NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Myjnie bezdotykowe w Stalowej Woli,
Posty: 27
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 09:37  
Cytuj
Witam. Którą myjnię samoobsługową polecacie w Stalowej? Wczoraj próbowałem umyć samochód koloru białego w myjni naprzeciwko Mrówki. Straciłem tylko 18 zł, czas i kupę nerwów. Bez użycia szczotki się nie obeszło, gdyż środek myjący nic nie dawał. W końcu pojechałem na myjnię automatyczną aby go domyć. Jawne oszustwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 09:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
Witam. Którą myjnię samoobsługową polecacie w Stalowej? Wczoraj próbowałem umyć samochód koloru białego w myjni naprzeciwko Mrówki. Straciłem tylko 18 zł, czas i kupę nerwów. Bez użycia szczotki się nie obeszło, gdyż środek myjący nic nie dawał. W końcu pojechałem na myjnię automatyczną aby go domyć. Jawne oszustwo.


A gdziekolwiek i kiedykolwiek dałeś radę umyć BRUDNE auto samą myjką? To raczej nie jest możliwe (wg. mojego doświadczenia, może ktoś dał radę). Bez szczotki się nie obejdzie. Automatyczne myją szczotkami/gąbkami i dlatego dają radę.
Na ręcznej, to możesz opłukać auto z brudu, ale nie dokładnie umyć (no chyba, że użyjesz właśnie szczotki).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 10:45  
Cytuj
ziand7 jesteś aż taki głupi, czy tylko udajesz żeby rente dostać? mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 12:36  
Cytuj
Ugabuga to chyba właściciel tej myjni. Wyjaśniam. Z zasady nie dopuszczam do znacznego zabrudzenia auta. Do tej pory korzystałem z myjni bezdotykowej w celu ochrony lakieru na samochodzie. Szczotki używałem głównie do mycia zderzaków i okolic progów i było ok. Wczoraj nie było ok. Nie wiem czy to wina złych środków czy osczędności na tych środkach ze strony właściciela? Powtórzę pytanie: jaką myjnię polecacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 12:41  
Cytuj
kolo rupieciarni. 1 zl 70 sekund. 3 zl mycie szczotka, 4 zl plukanie. 7 zl i samochod czysciutki. tylko po umyciu trzeba go odrazu wytrzec do sucha bo beda smugi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 14:20  
Cytuj
ja myje tylko kolo dawnego salonu fiata ale zawsze używam szczotkiok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2016r. 11:11  
Cytuj
Nie wiem czy zauważyliście, ale niektóre myjki przycinają na ciśnieniu wody. Strasznie tego nie lubię. Bo usługa ne jest pełnowartościowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 29 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2016r. 15:54  
Cytuj
myjka przy dawnym salonie fiata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2016r. 16:43  
Cytuj
mycie myjka to nie mycie. Mozesz co najwyzej sobie wstepne oplukanie auta zrobic. Uzywanie szczotek w tego typu obiektach ... cóż nie bede komentowal. starego żuka moze i by nie bylo szkoda drapac czyms takim.. Szkoda nawet felg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2016r. 20:32  
Cytuj
Dokładnie @feltd.
Ja zawsze myje auto późnym wieczorem, najpierw spłukanie brudu piasku pod ciśnieniem, potem własne wiaderko szampon i myjemy dokładnie gąbką następnie splukujemy pod ciśnieniem i autko jest pięknie umyte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2016r. 22:42  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie @feltd.
Ja zawsze myje auto późnym wieczorem, najpierw spłukanie brudu piasku pod ciśnieniem, potem własne wiaderko szampon i myjemy dokładnie gąbką następnie splukujemy pod ciśnieniem i autko jest pięknie umyte.


Heh, metoda jest ale faktycznie pozostaje późny wieczór, bo gdzieniegdzie ganiają za to..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2016r. 15:38  
Cytuj
Szkoda że w Stalowej nie ma myjni ręcznej gdzie podjeżdzasz ze swoimi gratami i masz dostęp tylko do wody płacisz za powiedzmy pół godziny i sobie myjesz swoimi środkami, pewnie wielu chętnych by się znalazło, co to tych szczot na bezdotykowych faktycznie nadają się tylko do żuka nowego auta z miękkim lakierem napewno bym tym nie potraktował mikroryski gwarantowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2016r. 22:45  
Cytuj
pozostaje tylko mycie na pzypał wieczorem, auto spa gdzie ci elegancko umyja, lub własne podwórko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Lis 2016r.
Skąd: Warszawa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 09:12  
Cytuj
Dokładnie, musimy myć wieczorami żeby nikt nie widział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Szkoda że w Stalowej nie ma myjni ręcznej gdzie podjeżdzasz ze swoimi gratami i masz dostęp tylko do wody płacisz za powiedzmy pół godziny i sobie myjesz swoimi środkami, pewnie wielu chętnych by się znalazło, co to tych szczot na bezdotykowych faktycznie nadają się tylko do żuka nowego auta z miękkim lakierem napewno bym tym nie potraktował mikroryski gwarantowane.


dokladnie szczotka to mozna sedes umyc,ok a nie lakier.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 28 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2018r. 13:42  
Cytuj
Odświeżam temat, gdzie obecnie są dobre ceny na myjniach? Czy ktoś wie czy za odkurzacz trzeba dodatkowo płacić? Ktoś mi mówił, że obok Rupieciarni jest darmowy odkurzacz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2023r. 08:34  
Cytuj
Nie polecam Kropelki naprzeciw Halmaru, ta myjnia to jakieś wielkie nieporozumienie , tam co najwyżej można zmoczyć samochód, program mycie zasadnicze polega na "pluciu" spienioną wodą z lancy która wogóle nie ma żadnego ciśnienia. Spłukiwanie tej piany małą ilością wody praktycznie bez ciśnienia.
Omijać szerokim łukiem , szkoda kasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 8 Maja 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2023r. 22:26  
Cytuj
A Co myślicie o tej myjni która powstała przy Solidarności

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »