NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Wstąpienie w szeregi Prawa i Sprawiedliwości, Czy warto? co zrobić aby wstąpić
Posty: 8
Dołączył: 23 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 13:03  
Cytuj
Witam,

Jestem młodym człowiekiem do tej pory nie związanym politycznie z żadną partią czy ugrupowaniem. W związku z tym,że najbliższe dla mnie są poglądy PiS, zastanawiam się nad wstąpieniem w szeregi. Zastanawiam się tylko czy będę mógł bez problemu wstąpić, czy nie jest to zamknięte środowisko tylko dla wybranych osób? Może ktoś zechciałby się wypowiedzieć w tym temacie, każda wskazówka będzie dla mnie cenna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 13:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 13:42  
Cytuj
Kolejny troll na nowym koncie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 13:48  
Cytuj
Nie jestem żadnym trollem. Odpowiedzi takie jak Twoja w ogóle mnie nie interesują. Nowe konto o niczym nie świadczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 13:51  
Cytuj
Kosmitier, każdy z Nas miał kiedyś nowe konto.

rectus, zapytam tak z ciekawości. Dlaczego chcesz wstąpić w szeregi partii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 14:06  
Cytuj
E2rdo,

Chciałbym wstąpić i zobaczyć jak to funkcjonuje, kieruje się bardziej ciekawością i chęcią zmiany, niż jakimiś konkretnymi powodami. Jeszcze ostatecznej decyzji nie podjąłem ( o ile podejmę), puki co interesuje mnie jak to wygląda, czy ugrupowania są otwarte na nowe twarze, itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 14:09  
Cytuj
Poczekaj, aż w partii dojdzie do wyborów na wewnętrzne stanowiska. Dostaniesz się bez problemu. Generalnie jest tak, że musi cię polecić 2 aktualnych członków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
Kosmitier, każdy z Nas miał kiedyś nowe konto.

rectus, zapytam tak z ciekawości. Dlaczego chcesz wstąpić w szeregi partii?

może widząc jak łatwo osiągnąć "sukces" będąc tylko wiernym chce iść tą drogą.co
a tak na poważnie chcesz babrać się w tym gó..nie jaką jest polityka. przecież trzeba sprzedać swoje wartości, ideały. czemu nie chcesz działać jako społecznik jak masz takie ambicje. partia jest dla miernot życiowych i ludzi bez honoru, które nie radząc sobie w życiu zapisują się do partii i ta usadawia ich na stołkach partyjnych fundowanych za wierną służbę.(oczywiście nie mówię o wszystkich. bo i tam są mądrzy ludzie, ale zepchani na margines). łatwe życie, ale czy warto być takim kimś.mlotek

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 14:17  
Cytuj
PIKET,

Jeżeli chodzi o osiągnięcie sukcesu, to zaczynam się spełniać zawodowo, co więcej do pracy którą posiadam, chodzę zawsze zadowolony. Kieruje mną raczej jak napisałem wyżej ciekawość, zawsze interesowało/(intrygowało?)mnie to nieznane mi środowisko, w sumie nie wiem z jakiego powodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
PIKET,

Jeżeli chodzi o osiągnięcie sukcesu, to zaczynam się spełniać zawodowo, co więcej do pracy którą posiadam, chodzę zawsze zadowolony. Kieruje mną raczej jak napisałem wyżej ciekawość, zawsze interesowało/(intrygowało?)mnie to nieznane mi środowisko, w sumie nie wiem z jakiego powodu.

to próbuj. nic nie ryzykujesz.zawsze możesz trzasnąć drzwiami z drugiej strony jak będzie coś nie tak.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 14:24  
Cytuj
wyborca,

O jakich wyborach mówisz? Jeżeli potrzebne jest poparcie 2 członków to jednak trzeba mieć "plecy"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 14:36  
Cytuj
Postami twojego pokroju sprawdza się poprostu opinie ludzi na temat partii oraz ludzi do niej wstępującej i wiele innych psychospołecznych aspektów. Takie jest moje zdanie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 14:42  
Cytuj
Kosmitier,

Niestety nic nie sprawdzam, chciałem poznać więcej szczegółów dotyczących mojego zapytania. Nie mam jak uwiarygodnić moich intencji, ale mam nadzieję, że ktoś mi konkretnie i rzeczowo odpisze bo puki co dostałem szczątkowe informacj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 15:04  
Cytuj
Pytasz czy warto ?
Ja bym poczekał ... bardzo dużo ludzi ma nadzieje że PiSlamiści jak kiedyś Komuniści zostaną rozliczeni za swoje "dokonania" ... Będzie lustracja zapewne głupio będzie kiedyś napisać w CV że należało się do tego "ugrupowania" ...

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 16:07  
Cytuj
A może ktoś mógłby napisać jak np. gdzie złapać kontakt z ludzmi ze środowiska? Na przykład na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
puki co interesuje mnie


Pasujesz do tej partii jak ulał.

A tak na poważnie zapisz się lepiej do jakiegoś stowarzyszenia ponieważ:

a) będziesz miał wpływ na konkretne działania w strukturach zbliżonych do partyjnych
b) uda Ci się zrobić coś dla swojej "małej ojczyzny"
b) unikniesz losu członków tej partii po przegranych wyborach. Ja już sprzęt mam gotowy umiech

http://ocdn.eu/images/skapiec/Yzg7MDA7MDMsMCwxMTgsMCwx/c50f6aef914cbf255e2b59153d59cddc.jpg

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 16:11  
Cytuj
rectus nie łatwiej zapukać do odpowiednich drzwi i zapytać wprost? Nie lepiej pytać u źródła niż na forum?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
Będzie lustracja...


Hahaha no to mnie człowieku rozbawiłeś zaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 20:44  
Cytuj
Kiedyś niejaki Moczulski na chrzcie mu Leszek dali, rozszyfrował PZPR jako
Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji
Sam był założycielem partii KPN
I jako kolaborant z PZPR skrót jego partii pochodził od nazwy
Koniec Polski Niepodległej
Obecnie najpopularniejszy jest KOD znaczy
Koniec Odnowy Demokracji
Z tego rozumuję ,że i PiS to nic innego jak
Pijaństwo i Sex
Dlatego nie dziwi mnie pytanie kolegi czy to przypadkiem nie jest partia dla wybranych.Dlatego mam zarazem i prośbę , jeżeli miesięczne koszty pobytu w tejże partii nie przekroczą trzech wizyt we Flamingo /każda po 1godz./ ,to daj znać na forum też wstąpięokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd: ST WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 21:31  
Cytuj
Kto zatrzyma ten woz drabiniasty ze sloma mknacy przez ten piekny kraj?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 22:08  
Cytuj
Wojna Eugeniuszu !!!WOJNA!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 23:25  
Cytuj
Bla bla bla bla...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2016r. 00:51  
Cytuj
CYTAT
wyborca,

O jakich wyborach mówisz? Jeżeli potrzebne jest poparcie 2 członków to jednak trzeba mieć "plecy"?

Tak trudno wpisać w Google 5 słów? Pierwszy link z wyszukiwarki: http://pis.org.pl/partia/wstap-do-pis

W skrócie:

1. Pobierasz i wypełniasz ankietę: stąd
2. Wysyłasz ją do pełnomocnika okręgowego: pełnomocnicy w powiecie stalowowolskim
3. O przyjęciu decyduje zarząd. Z tego, co pamiętam, taki wniosek na końcu zatwierdza prezes partii.

Musisz mieć 2 członków wprowadzających, czyli osoby, które cię popierają i poświadczą na papierze, że się nadajesz. Jeśli masz plecy, to na pewno łatwiej ich pozyskasz. Wybory wewnętrzne to idealny moment na wstąpienie do szeregów szczególnie w mniejszych partiach. Musisz znać kogoś, kto ma ambicję zostać przewodniczącym, wiceprzewodniczącym lub chce pełnić inną ważną funkcję w lokalnych strukturach. Nie wiem, jakie korzyści odnoszą, ale o mało się nie pozabijają o te stanowiska. Ogólnie duże partie byle kogo nie przyjmują. Musisz się wykazać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2016r. 10:18  
Cytuj
Jeśli komus podoba się program danej partii to chyba jeszcze za mało, żeby do niej wstępować, ale glosowac jak najbardziej.
Jeśli myślisz o karierze partyjnej to wstępowanie do partii gdy jest ona u szczytu władzy jest złym momentem, co innego kilka lat temu.
Polityka to układy, układziki, lokalne struktury partyjne jakiejkolwiek partii nie wykluczając PIS mogą być całkiem nieprzyjemne i opanowane przez jakiś lokalnych watażków i bezwzględnych karierowiczów, którzy daliby się pokroić za władzę.
Jeśli nie jesteś osobą publicznie znana, na pozyskaniu której partii będzie zależeć tylko człowiekiem z ulicy, to możesz tam gnic latami i do żłobu się nie dopchaszumiech.
Nie wszystko wygląda tak pięknie jak na plakacie wyborczymumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »