NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Hillary Clinton czy Donald Trump?, Kto waszym zdaniem jutro wygra ?
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 21:56  
Cytuj
Dobra zmiana,jak ci tak zle zapisz sie do Nowoczesnej albo do alimenciarza z kitką i zmieniaj Polskę,walcz,a nie durne wklejki wklejasz...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 21:56  
Cytuj

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 22:04  
Cytuj
Ten pajac Dobra Zmiana robi to co umie najlepiej, ale nie śmiejcie się z niego, bo to nie jego wina że mu matka przy porodzie na łeb usiadła. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
Dobra zmiana,ty to raczej Niemcom kibicujesz przecież,Newsweek,Onet...


Pewnie że Niemcom ... ale tylko do 10 min (mieli do przerwy strzelić 2 bramki ) kibicowałem też Duńczykom ... Anglikom i Francuzom (oni do końca trzymali w napięciu) ...no i dało good Zarobiłem tyle ile ty w miesiąc na dalekim ... zimowym ... Jeżowym ...

A wy Wolacy jutro kibicujecie Ukraińcom ... No to ja będę za Finami

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 23:05  
Cytuj
Jakbys tyle zarobił to bys nie dyżurował tu 24h na dobę wklejając durne wklejki na poziomie intelektu Petru... Ps. Skąd wytrzasnąłes to Jeżowe ? Jakis kompleks masz ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 23:15  
Cytuj
Dziękuje że mnie tak doceniasz ... ale do pana Petru mi bardzo daleko

Widzisz ja jestem z tych co tyrają 24/dobę ... 7 dni w tygodniu z 340 dni w roku a przez nierobów twojego pokroju jestem nazywany złodziejem nie wiem
tu nabijam się z ćwierćgłówków bo lubię .... lub jak kto woli ... just 4 fun

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 23:26  
Cytuj
Nierobów mojego pokroju ? Ja inaczej niz Ty pracuję,a nie wklejam bzdury na forach i nazywam to pracą...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 23:28  
Cytuj
No to zainwestuj trochę tego co zarobisz w naukę czytania ze zrozumieniem smiech2

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 23:31  
Cytuj
A ty przerzuć sie na cos innego niż Onet,Wyborcza i Tvn...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 23:41  
Cytuj
Podpaliłeś już el.bolku adidaski w proteście?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 23:48  
Cytuj
A ty fajkę wodną ? ... chłopczyku ...

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 07:50  
Cytuj
CYTAT
Uważam, że manipulowanie opinia publiczna przez prywatne stacje telewizyjne i prasę poprzez przedstawianie nieprawdziwego obrazu rzeczywistości w aspekcie wyborów czy prezydenckich czy parlamentarnych powinno zostać uznane jako niezgodne z prawem.

Przedstawianie fałszywych sondaży, wygłaszanie nieprawdziwych opinii np. , ze większość popiera tego a tego, mówienie, że tłumy przyszły na jego wiec gdy jest tam 20 osób w odpowiedni sposób pokazanych w kamerze, a także wygłaszanie "proroczych opinii", że jak wygra jakiś gość to nastąpi potężna klęska dla całego świata czy cos w tym stylu jest nieuczciwe i trzeba by coś z tym zrobić.


Ładnie napisałeś, tylko co należy zrobić i jak smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 08:24  
Cytuj
Oho, Baran jak widzę w wysokiej formie,lotów nie obniża.Po prostu stagnacja i marazm,zero rozwoju.No na jedno to fajnie że są takie opoki co nie zmieniają się.Chrystus na opoce jaką był Piotr wybudował kościół.Co można wybudować na opoce jaką jest Baran?Przychodzą mi bardzo niewesołe myśli.Z tym Jeżowem to faktycznie zagadka.Może jakaś jego niespełniona miłość stamtąd pochodzi,no chłopak ma przez to traume.Tak,to na pewno będzie to.Trochę martwi mnie że tandem się zepsuł,wcześniej działał jak świetnie naoliwiona maszyna.Co chłopaki łańcuch się wam skończył?good

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 12:07  
Cytuj
A wracając do tematu wątku to wydaje mi się, ze zwycięstwo Trumpa najbardziej nie na ręke w Europie jest Niemcom - tam zresztą jest największe z tego powodu skomlenie.
Przy dotychczasowej antyrosyjskiej postawie USA, i ich sojuszników w Europie śr-wsch. Niemcy ze Steinmayerem na czele wyrastaly na jedynego cichego sojusznika Rosji i piekły przy tym swoje niecne pieczenie.
Gdy teraz Trump ma zamiar zmienić politykę zagraniczna, spotkać się i dogadać z Putinem i to nie tylko w kwesti Syri to Niemcy zostaną niczym więcej jak tylko potomkami faszystów, którzy napadli z bronia w ręku ukochana matuszke Rosję i o których wspomina się na każdej defiladzie na placu czerwonym w tymże kontekście.

Trump na pewno będzie musial stawiac czoła wszelkiej maści lewackim i masońskim elitom w USA i zmagać się z wpływowa opozycja wewnętrzną. Szybko zrozumie w jak podobnej lub wręcz identycznej sytuacji jest demokratycznie wybrany rząd i prezydent w Polsce.

Sterowane przez Niemcy komisje europejskie nie będą już miały takiej śmiałości w szkalowaniu Polski i polskiego rządu, ponieważ gdy za pośrednictwem Poloni sprawę nagłośni się w USA wywoła to oczywista reakcje dyplomacji amerykańskiej.

Krótko mówiąc sytuacja rozwija się w dobrym kierunkuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 12:23  
Cytuj
A na jakiej podstawie uważasz że USA będzie się angażować w sprawy wewnątrz unijne ? ze względu na łamanie prawa jednego z jej członków ? Pisanie że Niemcy to jakiś cichy współpracownik Rosji też chyba mija się z prawdą ... No bo kim wtedy byłby nierząd PiSu i Orban ?

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 12:26  
Cytuj

Donald Trump zostanie zaprzysiężony na urząd Prezydenta, 20 Stycznia 2017 roku.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 13:01  
Cytuj
chwała nachtowi za podanie kolejnej oczywistej oczywistości...zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 15:18  
Cytuj
Lewacy muszą się jednoznacznie określić, bo raz pierdzielą że Kaczyński włazi w dupsko Putinowi, a za chwile straszą że robi wszystko aby wywołać wojnę z Rosją. umiech
W sumie to te lewackie ścierwa wcale nie potrafią myśleć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
Dziękuje że mnie tak doceniasz ... ale do pana Petru mi bardzo daleko

Widzisz ja jestem z tych co tyrają 24/dobę ... 7 dni w tygodniu z 340 dni w roku a przez nierobów twojego pokroju jestem nazywany złodziejem nie wiem
tu nabijam się z ćwierćgłówków bo lubię .... lub jak kto woli ... just 4 fun



Za tą ciężką prace trola w obronie demokracji dostaniesz Złotą Podpierdółke od zacnego konfidenta EL.Bolka co to szczyci się tym ze Trampa na piedestał wyniósł smiech2



Obrazek



Bolesław. Architekt wszechświatasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 11:26  
Cytuj
Miałem nie reagować no ale myj już ząbki ... możesz zabrać kolegów na imprezkę cool girl jak ich masz (kolegów i jeszcze ząbki )

Obrazek

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
Miałem nie reagować no ale myj już ząbki ... możesz zabrać kolegów na imprezkę cool girl jak ich masz (kolegów i jeszcze ząbki )

Obrazek


Jakie to banalne i pretensjonalnenie wiem

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 13:10  
Cytuj
Dobra zmiana,naiwniaku powiedz mi jeszcze,że te duże sumy w latach 70-tych w totka Bolek wygrywał...

Jakim trzeba być idiotą by w dobie internetu dalej robić z Wałęsy bohatera.

List Anny Walentynowicz mówi wszystko:


Na naszych oczach przeszłość ulega zakłamaniu i manipulacji. Aby ocalić prawdę, ktoś musi zapytać o fakty. Dopóki jeszcze żyją ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na urząd Prezydenta RP – Lechowi Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę odpowiedzialność za treść pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem.


1. Czy pamiętasz jak w styczniu 1971 r. przyznałeś, że na zadanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?

2. Dlaczego okłamałeś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r. zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej z Gdyni?

3. Jak godziłeś swoją katolicka moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła Ci publiczne awantury w 1980 r.?

4. 9 grudnia 1980 r. przyznano „Solidarności” pierwszą nagrodę – 30 tys. USD. Co z tymi pieniędzmi?

5. Co zrobiłeś z 60 tys. USD nagrody szwedzkiej prasy, którą miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś?

6. Czy mieszkanie przy ul. Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo?

7. W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwszą kampanię wyborczą?

8. Czy uważasz za właściwe, że głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu?

9. Czy w 1981 r. byłeś informowany przez Prezydium MKZ, że M. Wachowski jest kapitanem?

10. Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie zareagowałeś na jego poczynania?

11. Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed sądem dla nieletnich i sądem rejonowym, wymuszając pełną współpracę?

12. Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5- tygodniowy pobyt z całą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń?

13. Czy pamiętasz swoją wypowiedz na Kongresie w USA „lokujcie swoje kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić”, czy nadal tak sądzisz?

14. Z jakiej obietnicy wyborczej się wywiązałeś?

15. Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie Andrzeja Gwiazdy z I zjazdu „Solidarności”, jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą?

16. Kiedy spełnisz publiczna obietnice rozliczenia się z majątku i wskażesz jego prawdziwe źródła, bo Twoje książki przyniosły straty? Podobnie z obietnicą wyjaśnienia stosunków z SB?

17. Czy nie dość już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu? Anna Walentynowicz

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
Wałęsa nie dostaje odsetek z Nagrody Nobla. Otrzymane przed laty milion dolarów od razu przeznaczył na cele charytatywne. Część przekazał na stworzony przez episkopat fundusz pomocy rolnictwu, a część podarował szpitalowi dla stoczniowców w Gdańsku.



Oddał bańkę ... a połakomił się na marne 30 k smiech2 takie coś to tylko inteligent pisowski może kupić "w dobie internetu" smiech2

CYTAT
Wałęsa mógłby zarabiać jeszcze więcej, jednak odrzuca propozycje czysto komercyjne. Jak ta, żeby za milion zł zgolił wąsy do reklamy golarek albo za połowę tej kwoty został twarzą Pizzy Hut.


Lech to jednak Bohater ... leżałby sobie i puszczał bąki ...ale dla dobra ojczyzny tłumaczy się motłochowi nie wiem koleś ma kasy jak lodu nie to co zapchlony karakan jadący na długach potluczony

Nie chce mi się szukać ale nie tak dawno jakiś "umysłowy" zamieścił na forum Wałęsę patrona wygranych w lotto a zaraz po tym padła wygrana w Stalowej smiech2smiech2 przypadek ? smiech2smiech2smiech2

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 18:54  
Cytuj

Dzisiaj Donald Trump potwierdził, że USA deportują 2-3 milionów nielegalnych imigrantów. A ci z nich którzy popełnili przestępstwa na terytorium USA, trafią do więzień.
O zniesieniu wiz dla Polaków, oczywiście nie może być mowy.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 19:37  
Cytuj
Dobra zmiana dotarłem do kolejnego wycieku z pytań maturalnych z matematyki. Maturzyści, nie ma za co!
TREŚĆ ZADANIA: W listopadzie 1976 Wałęsa trafił w lotka dwie szóstki i jedną czwórkę. W grudniu 1976 był przeziębiony i nie miał jak iść do kiosku, więc wysłał tylko dwa kupony (trafił piątkę i trójkę).
PYTANIE: Ilu kumpli musi sprzedać Wałęsa, żeby nadrobić poniesione w wyniku choroby straty z grudnia, by starczyło mu na starość na objeżdżanie Polski z plakietką KOD-u i szukanie idiotów którzy zgodzą się zrobić sobie z nim zdjęcie?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 19:41  
Cytuj
CYTAT („Nacht”)
O zniesieniu wiz dla Polaków, oczywiście nie może być mowy.[/justify]

Tomaszu, żaden bałwan amerykański nie zniesie wiz dla Polaków. Trzeba być świadomym i obytym, żeby ten oczywisty fakt w końcu zrozumieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »