NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Metaliczny zapach i smak powietrza w Stalowej Woli,
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2016r. 00:19  
Cytuj
I znowu powtórka z rozrywki, dzisiaj tez śmierdzi...

Na moje mejle odpisał tylko ten klub, że "przekażą sprawę dalej do odpowiednich władz".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2016r. 00:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 2 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2016r. 09:54  
Cytuj
Ten klub szykuje sie do tropienia psich kup. Pisza o tym w Stalowym Miescie potem. Na nic innego nie maja czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2016r. 10:32  
Cytuj
Ten "przyjemny" zapach czuć już prawie od tygodnia. Czasem mniej, czasem bardziej. Wczoraj o 22 tankowałem auto na Staszica i czułem się zupełnie jak przy hutach alu. Zapach identyczny, wredny posmak w ustach i szczypanie w oczy. Wyjątkowo na oś. Hutnik nie było czuć nic. Pewnie wiatr miał inny kierunek. A co do szambo zapachów, to tak samo można ich doświadczyć na Wojska Polskiego.

A tak z innej beczki. Ma ktoś jakieś info odnośnie "pachnących" i parujących studzienek kanalizacyjnych na ulicy Tołwińskiego za uniweels`em?? Masakra tam jest. Jeździłem kilka razy rowerem w nocy. Temperatura na zewnątrz od 16 do 20 stopni a parują jakby srogi mróz był. Zapach taki sam jak w całej tej okolicy tyle że ten nie miał słodkawego posmaku, tylko BARDZO kwaśny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2016r. 11:08  
Cytuj
Mamy kolejny artukuł... Prezydent oczywiście bada sprawę czyli jak zwykle nic z tego nie będzie. Stacje postawili na jesieni i ponad pół roku działa i żadnych konkretów. A nie sorry prezydent już wie o problemie... choć wystarczy otworzyć okno..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »