tempo zadłużania jest niże niż za rządów PO-PSL.

Lepiej Ci było z tuskiem, który wykonywał polecenia Angeli i komorowskim, który panicznie bał sie putina?

Mi jakoś nie przeszkadza, że pewne decyzje podejmuje Kaczyński. To wytrawny polityk, który wypracował sukces wyborczy. Zależy mu na Polsce. Czuję, że Polska idzie w dobrą stronę, gdy decyzje zapadają w gronie Kaczyński - Duda - Szydło.

Premier kopacz - to dopiero była histeryczka bez jaj i ogłady. Do tego kłamca.

A z tym rządzeniem Twoją d.... to o co chodzi?




Nie chce mi sie z tobą gadac szkoda klawiatury,jestes zatwardzialy PISior ,co widac,słychac i czuc !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 18:23  
Cytuj
Mi jakoś nie przeszkadza, że pewne decyzje podejmuje Kaczyński. To wytrawny polityk, który wypracował sukces wyborczy. Zależy mu na Polsce. Czuję, że Polska idzie w dobrą stronę, gdy decyzje zapadają w gronie Kaczyński - Duda - Szydło.

Ja pier.....ale PISdzielec,nie przeszkadza mu ze Polska rzadzi kurdupel z drabinka,czlowiek nienawidzacy ludzi,człowiek ktory przyczynił sie do smierci prawie 100 osób w Smolensku.
Nie wioesz co to znaczy ze Wega nie chce zeby ktos rzadził jej d...a,a no zakaz aborcji,antykoncepcji itp itd..... ales ty ciemniak
Polska idzie w dobra strone??????????
PISiorze wypal se na czole wielkie PIS zebym wiedzial na ulicy komu splunac miedZy oczy .


CYTAT
Zróbmy im godne powitanie.
Kulturalne - pusta sala wystarczy potluczony


chetnie i ciebie bym powitałboks
Moderowano przez: magpie
Jak masz coś do dopisania, post można moderować. Proszę nie pisać postów jeden pod drugim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 18:24  
Cytuj
Innymi słowy... jak nie masz argumentów, a nie przyznasz komuś racji za żadne skarby, to strzel focha.

Ech.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Komuch i POwalona?

Nie dzięki.


Nastepny do którego nie dociera ze jak ktos przeciwko sekcie PIS nie musi byc z PO ! czy wy kurde nie potraficie czytac? pisze kobita ze nie popiera zadnej partii ,a wy w kolko to samo co za imbecyle ! ,a ze komuch z partii PIs to tak widac ze PISior ech jaki pisior ze az strach sie bac.

CYTAT
Innymi słowy... jak nie masz argumentów, a nie przyznasz komuś racji za żadne skarby, to strzel focha.

Ech.....


argumenty do PISiora? ha ha ha ha ha
Wega nawet nie próbuj bo cie znizy do swojego PISowskiego poziomu u nich argument słuszny i jedyny to Jarosław POlskę zbawi,a Rydzyk z klerem wydoi.
Wez sie juz facet nie osmieszaj z tym swoim PISem,popieram Wege ze sa w Stalowej Woli normali ludzie i to nawet sporo.
Zakonczyłem z toba dyskusje bo mnie tez do swojego poziomu sprowadzisz a mi doły kloaczne nie odpowiadaja !!!!!

Moderowano przez: magpie
Mimo upomnień wciąż dodajesz post pod postem zamiast moderować własną wypowiedź. 20 pkt upomnienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2017r. 15:10  
Cytuj
Niereformowalny buntownik.smiech2
Masz rację - pisz 10 postów jeden za drugim!
Pokaż im!good


I do tego niesamowicie elokwentny...
A jakie argumenty....:szok:
Aż dech zapiera z wrażeniapotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »