NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Władze miasta olały WOŚP w Stalowej Woli,
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 16:06  
Cytuj
być może nieuważnie przeczytałem, co jednak nie zmienia mojego poglądu, że pan Owsiak ma 3 spółki które udzielają usług fundacji WoSP a które na tym zarabiaja wiec pan Owsiak jako prezez tych społek ciagnie kase. i nie bardzo Szopenie wiem dlaczego nawiązujesz do Kościoła ,proboszczów,księży, którym nie wrzucam( predzej dałbym Owsiakowi ale poki co jest zbyt wiele niejasnosci.religia, poglądy polityczne nie mają tutaj nic do rzeczy,prowadzimy dyskusję na temat WOSP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 16:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
To zajmuj sie dalej księżmi,typowa wymówka obrońców Owsiaka: a Rydzyk to...


Widziałeś go gdzies na forum żeby tak walczył walecznie jak Ty i inni tutaj? On nie bronił nikogo. Sensu porównania nie wyciągnąłeś.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
To zajmuj sie dalej księżmi,typowa wymówka obrońców Owsiaka: a Rydzyk to...

Ja się księżmi nie zajmuję. Od tego są tu inni na forum. Chciałem Ci jedynie pokazać, że tym co robi Owsiak można się tak samo nie interesować jak tym, co robi Twój proboszcz. Dziwi mnie, że nie przeszkadza Ci coś, co jak zakładam dotyczy Cię bezpośrednio, a tak żarliwie interesujesz się tym, co jest Ci obce i od czego się odżegnujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 657
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 16:27  
Cytuj
Owsiak i ta WOŚP mieli działac do konca swiata i jeden dzien,Koniec swiata był w 2012 w grudniu ,wiec dlaczego dalej zbieraja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 16:30  
Cytuj
Zajmuję się tym,bo nie chce mi się słuchać pouczeń w stylu: jestes przeciwny Wośp to podpisz,ze nie chcesz byc leczony sprzętem od Jurka,co jest piramidalną bzdurą.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
Zajmuję się tym,bo nie chce mi się słuchać pouczeń w stylu: jestes przeciwny Wośp to podpisz,ze nie chcesz byc leczony sprzętem od Jurka,co jest piramidalną bzdurą.


Tak szczerze. Gdzie i kto dał Ci to do podpisu?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
Nie zgadzam się kompletnie z tym co napisałeś.
To wszystko jest bardzo naciągane.
I nie nadużywam słowa fanatyk Owsiaka. Kilka takich zabetonowanych osób tu się wypowiada.

A to porównanie z Proboszczem. .... Kiepskie. Niedopasowane.


Mirek zrozum, że ktoś, kto popiera WOŚP powie o Tobie, RSTA, Antylewaku, że Wy jesteście zabetonowani..... Porównanie z proboszczem, jak porównanie - jednym pasuje, innym nie.... Tylko zrozum, że wolno im mieć takie zdanie.... Bo prawda jest, jak dupa - każdy ma swoją na tym forum umiech

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 18:46  
Cytuj
Prawda jest jedna, tylko ludzie sobie wymyślili swoje półprawdy.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 18:50  
Cytuj
Dokładnie. Tak jest z Wośp,ze Smoleńskiem,z Wałęsą. Ludzie wypierają prawdę nazywając fakty bredniami i teoriami spiskowymi,a po latach okazuje się,ze "oszołomy" miały rację.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie. Tak jest z Wośp,ze Smoleńskiem,z Wałęsą. Ludzie wypierają prawdę nazywając fakty bredniami i teoriami spiskowymi,a po latach okazuje się,ze "oszołomy" miały rację.


A Szopen kłamał?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 19:22  
Cytuj
Dajcie spokój, temat powstał, żeby sfrustrowani mieli gdzie uprawiać hejt i najlepiej zostawić ich tu samych. Będą się karmić wzajemnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 19:39  
Cytuj
ok ludzie, widzę najlepiej nazwać kogoś frustratem albo hejterem. najwidoczniej w naszym kraju oszustwo i kłamstwo jest tak popularne, że stało się normą a idealistów brak. niech Was czeszą podobni i nazywają się filantropami gdzie pomoc stawiają na drugim miejscu po zarobku na osobach o dobrym sercu zmanipulowanych przez cwaniactwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Dajcie spokój, temat powstał, żeby sfrustrowani mieli gdzie uprawiać hejt i najlepiej zostawić ich tu samych. Będą się karmić wzajemnie.
schemat działa widzę: Kaczyński karakan,kurdupel,oszołom,ale spytaj o Owsiaka to jestes hejter i frustrat.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
schemat działa widzę: Kaczyński karakan,kurdupel,oszołom,ale spytaj o Owsiaka to jestes hejter i frustrat.

Jakiś przykład mojej wypowiedzi o karakanie Kaczyńskim? Jakiś fragment? Dowód? Czy jednak zwykła pyskówa i rzucanie epitetami. Niestety nie popisujesz się elokwencją. Widzisz jakieś ukryte schematy, spiski, totamto. Ale cieszysz się tym, prawda?

CYTAT
niech Was czeszą podobni i nazywają się filantropami

I niechaj tak będzie. Moja sprawa. Mam oczy, uszy i szare komórki po to, by oceniać samemu i decydować za siebie.

Ps. Napisałem, że temat powstał, by pohejtować. Wykonajcie taką ciężką pracę i cofnijcie się do pierwszego postu. Przeczytajcie go, ogarnijcie. I nie czujcie się jak zwykle zaszczuci, uciemieżeni, prześladowani, biedni... jak ten karakan Kaczyński. Pzdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 20:20  
Cytuj
Po pierwsze to w szpitalach wiele sprzetów jest oklejonych serduszkiem WOŚP,niekoniecznie z darów fundacji.To zależy jak zagorzały fan pracuje na oddziale.
Po drugie,to idąc tokiem myślowym niektórych wośpowców,to ci co nie głosowali na PiS,nie powinni pobierać 500+.
Po trzecie,to tak zastanawiam sie po co Owsiakowi tyle róznych odnóg przy tej orkiestrze,jak przy ośmiornicy?

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 20:42  
Cytuj
Jak już kiedyś pisałem to powtórzę bo widocznie nie dotarło do ciebie

...
Ja dziś się zrzeknę 500+ jak moje dzieci nie będą musiały spłacać pisobolszewickich długów nie wiem żaden problem ... wystarcza mi odpisy te z którymi pis niema nic wspólnego ... których zapewne pisowcy nie korzystają ? smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 20:47  
Cytuj
wladek5413

1. jakiś dowód czy kolejny spisek?
2. koszt 500+ dotyczy wszystkich podatników niezależnie czy głosowali czy nie na PiS. To nie PiS daje se swoich tylko z moich i twoich o ile płacisz podatki.
3. Gdyby Fundacja zlecenia dawała firmie nie związanej z Owsiakiem to byłoby dobrze? Chodzi o to, że to Owsiak jest właścicielem Mrówki całej i złotego melona? Gdyby był to przysłowiowy Jan Nowak to było by dobrze?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 17 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie zgadzam się kompletnie z tym co napisałeś.
To wszystko jest bardzo naciągane.
I nie nadużywam słowa fanatyk Owsiaka. Kilka takich zabetonowanych osób tu się wypowiada.

A to porównanie z Proboszczem. .... Kiepskie. Niedopasowane.


Mirek zrozum, że ktoś, kto popiera WOŚP powie o Tobie, RSTA, Antylewaku, że Wy jesteście zabetonowani..... Porównanie z proboszczem, jak porównanie - jednym pasuje, innym nie.... Tylko zrozum, że wolno im mieć takie zdanie.... Bo prawda jest, jak dupa - każdy ma swoją na tym forum umiech

Pozdrawiam


Prawda jest jak dupa gdy myślisz dupą Delta.
Przykłady myslenia dupą obserwujemy nagminnie pod tematem WOŚP Owsiaka.
Padł rekord, wszyscy są zadowoleni, ale dupa bo jestes w błędzie. Temat dalej kwitnie pod nowym kodem, bo władze miast dały zbyt mało. No i obsmarywanie zbyt mało szczodrych kwitnie dalej. Sami sobie Owsiaki szkodzicie, za rok dyskusja bedzie mniej dupowata, bo teraz OWSIAK juz musi pokazywac co kupi, tak mu sie ufa.

Powiedzcie, czy jesteście czy nie zadowoleni. Bo pomyślimy ze za maloscie dali i wam glupio. Czego jeszcze dupo-myslaki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 21:19  
Cytuj
Porównanie z proboszczem jest bardzo dobre, jeżeli chodzi o wydawanie pieniędzy, w parafii ksiądz również może prowadzić księgę przychodów i rozchodów. W Niemczech są rady parafialne, które zbierają i decydują o wydatkach pieniędzy na konkretne cele, jest ład i porządek umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 17 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 21:25  
Cytuj
I dalej myslenie dupą. Chcesz promować WOSP Owsiaka to pisz o wielkości Owsiaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
I dalej myslenie dupą. Chcesz promować WOSP Owsiaka to pisz o wielkości Owsiaka.


Fusk a Ty myśląc głową co uważasz?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
wladek5413


2. koszt 500+ dotyczy wszystkich podatników niezależnie czy głosowali czy nie na PiS. To nie PiS daje se swoich tylko z moich i twoich o ile płacisz podatki.
3. Gdyby Fundacja zlecenia dawała firmie nie związanej z Owsiakiem to byłoby dobrze? Chodzi o to, że to Owsiak jest właścicielem Mrówki całej i złotego melona? Gdyby był to przysłowiowy Jan Nowak to było by dobrze?


a propo 2. tak samo na koszt organizacji całego finału bo samorządy się na to zrzucają z naszych.
a propo 3. mnie interesują jakie zlecenia daje fundacja firmom zewnetrznym, przecież to jest organizacja charytatywna w rozumieniu teoretycznym. dla mnie jeśli ktoś czerpie zyski na pomocy innym , czy to jest Pan Nowak czy Pan Owsiak jest niemoralne, nieuczciwe, i potwierdzasz tym samym, że Pan Owsiak kłamał mówiąc o tym że nie zarabia na tym wszystkim. niech sobie pan Owsiak i jemu podobnym wpisze w CV, zawód: wolontariusz. analogiczna do ruchu obywatelskiego, mamy KOD, okazało się że główny filar tej, pan Kijowski i jego spółka świadczyła usługi na rzecz wcześniej wymionionego stowarzyszenia za co wystawiał niemałe faktury. można ją porównać do fundacji WOSP bo przecież walczy o obrone wartośći jakimi są wolnośc i demokracja( nie zgadzam się z ideologią tej organizacji) tak jak i wartośći fundacji pana Jerzego gdzie wartością jest życie ludzkie.jak pokazała historia naczelnego KODu najważniejsze są pieniądze w tym wszystkim i nie boję się tego powiedzieć, podobnie jak dla koordynatora WOSPu pana Jerzego, kórego uważam za osobę przedsiębiorczą ale zarazem kłamcą i oszustem który graniem na emocjach, cynizmem oraz swoją inteligencją jest gdzie jest . oczywiście nie zazdroszczę mu żadnego samochodu, ani apartamentu wbrew pozorom. tylko szkoda, że tylu się daję na to nabierać. też ważne jest, że w narodzie jest taka potrzeba pomagania ale sukces w tym przypadku jest połowiczny bo rodzi patologię opisaną powyżej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 17 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I dalej myslenie dupą. Chcesz promować WOSP Owsiaka to pisz o wielkości Owsiaka.


Fusk a Ty myśląc głową co uważasz?


Ja uwazam to co juz napisałem. Pare zdan ale chyba wystarczyło myślącej głowie. Wieszanie psów na UM bo nie dał dość gdy mieliście znowu rekord to kpina z ludzi i z waszego hobby.
Wiecie ze te "pedagogiczne" publiczne połajanki sie skończyły juz dawno...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 21:44  
Cytuj
Dla czego tak źle piszecie o WOŚP i Owsiaka.
Tu w stw raczej mamy same profity.
Dajemy 110 000 a otrzymujemy sprzęt za miliony. Więc dla czego wieszamy psy na nim?
Lepsza była by bida z nędza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
Dla czego tak źle piszecie o WOŚP i Owsiaka.
Tu w stw raczej mamy same profity.
Dajemy 110 000 a otrzymujemy sprzęt za miliony. Więc dla czego wieszamy psy na nim?
Lepsza była by bida z nędza?


na strażaków nikt nie zbiera,poświęcają wiele razy życie by ratować innych, dostają również sprzęt warty miliony.
przykład: zakładam fundację, zbieram na sprzęt który ratuje życie innym,dla wyzej wymienionych strażaków ale za to bede brał procent.liczy się dla mnie jedynie kasa,a pomoc strażakom jest na drugim miejscu. wrzucicie mi do puszki albo na konto?

PS. WSZYSTKO w sensie teoretycznym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »