NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Indeks wyciętych lub oszpeconych drzew,
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
A wierz mi, że ja tam mieszkam, widzę z okna to przejście, parkuję nieopodal auto i wyjeżdżam i wjeżdżam na parking przyblokowy i jestem zachwycony tym, że te dwa drzewa zniknęły. Wierz mi, że widoczność poprawiła się nie 100, nie 200, a 1000 krotnie i za to jestem megawdzięczny...
Widać teraz oświetlenie ulicy, przedtem światło padało na korony drzew, widać, że ktoś stoi przed przejściem. Plus do tego te okropne progi, też ich nie cierpię, ale póki co niestety robią robotę, póki nie ma kultury jazdy, trzeba jak dzieciom robić głupie ograniczenia...
Widziałem też wypadek na tym przejściu, w którym zginęła ta starsza pani. Nie czas żałować drzew, gdy giną ludzie...

Sprawa odblasków i tego, że ludzie chodzą ubrani na ciemno i że pchają się na jezdnię bezmyślnie, to już inna historia...


Kolejne potrącenie na tym przejściu...Jak widzisz wycięcie drzew nie pomogło. I może widoczność się poprawiła, ale Tobie z okna...Jesteś megawdzięczny, bo możesz obserwować swój samochód na parkinguumiech))
Mnie te wycięte drzewa w niczym nie przeszkadzały. Jadąc samochodem patrzę na ulicę i to co się dzieje na poboczu a nie w chmury...A drzewa te były na tyle wysokie , że nie zasłaniały ani ulicy, ani ludzi którzy czekali przed przejściem...Dopóki uczestnicy dróg nie będą się poruszać z wyobraźnią , dopóty będą wypadki. Dotyczy to zarówno kierowców jak i pieszych. I nikt mi nie wmówi, że drzewa są przyczyną wypadków. Zawsze jest to wina albo kierowcy albo pieszego, który nie zachował ostrożności...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 12:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 20:51  
Cytuj
typ był pijany wiec sie nie napinaj ze wyciecie drzewa komus w czyms zaszkodziło czy pomoglo. W lesie masz duzo drzew, na srodku skrzyzowania jest ono zbędne. Nie ma co grać na siłe ekologa o 1 drzewo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 21:01  
Cytuj
Skoro drzewo nie pomaga ani nie szkodzi to po co je wycinać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 21:24  
Cytuj
Drzewa przy ulicy to chyba nie jest dobry pomysł zaklopotany

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 21:44  
Cytuj
Fiodor, powiedz dlaczego?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 21:54  
Cytuj
Tam pomoże tylko sygnalizacja świetlna. Ruch na Poniatowskiego jest tak duży, że pieszy nie ma możliwości przejść przez pasy bez wymuszania pierwszeństwa. Powiat wyciął niewinne drzewa, a wypadki są dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 21:57  
Cytuj
Bezpieczeństwo kierowców,Andriusza.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 22:02  
Cytuj
Fiodorze, to drzewa atakują kierowców? Możesz coś więcej w temacie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 22:12  
Cytuj
Andriusza posiadłości rzadki dar denerwowania ludzimlotek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
Andriusza posiadłości rzadki dar denerwowania ludzimlotek


Przepraszam,miało być,posiadłeś.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 22:14  
Cytuj
Fiodorze, jestem kierowcą i właśnie mi uświadomiłeś coś o czym nie miałem pojęcia. Rozwiń ten temat i uświadom mnie w zakresie zagrożeń płynących ze strony drzew.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Fiodorze, jestem kierowcą i właśnie mi uświadomiłeś coś o czym nie miałem pojęcia. Rozwiń ten temat i uświadom mnie w zakresie zagrożeń płynących ze strony drzew.


Nie graj pajaca jak zwykle. Pwenie ze drzewo nie wskoczy na samochod ... ale...Wystarczy ze zasłania swiatlo z latarnii i ogranicza tym sposobem widocznosc. Poza tym jesienia smieci a liscie + wilgotny asfalt jest jak lód. dodatkowo w przypadku sytuacji kryzysowej np proba ominiecia zwierzęcia czy kogos kto wtargnął na jezdnie czy kogos kto wymusił pierszenstwo inym autem - zawsze mozna uciekac i chyba nie trzeba sie koniecznie w tkaim wypadku zatrzymywac na drzewie. Wystarczy trawnik. Nie mowie tu konretnie o tym skrzyzowaniu tylko o drzewach w ogole w poblizu drogi, niemal zaraz za krawężnikiem. Powinny byc wycinane. Np przy autostradach nie widzialem w bezposrednim pasie drzew, o ile sa to sa w rozsadnej odleglosci od jezdni. Rosnace przy drodze drzewo znow nie przynosi zadnych plusow wiec mozna je wyciac. Dla radochy ekologow na łące mozna wkopac za kazde wycięte 10 nowych, taki system bylby OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
Kolejne potrącenie na tym przejściu...Jak widzisz wycięcie drzew nie pomogło. I może widoczność się poprawiła, ale Tobie z okna...Jesteś megawdzięczny, bo możesz obserwować swój samochód na parkinguumiech))
Mnie te wycięte drzewa w niczym nie przeszkadzały. Jadąc samochodem patrzę na ulicę i to co się dzieje na poboczu a nie w chmury...A drzewa te były na tyle wysokie , że nie zasłaniały ani ulicy, ani ludzi którzy czekali przed przejściem...Dopóki uczestnicy dróg nie będą się poruszać z wyobraźnią , dopóty będą wypadki. Dotyczy to zarówno kierowców jak i pieszych. I nikt mi nie wmówi, że drzewa są przyczyną wypadków. Zawsze jest to wina albo kierowcy albo pieszego, który nie zachował ostrożności...


Kasandra opowiadasz takie bzdury, ze nawet będąc na urlopie postanawiam odpisać...

Wycięte drzewa, jakbyś miała zielone choć pojęcie o tym co mówisz, stały przy drodze, nie zasłaniały więc żadnego parkingu, a ja z okna swojego auta jak nie widziałem (bo stoję autem z boku), tak nie widzę, choć nie wiem co by mi tam wycieli.
Jadąc samochodem patrzysz na ulicę, ja również, ale ta ulica ma przejście dla pieszych, a ono było zasłoniete przez drzewo, niewidoczne dla kierowców, zasłaniało również latarnię stojącą z prawej strony drogi jadąc od Rozwadowa... Nie miało takich konarów które rosłyby w chmurach, po prostu jadac samochodem mamy widocznosc od jezdni na wysokosc podniesionego do góry wzroku, więc latarnia była zasłonieta drzewem i tutaj wysokosc nie am nic do rzeczy, raczej rozłozystość tych drzew...

Naprawdę nie wiesz o czy mówisz. Teraz jak sie ściemnia ulica jest jasna, widoczna, piesi nie są ukryci za drzewami, bo jadac z kolei od ronda Pileckiego kazdy przechodzien stał faktycznie ukryty za drzewem i nie przewidziało sie czy wyskoczy jak diabeł z pudełka, czy nie, nawet jak sie jechało wolno. A gdy wtargnie na jezdnie i z niej schodzi to mija troche czasu.

Ostatni wypadek, hmmm, nawalony jak meserszmit RNI popylał ulicą widząc jedynie własne marzenia... no cóz... tutaj wypadek był nieunikniony..
Prawda jest taka, że żadne drzewo nie powinno stać przy ulicach, bo jak wiemy z doświadczenia jedno drzewo przy drodze, a kierowcy akurat łubudu w niego. Po ch... drzewa przy drogach????
Wystarczy sadzić je obok, na trawnikach i po sprawie...


Drzewa są DLA NAS nie my dla drzew... o tym pamietajmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 12:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Fiodorze, jestem kierowcą i właśnie mi uświadomiłeś coś o czym nie miałem pojęcia. Rozwiń ten temat i uświadom mnie w zakresie zagrożeń płynących ze strony drzew.


Nie graj pajaca jak zwykle. Pwenie ze drzewo nie wskoczy na samochod ... ale...Wystarczy ze zasłania swiatlo z latarnii i ogranicza tym sposobem widocznosc. Poza tym jesienia smieci a liscie + wilgotny asfalt jest jak lód. dodatkowo w przypadku sytuacji kryzysowej np proba ominiecia zwierzęcia czy kogos kto wtargnął na jezdnie czy kogos kto wymusił pierszenstwo inym autem - zawsze mozna uciekac i chyba nie trzeba sie koniecznie w tkaim wypadku zatrzymywac na drzewie. Wystarczy trawnik. Nie mowie tu konretnie o tym skrzyzowaniu tylko o drzewach w ogole w poblizu drogi, niemal zaraz za krawężnikiem. Powinny byc wycinane. Np przy autostradach nie widzialem w bezposrednim pasie drzew, o ile sa to sa w rozsadnej odleglosci od jezdni. Rosnace przy drodze drzewo znow nie przynosi zadnych plusow wiec mozna je wyciac. Dla radochy ekologow na łące mozna wkopac za kazde wycięte 10 nowych, taki system bylby OK.



Andriusza,rozumiesz?Lepiej chyba nie trzeba tłumaczyć.Czy po swojemu dorobisz sobie zaraz ideologię jak zwyklepotluczony

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 13:37  
Cytuj
CYTAT


Kasandra opowiadasz takie bzdury, ze nawet będąc na urlopie postanawiam odpisać...

Wycięte drzewa, jakbyś miała zielone choć pojęcie o tym co mówisz, stały przy drodze, nie zasłaniały więc żadnego parkingu, a ja z okna swojego auta jak nie widziałem (bo stoję autem z boku), tak nie widzę, choć nie wiem co by mi tam wycieli.
Jadąc samochodem patrzysz na ulicę, ja również, ale ta ulica ma przejście dla pieszych, a ono było zasłoniete przez drzewo, niewidoczne dla kierowców, zasłaniało również latarnię stojącą z prawej strony drogi jadąc od Rozwadowa... Nie miało takich konarów które rosłyby w chmurach, po prostu jadac samochodem mamy widocznosc od jezdni na wysokosc podniesionego do góry wzroku, więc latarnia była zasłonieta drzewem i tutaj wysokosc nie am nic do rzeczy, raczej rozłozystość tych drzew...

Naprawdę nie wiesz o czy mówisz. Teraz jak sie ściemnia ulica jest jasna, widoczna, piesi nie są ukryci za drzewami, bo jadac z kolei od ronda Pileckiego kazdy przechodzien stał faktycznie ukryty za drzewem i nie przewidziało sie czy wyskoczy jak diabeł z pudełka, czy nie, nawet jak sie jechało wolno. A gdy wtargnie na jezdnie i z niej schodzi to mija troche czasu.

Ostatni wypadek, hmmm, nawalony jak meserszmit RNI popylał ulicą widząc jedynie własne marzenia... no cóz... tutaj wypadek był nieunikniony..
Prawda jest taka, że żadne drzewo nie powinno stać przy ulicach, bo jak wiemy z doświadczenia jedno drzewo przy drodze, a kierowcy akurat łubudu w niego. Po ch... drzewa przy drogach????
Wystarczy sadzić je obok, na trawnikach i po sprawie...


Drzewa są DLA NAS nie my dla drzew... o tym pamietajmy


Na żartach jak widać się nie znasz...
A wracając do tematu....Mieszkam na tym osiedlu od 20 lat.Jeżdżę tą ulicą codziennie po kilka razy. I nigdy drzewa, które rosły przy tym przejściu nie zasłoniły mi żadnego pieszego oczekującego na przejście!Czyżbym miała lepszy wzrok?
To Ty nie wiesz o czym piszesz...Jadąc od strony ronda Pileckiego, drzewa rosły po drugiej stronie ulicy!Jakim więc cudem miałby ktoś Ci zza niego nagle wtargnąć na jezdnię?
Kobieta, która zginęła na tym przejściu nie stała za drzewem...
Tak jak pisałam tylko głupota i brawura są przyczyną wypadków, więc nie dorabiajcie sobie ideologii do źle pojętej kultury jazdy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 18:35  
Cytuj
CYTAT


Nie graj pajaca jak zwykle. Pwenie ze drzewo nie wskoczy na samochod ... ale...Wystarczy ze zasłania swiatlo z latarnii i ogranicza tym sposobem widocznosc. Poza tym jesienia smieci a liscie + wilgotny asfalt jest jak lód. dodatkowo w przypadku sytuacji kryzysowej np proba ominiecia zwierzęcia czy kogos kto wtargnął na jezdnie czy kogos kto wymusił pierszenstwo inym autem - zawsze mozna uciekac i chyba nie trzeba sie koniecznie w tkaim wypadku zatrzymywac na drzewie. Wystarczy trawnik. Nie mowie tu konretnie o tym skrzyzowaniu tylko o drzewach w ogole w poblizu drogi, niemal zaraz za krawężnikiem. Powinny byc wycinane. Np przy autostradach nie widzialem w bezposrednim pasie drzew, o ile sa to sa w rozsadnej odleglosci od jezdni. Rosnace przy drodze drzewo znow nie przynosi zadnych plusow wiec mozna je wyciac. Dla radochy ekologow na łące mozna wkopac za kazde wycięte 10 nowych, taki system bylby OK.


No to zwróć uwagę, że na autostradzie masz bandy zabezpieczające przed zjazdem z drogi. Nie przywalisz w drzewo bo wcześniej zatrzyma cię banda. Jeśli chodzi o wypadniecie z drogi to zawsze może się to zdarzyć a skoro jesteś takim zwolennikiem usuwania drzew to co z pieszymi? Na Poniatowskiego w bliskiej odległości od drogi są chodniki, przystanki, a nawet budynki. Wszystko należy usunąć? Czy może bezpieczeństwo kierowcy, który to w 99% odpowiada za wypadnięcie z drogi, jest najważniejsze więc piesi mogą pozostać. Oni nie zrobią mu krzywdy. Czy drzewa zasłaniają światło? Tak dają cień, a jeśli chodzi o zasłanianie lamp to wystarczy odpowiednio przyciąć. Liście na drodze? Szkoda słów. Chyba faktycznie podróżujesz głównie na Google. No ale zawsze można kogoś nazwać pajacem i w ten sposób się dowartościować.

Mryszard to drzewo zasłaniało Ci przejście dla pieszych? Proponuję wizytę u okulisty.

Fiodor No wytłumaczyłeś mi. Przyczepiło sie gówno do okrętu i mówi płyniemy ;-) Ty potrafisz w ogóle sklecić ze dwa zdania w temacie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Nie graj pajaca jak zwykle. Pwenie ze drzewo nie wskoczy na samochod ... ale...Wystarczy ze zasłania swiatlo z latarnii i ogranicza tym sposobem widocznosc. Poza tym jesienia smieci a liscie + wilgotny asfalt jest jak lód. dodatkowo w przypadku sytuacji kryzysowej np proba ominiecia zwierzęcia czy kogos kto wtargnął na jezdnie czy kogos kto wymusił pierszenstwo inym autem - zawsze mozna uciekac i chyba nie trzeba sie koniecznie w tkaim wypadku zatrzymywac na drzewie. Wystarczy trawnik. Nie mowie tu konretnie o tym skrzyzowaniu tylko o drzewach w ogole w poblizu drogi, niemal zaraz za krawężnikiem. Powinny byc wycinane. Np przy autostradach nie widzialem w bezposrednim pasie drzew, o ile sa to sa w rozsadnej odleglosci od jezdni. Rosnace przy drodze drzewo znow nie przynosi zadnych plusow wiec mozna je wyciac. Dla radochy ekologow na łące mozna wkopac za kazde wycięte 10 nowych, taki system bylby OK.


No to zwróć uwagę, że na autostradzie masz bandy zabezpieczające przed zjazdem z drogi. Nie przywalisz w drzewo bo wcześniej zatrzyma cię banda. Jeśli chodzi o wypadniecie z drogi to zawsze może się to zdarzyć a skoro jesteś takim zwolennikiem usuwania drzew to co z pieszymi? Na Poniatowskiego w bliskiej odległości od drogi są chodniki, przystanki, a nawet budynki. Wszystko należy usunąć? Czy może bezpieczeństwo kierowcy, który to w 99% odpowiada za wypadnięcie z drogi, jest najważniejsze więc piesi mogą pozostać. Oni nie zrobią mu krzywdy. Czy drzewa zasłaniają światło? Tak dają cień, a jeśli chodzi o zasłanianie lamp to wystarczy odpowiednio przyciąć. Liście na drodze? Szkoda słów. Chyba faktycznie podróżujesz głównie na Google. No ale zawsze można kogoś nazwać pajacem i w ten sposób się dowartościować.

Mryszard to drzewo zasłaniało Ci przejście dla pieszych? Proponuję wizytę u okulisty.

Fiodor No wytłumaczyłeś mi. Przyczepiło sie gówno do okrętu i mówi płyniemy ;-) Ty potrafisz w ogóle sklecić zegood dwa zdania w temacie?


A nie mówiłem że zaraz całą ideologgoodię dorobi

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 19:34  
Cytuj
Ty wiesz w ogóle co piszesz? Ideologię? Uśmieszki sobie wstawiłeś miedzy literki? No czad... good

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 20:52  
Cytuj
Budynki nie sa 50 cm od jezdni. Nie trzeba ich usuwac. Usuwajac drzewa usuwa sie wiekszasc tego typu zagrozen.

Nie wiem czy pojezdziles troche po autostradach ale chyba cos malo, nie wszedzie sa bandy wiec prosze mi nie bredzic głupot ze jednym ciagiem sa zawsze bandy.

Zobacz sobie chłopie na a4 - 40 s

https://www.youtu(...)rxK8IYv8

gdzie tam masz bande ?
Jedynie płot i to w bezpiecznej odleglosci od jezdni, ktory zabezpiecza przed zwierzyna i moze ewentualnie przed zamiataniem sniegu w zimie...


swoje wywody wsadz do szuflady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 22:16  
Cytuj
Tak Kasandro, jadąc od strony Pileckiego 2 drzewa rosły w ten sposob ze zasłaniało pieszego stojącego z lewej strony ulicy. Mieszkam niemal pod tymi drzewami, uwierz mi, ze wiem co mówię...Zasłaniało tez latarnie
Tu nie o wzrok chodzi lecz o upieranie się Twoje...
Drzewa zasłaniały, wiem co mówie...

Zarządca drogi ma obowiązek zapewnic widoczność, wszystkie te chaszcze przy drodze powiat powinien pousuwac dla bezpieczeństwa, drzewa są super, ale nie przy drodze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 22:29  
Cytuj
CYTAT (feltd )
Budynki nie sa 50 cm od jezdni. Nie trzeba ich usuwac. Usuwajac drzewa usuwa sie wiekszasc tego typu zagrozen.

Nie wiem czy pojezdziles troche po autostradach ale chyba cos malo, nie wszedzie sa bandy wiec prosze mi nie bredzic głupot ze jednym ciagiem sa zawsze bandy.

Zobacz sobie chłopie na a4 - 40 s

https://www.youtu(...)rxK8IYv8

gdzie tam masz bande ?
Jedynie płot i to w bezpiecznej odleglosci od jezdni, ktory zabezpiecza przed zwierzyna i moze ewentualnie przed zamiataniem sniegu w zimie...


swoje wywody wsadz do szuflady.


Przejedź się przez Poniatowskiego choćby na Google, zobaczysz betonowy płot. kiedy ostatnio kogoś uszkodził ten płot?

Ty nie wiesz co to za "płot" (na filmie) faktycznie autostrady znasz z TV a trasy pokonujesz na Google.

No i teraz wracając do band, zlikwidować w miejscach gdzie są? Co z ekranami akustycznymi? Też zagrażają kierowcą?

Dobre rady zachowaj dla siebie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
Tak Kasandro, jadąc od strony Pileckiego 2 drzewa rosły w ten sposob ze zasłaniało pieszego stojącego z lewej strony ulicy. Mieszkam niemal pod tymi drzewami, uwierz mi, ze wiem co mówię...Zasłaniało tez latarnie
Tu nie o wzrok chodzi lecz o upieranie się Twoje...
Drzewa zasłaniały, wiem co mówie...

Zarządca drogi ma obowiązek zapewnic widoczność, wszystkie te chaszcze przy drodze powiat powinien pousuwac dla bezpieczeństwa, drzewa są super, ale nie przy drodze


I nadal będę się upierać, że drzewa te nie miały wpływu na bezpieczeństwo na drodze.Nawet jeśli zasłaniały pieszego stojącego z lewej strony ulicy, to jadąc od strony ronda Pileckiego nie miał on szans wtargnąć nagle przed samochód...musiałby najpierw przejść lewy pas jezdni! Jak dla mnie wystarczyłoby to przejście oświetlić tak:
https://www.googl(...)50502132

albo w ogóle zlikwidować, a drzewa zostawić w spokoju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 09:13  
Cytuj
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Ci którzy wycinają drzewa nie garną się do tego by sadzić inne w ich miejsce.

Jestem przekonana, że jest wiele miejsc gdzie takie drzewo mogłoby stanąć by nikomu nie przeszkadzało.

Zamiast indeksu wyciętych drzew - zróbmy indeks posadzonych. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (feltd )
Budynki nie sa 50 cm od jezdni. Nie trzeba ich usuwac. Usuwajac drzewa usuwa sie wiekszasc tego typu zagrozen.

Nie wiem czy pojezdziles troche po autostradach ale chyba cos malo, nie wszedzie sa bandy wiec prosze mi nie bredzic głupot ze jednym ciagiem sa zawsze bandy.

Zobacz sobie chłopie na a4 - 40 s

https://www.youtu(...)rxK8IYv8

gdzie tam masz bande ?
Jedynie płot i to w bezpiecznej odleglosci od jezdni, ktory zabezpiecza przed zwierzyna i moze ewentualnie przed zamiataniem sniegu w zimie...


swoje wywody wsadz do szuflady.


Przejedź się przez Poniatowskiego choćby na Google, zobaczysz betonowy płot. kiedy ostatnio kogoś uszkodził ten płot?

Ty nie wiesz co to za "płot" (na filmie) faktycznie autostrady znasz z TV a trasy pokonujesz na Google.

No i teraz wracając do band, zlikwidować w miejscach gdzie są? Co z ekranami akustycznymi? Też zagrażają kierowcą?

Dobre rady zachowaj dla siebie.



fiodor dobrze pisał ze masz cos z łbem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 21:46  
Cytuj
No tak musi być skoro mam inne zdanie niż ty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »