NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
KFC...Uwaga!,
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2016r. 22:58  
Cytuj
Otwarcie gdzieś na dniach, a co do tematu to nie rozumiem dlaczego otwarcie KFC aż tyle ekscytacji w Was wzbudza ? Przecież to restauracja jak restauracja . chcesz to idziesz tam zjeść a jak nie chcesz albo taki rodzaj jedzenia Ci nie odpowiada to nie idziesz i po sprawie. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2016r. 22:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2016r. 23:20  
Cytuj
CYTAT
Niestety ale jesteś w błędzie Polska jak by się mogło wydawać nie wiedzie prymu w hodowli kurczaków w europie czy na świecie i (dobrze że dodałeś raczej) opłaca się wyhodować kurczaka w Brazylii przywieźć go do Polski/Europy i jeszcze na tym nieźle zarobić:

https://www.youtube.com/watch?v=Qxtw5_o7Dg4



A skąd ty masz takie dane? Akurat w PL produkuje sie najwięcej drobiu w europie, nawet eksportuje kuraki do Chin. Pierwsze słyszę, by do nas kuraki ktoś z Brazylii sprowadzał, taniej można faktycznie znaleźć kurczaka w Rumunii, na Węgrzech itp. - pierwszy z brzegu artykuł http://www.rp.pl(...)biu.html
Przestańcie wklejać jakieś antyczne filmiki z YT, mające minimalne powiązanie z naszym rynkiem.

Taka ciekawostka jeszcze - każdy narzeka na fermy, gdzie kuraki są szprycowane by były zdrowe itp. A zrobiono badania tych wolno-wybiegowych i się okazało, że tam cała tablica Mendelejewa, bo kuraki sobie latają koło dróg różnych i chorują w dodatku na choroby bo nie chronią je leki - i co tu lepsze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 30 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2016r. 13:36  
Cytuj
bydło będzie się stołować zdrowymi kurczakami na hormonach potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2016r. 15:36  
Cytuj
Może jestem zqcofana albo nie czuje tego blusa.

Do maka poszłam pierwszy raz jakiś rok po otwarciu w vivo była pierwszy raz a we wrześniu.. co do KFC tez jakoś się nie spieszę zresztą znam super przepis na panierke jak w KFC i robimy w domu kurczaka.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Lis 2016r. 15:47  
Cytuj
Podnieta jak by mieli przylecieć do nas przedstawiciele obcej cywilizacji z drugiego końca galaktyki, a to tylko pseudo restauracja, z kawałkami smażonej kury. zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 16 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2016r. 21:24  
Cytuj
Ludzie ale macie problemy. Otwierają KFC to fajnie. W końcu ktoś zauważył, że Stalowa nie jest zwykłym zacofanym miastem. Będziesz chciał zjeść kurczaka z KFC to zjesz, nie to nie i tyle w temacie. Ja tam się ciesze, że coś takiego otwierają bo czasami po prostu ma się ochotę na coś szybkiego do zjedzenia, a kebaby czy hamburgery niektórym wychodza bokiem. Teraz nie trzeba będzie jeździć do Rzeszowa bo będzie na miejscu kolejny lokal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 30 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2016r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
Ludzie ale macie problemy. Otwierają KFC to fajnie. W końcu ktoś zauważył, że Stalowa nie jest zwykłym zacofanym miastem. Będziesz chciał zjeść kurczaka z KFC to zjesz, nie to nie i tyle w temacie. Ja tam się ciesze, że coś takiego otwierają bo czasami po prostu ma się ochotę na coś szybkiego do zjedzenia, a kebaby czy hamburgery niektórym wychodza bokiem. Teraz nie trzeba będzie jeździć do Rzeszowa bo będzie na miejscu kolejny lokal.


bydło się cieszy potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2016r. 07:47  
Cytuj
CYTAT
bydło się cieszy potluczony


A ja np. nie jadam takich rzeczy i na pewno nie odwiedzę KFC a również się ciesze że będzie, miasto w jakiś tam sposób się rozwija. A jakby otwierali bar z ekstra super zdrową żywnością to też byś cie tak samo mówili że bydło je sałatę jak króliki, że weganie wegetarianie są tacy i owacy itp. Wam to nigdy nie dogodzi good ale niektórych to boli...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lis 2016r. 07:55  
Cytuj
A powiedz mi z czego mam się cieszyć... ze podwyżki hala targowa już wogole nikt nie kupi kanapki...hoddoga ... już jest ciężko zarobić na chleb a ty jak nie MC Donalda to KFC. A gdzie my... drobni handlarze? Tak się o nas dba?.
Więc nie dziw się że krytyki dużo.
Ściągnij nowa fabryka otwórz firmę budowlana co zatrudni setki osób.. o z tego będę się cieszył. A tak. To co... garstka ludzi z których się doi jak to pan Andrzej Prezydent Duda powiedział.
Pomyśleć trzeba ... skąd na to wszystko wziąść

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lis 2016r. 07:58  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
20 pkt za obrażanie innych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lis 2016r. 07:58  
Cytuj
Otwieranie usług gastronomicznych tego typu nie służy rozwijaniu się miasta. Pomyśleć należy skąd na to wszystko wziąść.
Rozwój miasta to... myślę że fabryka i ciężki przemysł. A KFC to fajnie. Będzie i już ale nie brać pod uwagę tego że się miasto rozwija. Bo dzięki tej knajpie nikt nie wybuduje domu czy założy rodzinę. Mi chyba że właściciele... ale... jak otworzą KINO przy galerii i tam będzie MC Donalda sieć to wówczas i KFC będzie miał problem.
W stw nie brakuje miejsc gdzie szybko można zjeść. Brakuje pracy by na to zarobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lis 2016r. 08:00  
Cytuj
Jestem [moderowano]. Tak... ale np napisz dlaczego?
Kilka słów od siebie a może mnie nakierujesz na dobrą zmiana.
Moderowano przez: magpie
I po co takie teksty? Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2016r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
A powiedz mi z czego mam się cieszyć... ze podwyżki hala targowa już wogole nikt nie kupi kanapki...

Że co w ogóle?


CYTAT
hoddoga ...

hod... co?


CYTAT
a ty jak nie MC Donalda to KFC.

Co Cie to człowieku obchodzi co inni jedzą?


CYTAT
No ta A gdzie my... drobni handlarze? Tak się o nas dba?.

Ale kto ma o was dbać roszczeniowcu? sam o siebie zadbaj... mamy kapitalizm, tak działa konkurencja.


CYTAT
... skąd na to wszystko wziąść


Poziom twojego wpisu mówi wszystko o Tobie... no cóż przynajmniej wiadomym jest kim i jacy są ludzie piszący takie komentarze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lis 2016r. 17:44  
Cytuj
Ha ha ha.
Masz rację...heee
Mój poziom równa się twojemu dla tego tu piszemy
..tylko że ja się nie jaram tym co pisze ktos...a piszac bawie sie jak tonprzezywaja inni..heee

Dobranoc...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 18 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2016r. 16:01  
Cytuj
Zastanawiam się co na to mieszkańcy pobliskich bloków,czy nie przeszkadza Wam smród smażonych frytek:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2016r. 17:12  
Cytuj
KFC jest mylnie nazywana "restauracja". Podobnie jak budki z piwem "Pubami"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2016r. 20:31  
Cytuj
Marva i co z tego. Może przeszkadzać. Skoro ktoś mieszka w mieście musi się pogodzić z "urokami" miasta. Chcesz świeżego powietrza to do lasu lub na wieś i narzekaj, że wszędzie daleko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2016r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
Marva i co z tego. Może przeszkadzać. Skoro ktoś mieszka w mieście musi się pogodzić z "urokami" miasta. Chcesz świeżego powietrza to do lasu lub na wieś i narzekaj, że wszędzie daleko.


Bzdury opowiadasz. Nie może przeszkadzać. Tym idiotycznym tokiem myślenia zaraz ktoś będzie przed klatką opony palił i też to ma nie przeszkadzać, bo to miasto?
Ktoś to nadzoruje, są od tego służby, będą musieli filtry wstawić, bo nie ma zgody na syf!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2016r. 23:37  
Cytuj
Jakie wstawić. Wstawione to muszą już mieć bo żaden nadzór budowlany by tego nie odebrał. Widocznie to co jest jest dopuszczalne. Podejdź w okolice Hotelu Stal jak wieczorem pierogami daje od Pierogarni i co też pewnie filtrów nie ma. A koło Piekarni gdzie jeszcze niedawno był bank a teraz RTV też filtry. Weźcie ludzie zluzujcie bo w mieście miasto wam przeszkadza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2016r. 08:24  
Cytuj
CYTAT


bydło się cieszy potluczony

Ja tam widziałem ludzi, nie bydło. Dlaczego tak o nich piszesz? Skąd ta pogarda?
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2016r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
Jakie wstawić. Wstawione to muszą już mieć bo żaden nadzór budowlany by tego nie odebrał. Widocznie to co jest jest dopuszczalne. Podejdź w okolice Hotelu Stal jak wieczorem pierogami daje od Pierogarni i co też pewnie filtrów nie ma. A koło Piekarni gdzie jeszcze niedawno był bank a teraz RTV też filtry. Weźcie ludzie zluzujcie bo w mieście miasto wam przeszkadza.



Nie takie rzeczy przechodziły przez nadzór budowlany. Trzeba zgłaszać smród do odpowiednich jednostek i mają obowiązek się tym zająć.
Sam sobie zluzuj zwoje mózgowe, ciekawe jak byś się cieszył, gdybyś okna nie mógł otworzyć, bo od rana do północy wali olejem.
A tłumaczenie, że ma śmierdzieć i być syf, bo to miasto to już zakrawa na kpinę i tylko potwierdza, że myślenie w dzisiejszych czasach boli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2016r. 20:31  
Cytuj
Boli chyba Ciebie. Pretensje masz że śmierdzi, że zgłaszać do odpowiednich służb. A potem piszesz że przez nadzór budowlany nie takie rzeczy przechodziły. Weź coś ciężkiego i walnij się w głowę bo z twoją logiką to chyba swojej mamie możesz zgłosić. Skoro twierdzisz że nadzór budowlany ignoruje to czego kto inny ma nie zignorować twoich zgłoszeńmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »