NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Podróbki nicków,
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 14:22  
Cytuj
Od jakiegoś czasu można zaobserwowaś internautów podszywających się pod nicki innych użytkowników,W moim przypadku jestem użytownikiem tego nicka od maja 2012 roku i od tego czasu logowałem się przeważnie tylko na forum a komentarze po artykułami podpisywałem nickiem feniks bez logowania aż do czasu jak nie dawno pojawił się mój cień i od tego po prostu się loguję nawet w komentarzach pod artykułami.
Zarząd tego portalu powinien jakoś zająć się sprawą tym bardziej iż nie tylko mój nick jest podrabiany co można wyczytać z komentarzy.
Czy administrator może zbanować niezalogowane nicki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 14:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 14:46  
Cytuj
Najlepiej to wyłączyć możliwość dodawania komentarzy bez zalogowania. Operacja ta znacznie ograniczy chamskie i wulgarne komentarze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 14:48  
Cytuj
Feniks śmiem wątpić że ktoś coś z tym zrobi

Skundlenie pewnej części społeczeństw sprawia że przez takie działanie nie wiem musisz ich zrozumieć ... co nie znaczy że trzeba trollom odpuszczać ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 14:55  
Cytuj
banan jak był "modem", to tego typu problemy użytkowników nie interesowały go wcale - liczyła się możliwość prześladowania swoich oponentów.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 14:59  
Cytuj
Odkąd spadł ze stołka z wielkim hukiem nie może dojść do siebie, coś jak opozycja oderwana od koryta. Pluje teraz jadem na lewo i prawo. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:00  
Cytuj
biedny potluczonypotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:07  
Cytuj
myślę, że administrator powinien zareagować, ale czy to zrobi.co mój nick również jest przez jakiegoś oszołoma "poniewierany".sciana ale to świadczy o jego bezsilności.smiech2

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:09  
Cytuj
CYTAT (el.Banan)
Feniks śmiem wątpić że ktoś coś z tym zrobi

Też tak myślę,choć mam cichą nadzieje,że tym razem będzie inaczej.
CYTAT (ZSRR)
Najlepiej to wyłączyć możliwość dodawania komentarzy bez zalogowania...

To jest najlepsze wyjście ale gwałtownie może spaść liczba odsłon,którymi się tak chwalą jak żaden inny portal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:13  
Cytuj
Burki ... smiech2 jakoś sobie tego "faktu" nie przypominam ... ale wy wiecie lepiej smiech2
Wracając do tematu
A tak między nami pisowska ynteligencja pisząca z 10 nicków za moich czasów to była norma good i to były osoby posiadające nick na forum ... A ty mirku nie wiesz co piszesz to lepiej rób to co najlepiej potrafisz ... chyba wiesz co mam na myśli cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:14  
Cytuj
Ale przecież jak się zalogujecie i napiszecie komentarz to nick będzie pogrubiony.
Jak ktoś napisze wyżej i podpisze się tak samo to i tak będzie różnica bo nie będzie pogrubiony i chyba każdy się domyśla że to kto inny.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:18  
Cytuj
Sam Bananie pisałeś przez dłuższy czas z kilku kont, a jak Ci je administracja poblokowała za wulgaryzm to płaczesz nad rozlanym mlekiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:18  
Cytuj
A kto się przejmuje takim czymś? Widzę Feniks, że mocno Cie to uderza i nie daje spać po nocach.

Inteligentny człowiek odrazu się orientuje kto jest "oryginalnym" użytkownikiem, a kto się podszywa.

Chociaż faktem jest, że tutaj plebsu nie brakuje i ludziom ciężko rozróżnić trolla od normalnego użytkownika... jakiś przygłup specjalnie napisze dwa zdania z błędami ortograficznymi i odrazu mamy desant całej bandy niedowartościowańców i dzięki temu pod błahym tematem chociażby zmiany rokładu jazdy MKS mamy 20 komentarzy... w czym 15 jest na temat ortografii jakiegoś trolla który specjalnie pisze z błędami. Więc kto by się przejmował zdaniem takich ameb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
Ale przecież jak się zalogujecie i napiszecie komentarz to nick będzie pogrubiony.
Jak ktoś napisze wyżej i podpisze się tak samo to i tak będzie różnica bo nie będzie pogrubiony i chyba każdy się domyśla że to kto inny.

myślisz, że osoby które wchodzą na forum czasami lub nie są zalogowane zobaczą różnicę? może masz rację.chytry a może dla nich nick to nick.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:28  
Cytuj
Są tacy użytkownicy, którzy po zalogowaniu wypisują obraźliwe i chamskie epitety, to teraz sobie wyobrazcie co oni wypisują gdy im się wydaje ze są anonimowi.
Inteligentny człowiek potrafi oddzielić ziarno od plew, a resztą nie ma co się przejmować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
A kto się przejmuje takim czymś? Widzę Feniks, że mocno Cie to uderza i nie daje spać po nocach.

A jednak jest się czym przyjmować jak ktoś pod moim czy Twoim nickiem wypisuje teraz bzdury a za chwilę mogą to być groźby karalne.
Słaby masz wzrok i źle widzisz bo po nocach śpie spokojnie i wysypiam się dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
Feniks śmiem wątpić że ktoś coś z tym zrobi

Skundlenie pewnej części społeczeństw sprawia że przez takie działanie nie wiem musisz ich zrozumieć ... co nie znaczy że trzeba trollom odpuszczać ok



Napisał jeden z największych trolli na tym forum. Cóż za hipokryzja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A kto się przejmuje takim czymś? Widzę Feniks, że mocno Cie to uderza i nie daje spać po nocach.

A jednak jest się czym przyjmować jak ktoś pod moim czy Twoim nickiem wypisuje teraz bzdury a za chwilę mogą to być groźby karalne.
Słaby masz wzrok i źle widzisz bo po nocach śpie spokojnie i wysypiam się dobrze.


Feniks to za groźby będzie odpowiadał ten co napisał bo nie będzie się liczył nick tylko ip

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 15:54  
Cytuj
CYTAT

A jednak jest się czym przyjmować jak ktoś pod moim czy Twoim nickiem wypisuje teraz bzdury a za chwilę mogą to być groźby karalne.

Uchodzisz za myślącego więc powinieneś być świadom, że nick w internecie jest niczym.


CYTAT
Słaby masz wzrok i źle widzisz bo po nocach śpie spokojnie i wysypiam się dobrze.

Śpisz czy nie śpisz... widzę, że często płaczesz w komentarzach, że to nie ty wypisujesz jakieś bzdury. Przejmujesz się zdaniem anonimowych śmieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 16:12  
Cytuj
CYTAT (Klemens_Maria)
Feniks to za groźby będzie odpowiadał ten co napisał

Zgadzam się ale kłopoty mogą być a komu to potrzebne?
CYTAT (Kosmitier)
... widzę, że często płaczesz w komentarzach, że to nie ty wypisujesz jakieś bzdury.

Nie płaczę tylko nie lubię jak ktoś wypisuje bzdury pod moim nickiem.
[cytar=PIKET]myślisz, że osoby które wchodzą na forum czasami lub nie są zalogowane zobaczą różnicę? może masz rację.chytry a może dla nich nick to nick.[/cytat]
Choćby właśnie dlatego co napisał PIKET

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 16:26  
Cytuj
Problemy pierwszego świata....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 16:35  
Cytuj
Mój nick jest tak powszechny, że musieliby zbanować wszystkich, którzy chodzą na wybory. Po prostu logujcie się zawsze, kiedy macie coś do powiedzenia. Z anonima może napisać ktokolwiek. Należy przyjąć, że nick z tyldą (niezalogowany) nie ma nic wspólnego z zarejestrowanym użytkownikiem w portalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 20:49  
Cytuj
Nie zmienia to faktu, że liczba podszywających się jest ogromna - a raczej liczba idiotycznych komentarzy - co w zasadzie uniemożliwia jakąkolwiek wymianę zdań.

Nie chcę marnować czasu na tłumaczenie wszystkim rozmówcom, które komentarze napisałem sam, a które ktoś napisał za mnie. Osoba rzadko udzielająca się na forum nie zauważy zmiany stylu czy braku wyróżnienia nazwy użytkownika. Żyjemy w kraju, gdzie ludzie nie potrafią oddać głosu w arkuszu książeczkowym, a gdzie rozróżnianie zarejestrowanych użytkowników.

Od utrzymania porządku są moderatorzy. Na tej stronie ich rola ogranicza się do usuwania komentarzy ujawniających niewygodne fakty o naszych lokalnych elitach. Nie oszukujmy się - nikt tego nie rozwiąże.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 21:09  
Cytuj
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem. Wprowadzimy dodatkową funkcję, by nick "niezalogowany", nie mógł być taki jak nazwa konta już zarejestrowanego.

Funkcja taka pojawi się do końca tego tygodnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 21:15  
Cytuj

@ stalowem

Hejterzy i z tym potrafią sobie poradzić.

Np. fejkując Manukun'a jako "Maunkun" umiech

Albo Wyborcę, jako "Wyb0rca"


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem. Wprowadzimy dodatkową funkcję, by nick "niezalogowany", nie mógł być taki jak nazwa konta już zarejestrowanego.

Funkcja taka pojawi się do końca tego tygodnia.



Nacht dobrze napisał, jedyne wyjście to zrobić dostęp do komentarzy i forum tylko dla zalogowanych użytkowników. Może będzie mniej chamskich komentarzy a nicku już nikt nie ukradnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »