NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Multisport - MOSIR STW, BASEN w Stalowej Woli
Posty: 48
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2016r. 11:20  
Cytuj
Hej, mam pytanie do osób ze Stalowego Miasta korzystających z Multisport-a, w najbliższym czasie chciałbym napisać wiadomość do w/w korpo w celu nakłonienia ich by Basen MOSIR-u również został włączony do ich sieci, w ten sposób działa dodawanie nowych punktów do ich sieci. Czy osoby posiadające Multisport-a są za takim krokiem, zachęcam do napisania własnej wiadomości w której będziemy zachęcać ich do przyłączenia do swojej sieci stalowowolskiego MOSIR-u, jeśli będą zainteresowani to mogę udostępnić swoje "wypociny" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2016r. 11:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lis 2016r. 14:17  
Cytuj
Dobra inicjatywa, wszystkie baseny z okolic dzialaja z Multisportem, nasz MOSIR nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mis
mis
mis
Posty: 21
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2016r. 21:50  
Cytuj
bardzo dobry pomysł,u zakładzie w którym pracuję można mieć kartę,jednak mało mamy punktów w których honorują te karty .jakby doszedł MOSIR to na pewno bym się postarała o kartę i koleżanki z pracy również.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2016r. 08:44  
Cytuj
Cieszę się że są osoby które chcą wziąć udział w "inicjatywie obywatelskiej" i polepszyć warunki korzystania z karty. Przygotowałem ogólne pismo (modyfikowanie dozwolone) które należy wysłać na maila: marketing_(at)_benefitsystems.pl tytuł: "Prośba o zwiększenie Państwa sieci współpracujących obiektów - MOSIR Stalowa Wola", plik w załączeniu o treści:

"Korzystając z Państwa usług w postaci karty MultiSport w miejscowości Stalowa Wola, zastanawia mnie fakt dlaczego nie podjęli państwo współpracy z największym ośrodkiem rekreacyjnym w mieście jakim jest MOSIR Stalowa Wola. Wszystkie okoliczne miejscowości tj. Sandomierz i Tarnobrzeg w państwa ofercie posiadają możliwość korzystania z największych ośrodków rekreacyjnych w danej miejscowości (odpowiednik MOSIR-u). Zwracam się do Państwa o podjęcie rozmów mających na celu podjęcie w/w współpracy, co znacznie uatrakcyjniło by Państwa ofertę, a mi (i zapewne wielu innym użytkownikom karty MultiSport) pozwoliło by na urozmaicenie treningów."


https://megawrzuta.pl/download/848f32a00f3716d75278c29b98e6cc29.html

Strona z informacjami MultiSport-a:
https://www.benefitsystems.pl/dla-partnera/kontakt-dla-partnerow

Pozdrawiam, i zachęcam do włączenia się do akcji umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »