NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Kler okrada ludzi metodą "na boga", Co o tym sądzicie?
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 12:41  
Cytuj
vielitz - może tak być.
Starsi ludzie są łatwym celem dla zabiegów socjotechnicznych - podobnie jak dzieci.
(popatrz na obecną falę reklam ubezpieczeń na wypadek śmierci, żeby "bliskich nie zostawić z problemem")
To jest kwestia uczciwości, czy stosuje się takie metody.
Nie wiem, czy w RM je stosują.
Wiem, że to radio nie jest krzykliwe i napastliwe - przynajmniej ja to tak odbieram.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 12:41  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
vielitz - może tak być.
Starsi ludzie są łatwym celem dla zabiegów socjotechnicznych - podobnie jak dzieci.
(popatrz na obecną falę reklam ubezpieczeń na wypadek śmierci, żeby "bliskich nie zostawić z problemem")
To jest kwestia uczciwości, czy stosuje się takie metody.
Nie wiem, czy w RM je stosują.
Wiem, że to radio nie jest krzykliwe i napastliwe - przynajmniej ja to tak odbieram.


A ktoś pisał, że takie jest umiech? Będąc u babć/ciotek itp. które namiętnie słuchają radia byłem nie raz zmuszony mimochodem coś tam posłuchać, i zdecydowanie nie ma tam nic takiego, bo po co i na co - tym by przecież nikogo nie zachęcili. Tam wszystko działa długo-planowo, by dyskretnie nakierować delikwenta na odpowiednie myślenie i działania, ale także niejako uzależnić (to widać po ludziach i ich zachowaniu, jak bronią radia i racji tam przekazywanych, czyli mogę się założyć, że jest tam używany neuro-marketing jakiegoś rodzaju).
Mimo wszystko, RM jest wielu ludziom bardzo potrzebne i daje im spore wsparcie (zwłaszcza tym samotnym), szkoda jednak, że nie jest to charytatywne (wyłącznie), a traktowane jako produkt, nastawione na zysk (docelowo).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 14:05  
Cytuj
A z czego Twoim zdaniem, to radio (i telewizja też) miałoby się utrzymywać?

Pamiętasz jak PO-PSL wszelkimi sposobami próbowało uniemożliwić TRWAM wejście na multiplex?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
A z czego Twoim zdaniem, to radio (i telewizja też) miałoby się utrzymywać?

Pamiętasz jak PO-PSL wszelkimi sposobami próbowało uniemożliwić TRWAM wejście na multiplex?


A z czego utrzymuje się RMF, ZET, TVN, Polsat i inne? Nie pisz, że sponsorują ich Niemcy by zniszczyć Polskę czy coś w tym stylu...

Zresztą, utrzymywać się mogę z czego chcą, ale czy ktoś ma nad tym kontrolę, ktoś płaci podatki z ty "datków"? Z kasy tej, powstało prawdziwe imperium, o niesamowitej sile, co jest bardzo niebezpieczne w nieodpowiednich rękach. A wszystko to pod przykrywką wiary i religii, to mi się nie podoba.

ps
Nie znam dokładnie tematu wejścia TRWAM na multiplex, nie wszystko było tam takie biało-czarne (z tego co pamiętam), a dodatkowo TV TRWAM miało jasny cel polityczny, czego nie ukrywano, poparcie dla PiS i walka z PO, także na ich miejscu też bym nie był przyjazny takiej to stacji - bo nie ma co ukrywać, że słuchacze/widzowie Rydzyka to oddana grupa, która za głosem O.Dyr. poszła do urn odpowiednio zagłosować (ale nie żebym jakoś specjalnie chciał PO usprawiedliwiać, jeśli przeszkadzali jakoś niezgodnie z prawem).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 14:58  
Cytuj
Utrzymują się reklam prawda?
Status prawny TRWAM i RM albo nie pozwala wcale utrzymywać się z reklam, albo pozwala na to w niewielkim stopniu.

Swego czasu ktoś doniósł do prokuratury, że w TRWAM było "lokowanie produktu" i mieli z tego powodu niezłe problemy.

Jeśli chodzi o multiplex - ze strony Lux Veritatis sprawa była czysta. Był to dobry przykład nierównego traktowania przez KRRiT różnych podmiotów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
Utrzymują się reklam prawda?
Status prawny TRWAM i RM albo nie pozwala wcale utrzymywać się z reklam, albo pozwala na to w niewielkim stopniu.

Swego czasu ktoś doniósł do prokuratury, że w TRWAM było "lokowanie produktu" i mieli z tego powodu niezłe problemy.

Jeśli chodzi o multiplex - ze strony Lux Veritatis sprawa była czysta. Był to dobry przykład nierównego traktowania przez KRRiT różnych podmiotów.


jak to nie pozwala utrzymywać sie z reklam ??? tam porostu nikt nic nie chce reklamować bo niby co i po co ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 15:56  
Cytuj
CYTAT

Jeśli chodzi o multiplex - ze strony Lux Veritatis sprawa była czysta. Był to dobry przykład nierównego traktowania przez KRRiT różnych podmiotów.


Ciekawe czym sobie RMF zawiniło bo KRRiT też zwlekało z przedłużeniem koncesji a dla ZET koncesja została przedłużona od razu.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 16:50  
Cytuj
CYTAT (vielitz)
TV TRWAM miało jasny cel polityczny, czego nie ukrywano, poparcie dla PiS i walka z PO

Tu nie chodzi o bezpośrednie poparcie danej partii, tu jest sprawa daleko głębsza.
To chodzi o wspieranie wartości moralnych i katolickich, z którymi PO zaczęło być na bakier, a PiS do nich ma dużo bliżej.
To jest walka o moralność i wartości katolickie.
To jest ewangelizacja i głoszenie Słowa Bożego.
To jest wyrywanie ze szponów zła.

Są pewne rzeczy, które mi się w RM nie podoba, ale nie przeszkadzają mi na razie na tyle żebym robił z tego jakiś problem.

Polecam posłuchać "Rozmów niedokończonych"

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
To chodzi o wspieranie wartości moralnych i katolickich, z którymi PO zaczęło być na bakier


Co masz na myśli?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 18:20  
Cytuj
rsta o co chodzi z tymi wartościami moralnymi? Polityka i moralność nie idzie w parze. Możesz wskazać te różnice moralne obu partii?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 21:15  
Cytuj
To sojusz - poparcie w zamian za przywileje. To zwyczajna walka o miejsce przy korycie. Ot cała szlachetna "misja". :-)


CYTAT
CYTAT
Bardzo lubię tych"niewierzących ".Oni więcej myślą i mówią o Bogu niż niejeden z tych wierzących.

Bardzo słuszna uwaga Fiodorze. Godna głębszej refleksji. Chyba większość znanych mi wierzących katolików o Bogu w zasadzie nie mówi. Powiem więcej, prawie nic o nim nie wie. Czy to nie jest niepokojące? Bardzo często to ci niewierzący z jakichś dziwnych powodów inicjują dyskusję o Bogu. Dyskusję, której z kolei wierzący próbują za wszelką cenę uniknąć. Jest to dalece zastanawiające zjawisko.


Nie rozmawiają o bogu bo są w większości pozbawieni głębszej refleksji. Nastawieni na odbiór "ewangelii" która nijak ma się do rzeczywistości. Ewangelii która każe im wierzyć w rzeczy tak niebywałe że patrząc na nie obiektywnym okiem wydają się wręcz śmieszne.

Ewangelia dyktuje kulturę i kształtuje w nich wzorce behawioralne. Daje gotową "receptę" na życie. Nie znosi przy tym wszelkiej niesubordynacji. Za posłuszeństwo obiecuje niestworzone nagrody a za nieposłuszeństwo okrutną karę i odrzucenie. Nie znosi przy tym neutralności "kto nie jest ze mną jest przeciwko mnie".

Uświadamiając sobie wszystko co napisałem powyżej, jasne staje się że temat boga w powszedniej dyskusji wyznawców jest tematem śliskim lub zamkniętym w ramy odtwarzania zasłyszanej propagandy. Po części dlatego że boją się ze ich myślenie zboczy z jednego słusznego toru narażając ich na pogardę i obiecane reperkusje. Po części dlatego że samodzielnego myślenia i dyskusji nie potrzebują. Jedyną słuszną prawdę mają podaną jak zwierze karmę.


Ps. Słucham czasami "rozmów niedokończonych". umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 07:30  
Cytuj
Kolejny - piszący słowo "Bóg" z małej litery.


Cóż - niektórzy muszą długo dojrzewać emocjonalnie, żeby zacząć szanować czyjąś religię, nawet, jeśli nie zgadzają się z pewnymi sprawami.

Progres - zakładam, że jesteś osobą niewierzącą?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 07:59  
Cytuj
CYTAT (Klemens_Maria)
CYTAT
To chodzi o wspieranie wartości moralnych i katolickich, z którymi PO zaczęło być na bakier


Co masz na myśli?



CYTAT (Andrzej_2.0 )
rsta o co chodzi z tymi wartościami moralnymi? Polityka i moralność nie idzie w parze. Możesz wskazać te różnice moralne obu partii?



Nie chodzi mi o moralność samych polityków, bo do jednych i drugich mam zastrzeżenia ...

Bardziej chodzi mi liberalizację wartości moralnych w przestrzeni publicznej i prawnej.
Komu bliżej do aborcji? wprowadzanie gender? czy legalizacji związków homo?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 08:09  
Cytuj
rsta, przecież obecna władza nic nie robi innego niż poprzednicy w poruszonej przez ciebie kwestii.

Widzę, że Ty bardziej chcesz niż jest rzeczywiście ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 08:49  
Cytuj
CYTAT


Nie rozmawiają o bogu bo są w większości pozbawieni głębszej refleksji. Nastawieni na odbiór "ewangelii" która nijak ma się do rzeczywistości. Ewangelii która każe im wierzyć w rzeczy tak niebywałe że patrząc na nie obiektywnym okiem wydają się wręcz śmieszne.

Ewangelia dyktuje kulturę i kształtuje w nich wzorce behawioralne. Daje gotową "receptę" na życie. Nie znosi przy tym wszelkiej niesubordynacji. Za posłuszeństwo obiecuje niestworzone nagrody a za nieposłuszeństwo okrutną karę i odrzucenie. Nie znosi przy tym neutralności "kto nie jest ze mną jest przeciwko mnie".

Uświadamiając sobie wszystko co napisałem powyżej, jasne staje się że temat boga w powszedniej dyskusji wyznawców jest tematem śliskim lub zamkniętym w ramy odtwarzania zasłyszanej propagandy. Po części dlatego że boją się ze ich myślenie zboczy z jednego słusznego toru narażając ich na pogardę i obiecane reperkusje. Po części dlatego że samodzielnego myślenia i dyskusji nie potrzebują. Jedyną słuszną prawdę mają podaną jak zwierze karmę.


Ps. Słucham czasami "rozmów niedokończonych". umiech


Świetnie napisane. Jak widać nikt ze światłych wierzących nie odniósł się w najmniejszym stopniu do tej jak najbardziej sensownej wypowiedzi.... za ciężko chyba. A wybaczcie... @mirek777 zwrócił uwagę na wielkość litery którą pisane jest słowo bóg.

CYTAT

Cóż - niektórzy muszą długo dojrzewać emocjonalnie, żeby zacząć szanować czyjąś religię, nawet, jeśli nie zgadzają się z pewnymi sprawami.


Jeśli chodzi o szacunek to ludzie waszego pokroju dawno zapomnieli czym on jest wobec ludzi myślących(przede wszystkim) inaczej.
Jeśli już to coś w stylu... szanujemy was, ale i tak jesteście źli i czeka was wieczne cierpienie... no chyba, że zaczniecie sie modlić i być tacy jak my.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
rsta, przecież obecna władza nic nie robi innego niż poprzednicy w poruszonej przez ciebie kwestii.

Widzę, że Ty bardziej chcesz niż jest rzeczywiście ;-)


I tu Andrzej trochę masz racji, że za mało robią w tej kwestii.
Pewnie tu chodzi o to, że boją się trochę manifestacji dziewuch.

Ale mam nadzieję, że przynajmniej nie będziemy się w to bardziej już zagłębiać niż jest, a małymi kroczkami jednak wychodzić z tego.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 09:06  
Cytuj
Ja w tej wypowiedzi nie widzę nic sensownego kosmito.
Na pewno nie ma ona odniesienia do Chrześcijan.
Powiedziałbym więcej - tam nie ma krztyny prawdy o osobach wierzących i ich sposobie myślenia, czy postrzegania Biblii.

Bardziej niestety słowa Progresa odniósłbym do Koranu, który od wielu lat przez ortodoksyjnych wyznawców Islamu, jest traktowany zbyt dosłownie.

Widzę, że wrzucanie wszystkich do jednego worka oraz kłamanie to jedyne co pozostaje takim jak ty.

Przykre.

Polecam vlogi o. Adama Szustaka.

Naprawdę.

Wypowiedź Progresa wyda się wówczas - nieistotna......zarumieniony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Pewnie tu chodzi o to, że boją się trochę manifestacji dziewuch.


A dlaczego tak lekceważąco o kobietach? Tylko dlatego, że mają inne poglądy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pewnie tu chodzi o to, że boją się trochę manifestacji dziewuch.


A dlaczego tak lekceważąco o kobietach? Tylko dlatego, że mają inne poglądy?


lekceważąco?
przecież ona same tak się nazywają umiech
nie słyszałeś o ich ruchu społecznym "Dziewuchy Dziewuchom"?
tu chodzi mi o konkretnie te kobiety i je wyszczególniłem, a nie wszystkie, bo wiele kobiet ma zupełnie inne poglądy.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
lekceważąco?
przecież ona same tak się nazywają umiech


Nie udawaj głupiego. Obydwaj wiemy, że to było celowo przez Ciebie użyte, żeby ukazac Twój lekceważący stosunek do kobiet, które w obliczu tragedii życiowej chcą same podejmowć decyzje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
Ja w tej wypowiedzi nie widzę nic sensownego kosmito.


Nie widzisz nic sensownego...
A moim zdaniem nie chcesz widzieć nic sensownego lub nie rozumiesz i unikasz faktów w tym co czytasz...


Ot... takie twoje zdanie na temat który jest dla Ciebie niewygodny. Nadal nie odniosłeś się do jego wypowiedzi tylko zwyczajnie skwitowałeś wszystko słowem "kłamstwo". Moje zdanie jest inne i w tej kwestii do konsensusu nie dojdziemy nigdy.


Może ciężko ci to pojąć, ale ja nie jestem zindokrtrynowany i ograniczony zasadami z "jakiejś książeczki" mimo, że dobrze ją znam.
Obserwuje i doświadczam osobiście wszystkiego co mnie otacza po czym wyciągam własne stosowne wnioski. I ja widzę dużo sensu i analogii do osób wierzących w wypowiedzi @Progresa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
lekceważąco?
przecież ona same tak się nazywają umiech


Nie udawaj głupiego. Obydwaj wiemy, że to było celowo przez Ciebie użyte, żeby ukazac Twój lekceważący stosunek do kobiet, które w obliczu tragedii życiowej chcą same podejmowć decyzje.


Bardzo szanuję kobiety, ale to one często same siebie nie szanują ...
a także swoich dzieci, które noszą pod sercem ...

Czyli wg Ciebie macierzyństwo to tragedia życiowa ???
Chłopie, nie pisz takich głupot !!!

Ale dużo tu jest też winy facetów, którzy przyczynili się do powstania tych dzieci, bo chowają głowę w piasek i nie wspierają kobiet wazne

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
Czyli wg Ciebie macierzyństwo to tragedia życiowa ???
Chłopie, nie pisz takich głupot !!!


Nigdzie nie napisałem, że macierzyństwo jest tragedią. Proponuje nauczyć się czytać ze zrozumieniem. W pisaniu głupot nie zamierzam wyręczać Ciebie i Mirusia.

CYTAT
Ale dużo tu jest też winy facetów, którzy przyczynili się do powstania tych dzieci, bo chowają głowę w piasek i nie wspierają kobiet wazne


W jaki sposób gwałciciel ma wspierac swoją ofiare? Zapronować ślub? Albo zwyrodniały ojciec, który zapłodnił swoją 13 letnią córkę? Można by mnożyć takie przykłady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czyli wg Ciebie macierzyństwo to tragedia życiowa ???
Chłopie, nie pisz takich głupot !!!


Nigdzie nie napisałem, że macierzyństwo jest tragedią. Proponuje nauczyć się czytać ze zrozumieniem. W pisaniu głupot nie zamierzam wyręczać Ciebie i Mirusia.


No właśnie wprost nie, ale zobacz gdzie prowadzi Cię taki sposób myślenia ...


CYTAT
CYTAT
Ale dużo tu jest też winy facetów, którzy przyczynili się do powstania tych dzieci, bo chowają głowę w piasek i nie wspierają kobiet wazne


W jaki sposób gwałciciel ma wspierac swoją ofiare? Zapronować ślub? Albo zwyrodniały ojciec, który zapłodnił swoją 13 letnią córkę? Można by mnożyć takie przykłady.


Gwałciciel powinien ponieść karę w więzieniu i w tym samym czasie zarobić na utrzymanie siebie w więzieniu i dzieci poczętych w wyniku gwałtu !!!

Ale chodziło mi tu przede wszystkim o facetów, którzy dla spokoju dają pieniądze na aborcję lub zostawiają kobiety same z dzieckiem i odchodzą ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 10:08  
Cytuj
Twoje prawo kosmito tak sobie uważać.
To Twoje życie.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »