NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Kler okrada ludzi metodą "na boga", Co o tym sądzicie?
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
Ja_30 - zamieszczałem gdzieś na forum zdjęcia półnagich kobiet?potluczony


półnaga to musiała by być topless, a ta jest w pełnym stroju bikini umiech

p.s.
jak niektórzy faceci mogą pomijać takie piękno kobiet i szukać "piękna" u innych facetów, a feee ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 13:22  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Ja_30 - zamieszczałem gdzieś na forum zdjęcia półnagich kobiet?potluczony


Jeżeli tyle z tego zrouzmiałeś, to zgodnie z moimi spostrzeżeniami jesteś intelektualnym betonem.
Zresztą ten wpis:
CYTAT

To za skłonność do gwałtów odpowiadają geny??????mlotekmlotekmlotek

Kiedy wyizolowano ten gen?


potwierdza Twoje intelektualne zacofanie.
I możesz sobie teraz pisac co chesz. Nie warto tracić na ciebie czasu.



CYTAT
jak niektórzy faceci mogą pomijać takie piękno kobiet i szukać "piękna" u innych facetów, a feee ...


Myślę, że niejeden taki facet wolałby dostrzegac to piękno, tylko, że to nie zależy od niego. Ale to dyskusja myślę na zupełnie inny wątek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 13:39  
Cytuj
Ja_30 - tym postem, niestety sam pokazałeś że jesteś porządnie zabetonowany.

:szok::szok::szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 13:46  
Cytuj
Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 13:59  
Cytuj
rsta - narażasz się wszystkim "kobietom" z czarnego protestu.
goodgoodgood

Niesamowite zdjęcie.

Nie pamiętam w którym kraju, padła propozycja ze strony środowisk feministyczno - genderowych, żeby zalegalizować tzw. aborcję poporodową.

"cywilizacja"....neutralny

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
rsta - narażasz się wszystkim "kobietom" z czarnego protestu.
goodgoodgood


może mnie nie spalą na stosie ... umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 14:15  
Cytuj
Sądząc po tym, co widziałem z relacji z "czarnego protestu", to nie byłbym takie pewien.
potluczonypotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 14:48  
Cytuj
Znam wiele kobiet, które będą trzymały moją stronę.

A jedna z nich jest niesamowita.
Matka Boża z Guadalupe
Ona mnie obroni ...


Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 15:13  
Cytuj
Dziwne ze katole tak bardzo chca uczyc,wrecz nakazywac innym jak maja zyc... Samemu zyjac na ogol odwrotnie od tego co glosza...
Pozdrawiam hipokrytow

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 16:38  
Cytuj
Czy stawanie w obronie niewinnych i bezbronnych dzieci to nauka jak żyć?

Ale przecież w większości te słowa kierowane są do katolików, bo przecież większość w Polsce to oni ...
Więc katolik napomina katolika.

Ale zakaz zabijania przecież odnosi się również do niewierzących.
Czyż nie?
Więc w czym masz problem?
Nazywaniem aborcji zabójstwem?

To, że życie człowieka zaczyna się w momencie poczęcia, to jest fakt naukowy, medyczny i niepodważalny !!!
Zapoznaj się przyjacielu z literaturą naukową i medyczną.
To nawet nie religia a nauka i medycyna !!!

A tak właściwie, to skąd wiesz jak żyję ... ?

Pozdrawiam niedouczonych!
oczywiście bez obrazy

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 447
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 16:39  
Cytuj
CYTAT
Dziwne ze katole tak bardzo chca uczyc,wrecz nakazywac innym jak maja zyc... Samemu zyjac na ogol odwrotnie od tego co glosza...
Pozdrawiam hipokrytow


Ciekawe ,ze tacy jak ty chca uczyc innych jak maja zyc .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 447
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dziwne ze katole tak bardzo chca uczyc,wrecz nakazywac innym jak maja zyc... Samemu zyjac na ogol odwrotnie od tego co glosza...
Pozdrawiam hipokrytow


Ciekawe ,ze tacy jak ty chca uczyc innych jak maja zyc -pelna hipokyzja .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (mimoza)
Nie łódź się że dziecko nie dziedziczy genów po ojcu gwałcicielu. To że akurat dziecko by było ładne albo było przywódcą państwa świadczy jedynie o tym, że ktoś o złych genach piastuje takie stanowisko. Dasz sobie uciąć rękę że ta gwiazdka której zdjęcie publikujesz nie będzie piękną psychopatką? Być może na taką kobietę trafiłeś w swoim życiu że postanowiłeś zostać księdzem. Ileż ludzi upadnie przez taką jedną piękną o złych cechach kobietę?


Mimoza dlaczego oceniasz tą kobietę wcale jej nie znając ???

Masz jakieś naukowe dowody na to ???

Czy jeżeli ktoś zdradza w małżeństwie, mężczyzna czy kobieta, to znaczy, że ich dzieci też będą zdradzać bo mają ich geny?
Mam dowody - jakże często jest tak, że ktoś bierze na wychowanie dziecko z domu dziecka a to za lata mu poświęcone zabija rodzica. Te dzieci pochodzą z okien życia i są patologiczne bo nie kochane i nie chciane. Tylko kochający biologiczny rodzic wychowa zdrowe i umiejące kochać innych dziecko. Obcy nigdy nie dadzą mu tego czego ono potrzebuje i staje się ono potworem w ludzkiej skórze.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Obrazek
Ja nie jestem zwolenniczką aborcji ale jak kobieta to robi to musi mieć powód i może to być gwałt który nie tylko pannom się zdarza ale i mężatkom w łożach małżeńskich. Psychopatycznych mężczyzn nie brakuje nigdzie.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
Znam wiele kobiet, które będą trzymały moją stronę.

A jedna z nich jest niesamowita.
Matka Boża z Guadalupe
Ona mnie obroni ...


Obrazek
Schizofrenia jaka Cię opętała jest chorobą którą się leczy - wiesz o tym?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 17:38  
Cytuj
mimoza - daruj sobie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
Dziwne ze katole tak bardzo chca uczyc,wrecz nakazywac innym jak maja zyc... Samemu zyjac na ogol odwrotnie od tego co glosza...
Pozdrawiam hipokrytow


Tak jak muzułmanie i żydzi narzucają swoje tak katolicy swoje. Żadna z religii nie pozwala innym żyć wg własnego uznania. Taka tolerancja.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
Powiem ci tak... Ja to bym chciał mieć i dziesiątke dzieci... jakąś skromną dwuizbową drewnianą chatę wybudowaną własnymi rękami, troche poletka i zwierzątek. Być samowystarczalnym, nie znać podatków i całego systemu. Żyć w zgodzie z naturą i głównymi zasadami jakimi kierują się ludzie wierzący.

Jeszcze 100 lat temu by to było jak najbardziej normalne i możliwe. Jednak w dzisiejszych czasach i świadomości w jaką stronę poszedł świat w XXIw. jest to zwyczajnie NIESPEŁNIONY SEN NAĆPANEGO HIPISA... którym wy żyjecie i błędnie twierdzicie, że tak się dalej da.


Można i dziś tak żyć, popatrz na mormonów umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT (mimoza)
Nie łódź się że dziecko nie dziedziczy genów po ojcu gwałcicielu. To że akurat dziecko by było ładne albo było przywódcą państwa świadczy jedynie o tym, że ktoś o złych genach piastuje takie stanowisko. Dasz sobie uciąć rękę że ta gwiazdka której zdjęcie publikujesz nie będzie piękną psychopatką? Być może na taką kobietę trafiłeś w swoim życiu że postanowiłeś zostać księdzem. Ileż ludzi upadnie przez taką jedną piękną o złych cechach kobietę?


Mimoza dlaczego oceniasz tą kobietę wcale jej nie znając ???

Masz jakieś naukowe dowody na to ???

Czy jeżeli ktoś zdradza w małżeństwie, mężczyzna czy kobieta, to znaczy, że ich dzieci też będą zdradzać bo mają ich geny?
Mam dowody - jakże często jest tak, że ktoś bierze na wychowanie dziecko z domu dziecka a to za lata mu poświęcone zabija rodzica. Te dzieci pochodzą z okien życia i są patologiczne bo nie kochane i nie chciane. Tylko kochający biologiczny rodzic wychowa zdrowe i umiejące kochać innych dziecko. Obcy nigdy nie dadzą mu tego czego ono potrzebuje i staje się ono potworem w ludzkiej skórze.

Rodzice biorący dzieci z Domu Dziecka biorą dzieci w różnym wieku i rzeczywiście to są dzieci, które długo albo cały czas żyły bez miłości i to już nie są geny, ale doświadczenie życiowe tych dzieci.
Ale my tu mówimy o dzieciach od urodzenia przekazanych w adopcję!
Tak więc żadnych dowodów nie przedstawiłaś!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek
Ja nie jestem zwolenniczką aborcji ale jak kobieta to robi to musi mieć powód i może to być gwałt który nie tylko pannom się zdarza ale i mężatkom w łożach małżeńskich. Psychopatycznych mężczyzn nie brakuje nigdzie.


i wg Ciebie największą karą za to ma ponieść nic temu niewinne dziecko?
najwyższą karę śmierci?
dlatego, że jest bezbronne?
i nikt o nie się nie upomina?

Mimoza, a jeśli jednak Bóg istnieje i się o to dziecko kiedyś upomni ... ?

Co wtedy ta matka odpowie ... ?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 21:46  
Cytuj
Gdy Bóg się upomni to do matki a nie do ciebie. Co cie to obchodzi? A odpowie co będzie chciała. Jej sprawa.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
Gdy Bóg się upomni to do matki a nie do ciebie. Co cie to obchodzi? A odpowie co będzie chciała. Jej sprawa.


Jeżeli ktoś bije słabszego przechodzisz obojętnie?

Jeżeli ktoś zabija bezbronnego pozwalasz na to?

tych, którzy nic nie zrobili w tym kierunku, aby uratować jakieś dziecko, czyjeś życie, Bóg też ich zapyta ... ?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 21:56  
Cytuj
Aha czyli nie tylko matkę zapyta ale i ciebie też. Super. Dobrze pomyślane. Dajesz sobie prawo do wtykania nos w nie swoje sprawy. Mieszasz różne sprawy bo ci tak wygodnie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Aha czyli nie tylko matkę zapyta ale i ciebie też. Super. Dobrze pomyślane. Dajesz sobie prawo do wtykania nos w nie swoje sprawy. Mieszasz różne sprawy bo ci tak wygodnie.


Tak bardzo chciałbyś mieć prawo decydowania kogo zostawić przy życiu, a kogo zabić?

ojca dziecka też zapyta ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 447
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2017r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT (mimoza)
Nie łódź się że dziecko nie dziedziczy genów po ojcu gwałcicielu. To że akurat dziecko by było ładne albo było przywódcą państwa świadczy jedynie o tym, że ktoś o złych genach piastuje takie stanowisko. Dasz sobie uciąć rękę że ta gwiazdka której zdjęcie publikujesz nie będzie piękną psychopatką? Być może na taką kobietę trafiłeś w swoim życiu że postanowiłeś zostać księdzem. Ileż ludzi upadnie przez taką jedną piękną o złych cechach kobietę?


Mimoza dlaczego oceniasz tą kobietę wcale jej nie znając ???

Masz jakieś naukowe dowody na to ???

Czy jeżeli ktoś zdradza w małżeństwie, mężczyzna czy kobieta, to znaczy, że ich dzieci też będą zdradzać bo mają ich geny?
Mam dowody - jakże często jest tak, że ktoś bierze na wychowanie dziecko z domu dziecka a to za lata mu poświęcone zabija rodzica. Te dzieci pochodzą z okien życia i są patologiczne bo nie kochane i nie chciane. Tylko kochający biologiczny rodzic wychowa zdrowe i umiejące kochać innych dziecko. Obcy nigdy nie dadzą mu tego czego ono potrzebuje i staje się ono potworem w ludzkiej skórze.

Jesli przytaczasz naprawde skrajne wypadki to ile jest sytuacji w ktorych osoba siedzaca na komputerze zabija swoich rodzicow przez to ,ze przeszkodzili w czatowaniu lub grach? Mozliwe ,ze ty tez jestes patologiczna osoba skoro twoje mysli kieruja sie tylko do skrajnosci- przytaczasz tylko zle przyklady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »