NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
1 na pólrocze ,
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 18:09  
Cytuj
Hey czy jak dostaje sie 1 na półrocze i jak go sie nie zaliczy to jest jakas pprawka na wakacjach czy cos innego?placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 18:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~gdy
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 18:23  
Cytuj
z matmy jezyk ?

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 18:25  
Cytuj
na wakacjach??? raczej wątpię......to chyba kwestia uzgodnienia z nauczycielem danego przedmiotu....zaliczyć trzeba raczej w drugim półroczu lub mieć w nim wystarczająco dobre oceny ( kiedyś tak było no i ocena za pierwsze obniżała ocenę końcową). Moim zdaniem wyjaśnij to ze swoim wychowawcą lub osobą u której ta pałacool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nauk
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 19:20  
Cytuj
Jak 1 na półrocze np. w liceum zdajesz komisa przeważnie pod koniec roku szkolnego, bądź na samym początku wakacji wszystko zależy od ilości osób oblanych. Jak 1 na studiach to zdajesz zaliczenie w kolejnym roku akademickim ale możesz mieć tylko 1 ocenę ndst.

 
 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 19:56  
Cytuj
Nie prościej zapytać nauczyciela?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jsa
ff
Wysłany: 6 Kwie 2009r. 03:47  
Cytuj
CYTAT
Jak 1 na studiach to zdajesz zaliczenie w kolejnym roku akademickim ale możesz mieć tylko 1 ocenę ndst.


aaa to juz zalezy jezyk od uczelni, co za tym idzie od punktów ECTS ile ma ich prrzedmiot, przewaznie mozna wziac tzw. awans do 5 pkt

 
 
 
 
~~do Stalówek
ff
Wysłany: 6 Kwie 2009r. 05:50  
Cytuj
Po prostu się naucz i zdaj 2 półrocze.Będzie dobrze, trzymamy kciuki za ciebie. Napisz z czym masz problem, może ci coś doradzimy? Walcz, pozdrawiamy i życzymy wytrwałości.O sukcesach zamelduj.

 
 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2009r. 06:54  
Cytuj
NO poprostu jets problem z niemieckim mam taka nauczycielke ze nie poprawilem 1 poprawki i mam jeszcze 2 z nastepnych dzialow i watpie ze tez poprawie. A tak wogule chodze do technikum pod Hute

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~do Stalówek
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 06:56  
Cytuj
Poprawisz, poprawisz. Szkoda,że niemiecki.Znam akurat angielski i francuski.Mam jakieś płyty i książki.Jeżeli chcesz to ci dam wszystkie lub wyślę na wskazany adres.Nauka języka jest jak praca w siłowni, liczy się ilość powtórzeń. Nie nastawiaj się negatywnie, bo będzie ci trudniej.Może nie odpowiada ci podręcznik, lub sposób wyjaśnienia przez nauczycielkę.Tak bywa. Nie świadczy to wcale o twoim braku zdolności językowych. Może ktoś z twojej klasy zechciałby ci pomóc? Może ktoś z forumowiczów? Pomyślę jeszcze o tym jak ci pomóc. Nie poddawaj się złym myślom. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~mario717
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 07:19  
Cytuj
Pani nauczycielka to może U.S ?

 
 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 08:16  
Cytuj
Nie to nie U.S a zaliczke mam juz jutro i chyba dupa zbia bedzie nie wiem co bedzie mam jakies sciagi ale zadko sie da sciagac heh moze w nastepnym roku uda sie :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sdw3
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 08:23  
Cytuj
ja mialem w tamtym roku 5 kos na polrocze

 
 
 
 
~~pfff
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 10:22  
Cytuj
Jak byłem w pierwszej klasie LO (2000 r.) miałem 5 kos - za nieobecności - ponad 200h nieusprawiedliwionych - głupota i nic więcej umiech I powiem Ci tak - wystarczy chcieć umiech W przeciągu 2 tyg poprawiłem oceny na trójki i czwórki umiech Wystarczy się zmobilizować! umiech

 
 
 
 
~~adsasd
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 13:13  
Cytuj
STALOWEK pogadaj z "hansem" powinien pomóc spoko nauczyciel a jak dalej beda problemy to zapisz sie u niego na korki a wtedy juz gładziutko pójdzie.

 
 
 
 
~~adsasd
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 13:13  
Cytuj
"hans"=P.R jakbyś nie wiedział;]]]

 
 
 
 
~~brki
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 15:57  
Cytuj
ja tez dostałem

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »