NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Telepizza zamknięta?,
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2016r. 18:57  
Cytuj
Do osób znających sytuację - czy Telepizza została zamknięta na stałe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2016r. 18:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2016r. 19:33  
Cytuj
wygląda że na stałe - na mapie lokali Stalowa Wola nie istnieje.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2016r. 20:19  
Cytuj
Właśnie też mnie to ciekawi bo ostatnio zamknięte jest, choć nie dziwię się jak tam jest jeszcze dwie pizzerie obok,a ta od nich nie należała do najlepszych bo kilka razy miałem okazję jeść i Avanti ich kładzie na łopatki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2016r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
Właśnie też mnie to ciekawi bo ostatnio zamknięte jest, choć nie dziwię się jak tam jest jeszcze dwie pizzerie obok,a ta od nich nie należała do najlepszych bo kilka razy miałem okazję jeść i Avanti ich kładzie na łopatki


Litości... Avanti? Pizza ma być na cienkim cieście na którym jest sporo sosu, następnie ser i dopiero dodatki. Polewać sosem pizzy nie trzeba, bo jej środek jest wilgotny i smaczny. I właśnie takie pizze były w telepizzy. Tymczasem w Avanti dostaje się grubą wysuszoną bułę i trzeba wiadro napoju do tego, by to przełknąć. A jak zamówisz sos za 1,5zł to dostajesz wielkości naparstka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2016r. 03:08  
Cytuj
Dlatego ile osób tyle smaków, ale z tego co obserwowałem a mieszkam obok to nie mieli za dużo ludzi, w przeciwieństwie do Avanti gdzie musiałem czekać niekiedy na pizzę godzinę bo mieli tyle zamówień, wniosek taki że większość chyba lubi taką jak w Avanti robi. W telepizzy były małe te pizze,pieczarki to były grubości kartki papieru i wiele znajomych nie chciało tam iść dlatego teraz jest zamknięte

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lis 2016r. 07:10  
Cytuj
CYTAT


Litości... Avanti? Pizza ma być na cienkim cieście na którym jest sporo sosu, następnie ser i dopiero dodatki. Polewać sosem pizzy nie trzeba, bo jej środek jest wilgotny i smaczny. I właśnie takie pizze były w telepizzy. Tymczasem w Avanti dostaje się grubą wysuszoną bułę i trzeba wiadro napoju do tego, by to przełknąć. A jak zamówisz sos za 1,5zł to dostajesz wielkości naparstka.


Ile pizzeri tyle gustów, a o gustach się nie dyskutuje. Za czasów istnienia Avanti zdążyły się rozłożyć dwie telepizze. To chyba mówi samo za siebie. Nie jadłem pizzy z Avanti jakieś 10 lat, przytaczam tylko fakty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2016r. 08:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Litości... Avanti? Pizza ma być na cienkim cieście na którym jest sporo sosu, następnie ser i dopiero dodatki. Polewać sosem pizzy nie trzeba, bo jej środek jest wilgotny i smaczny. I właśnie takie pizze były w telepizzy. Tymczasem w Avanti dostaje się grubą wysuszoną bułę i trzeba wiadro napoju do tego, by to przełknąć. A jak zamówisz sos za 1,5zł to dostajesz wielkości naparstka.


Ile pizzeri tyle gustów, a o gustach się nie dyskutuje. Za czasów istnienia Avanti zdążyły się rozłożyć dwie telepizze. To chyba mówi samo za siebie. Nie jadłem pizzy z Avanti jakieś 10 lat, przytaczam tylko fakty.


Pierwsza Telepizza była idiotycznie zarządzana, podobno zarządzanie drugiej też pozostawiało wiele do życzenia. Ja z Avanti jadłem jakieś 2 tyg. temu stąd obserwacja "na świeżo".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »