NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Pytanie do forumowiczek singielek, ??
Posty: 7
Dołączył: 26 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 19:02  
Cytuj
Hey,
Mam pytanie do żeńskiej części odwiedzającej forum. Czy według was mężczyzna nie mogący prowadzić samochodu z powodu kłopotów ze wzrokiem ma w dzisiejszych materialnych czasach szanse na znalezienie miłości?
Jestem właśnie w tej sytuacji i liczę na szczere odpowiedzi, a jeśli jakaś samotna Pani miałaby ochotę poznać mnie bliżej zapraszam do prywatnej korespondencji.
Pozdrowienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 19:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 21:17  
Cytuj
Hmm materialistki i typowej blwchary taki osobnik jednak nie będzie miał, nawet osoby bez rąk i niemaja szanse na miłość bo są ludzie na tym świecie którzy nie patrzą na to co na zewnątrz

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 21:38  
Cytuj
Moim zdaniem prowadzenie auta nie jest wymogiem przy szukaniu miłości. Jak się z kimś spotykasz to nie pytasz czy ma prawo jazdy, ile zarabia itd. To są drugorzędne sprawy.
Włącz sobie youtube i wpisz nick vujicic historia miłości , myślę że wtedy inaczej spojrzysz na pewne rzeczy umiech
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 21:39  
Cytuj
Samochodem jednak nie jestem wiec mogłabym tylko przypuszczać. Przypuszczaniem jednak się nie zajmuje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 23:58  
Cytuj
Wiem, wiem, nie mnie pytasz, bo po pierwsze facet, a po drugie zdecydowanie nie singiel (ani singielka), ale cóż, powiem Ci coś. Szczerze. Wiele razy słyszałem od różnych kobiet (starszych, młodszych, pięknych i trochę mniej) że facet bez auta to... No to nie to. Nie ważne jakiego - choćby i Golf III czy inne Seicento, ale facet bez samochodu to dla kobiet nie do końca facet. Tak, ja też tego nie kumam. Ale mówię, jak jest.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 00:31  
Cytuj
CYTAT
Hey,
Mam pytanie do żeńskiej części odwiedzającej forum. Czy według was mężczyzna nie mogący prowadzić samochodu z powodu kłopotów ze wzrokiem ma w dzisiejszych materialnych czasach szanse na znalezienie miłości?
Jestem właśnie w tej sytuacji i liczę na szczere odpowiedzi, a jeśli jakaś samotna Pani miałaby ochotę poznać mnie bliżej zapraszam do prywatnej korespondencji.
Pozdrowienia.


Jasne, że szanse posiada. Równie dobrze można powiedzieć, że kobieta bez samochodu w dzisiejszych czasach jest nic nie warta (sam spotykałem na swojej życiowej drodze 24-25 letnie dziewczyny które na koncie grosza nie miały, ale od faceta cudów wymagały smiech2 ).
Faktem jest też, że polki pod względem wyrachowania, materializmu i kilku innych rzeczy osiągają szczyty, ale na szczęście wśród nich da się jeszcze znaleźć sporo fajnych dziewczyn które przymykają oko na kwestie finansowe czy zdrowotne u partnera. Aczkolwiek proponuję abyś zamieszkał w mieście (jeśli mieszkasz na wiosce) i rozglądał się za kimś w okolicy - to znacznie ułatwi sprawę umiech

A tak naprawdę to u ciebie problemem może nie być kwestia posiadania samochodu, tylko osobowości i zaniżonej samooceny.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 08:26  
Cytuj
CYTAT
a jeśli jakaś samotna Pani miałaby ochotę poznać mnie bliżej zapraszam do prywatnej korespondencji.

To jeszcze powinieneś napisać ile masz lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 10:47  
Cytuj
wypozycz auto na miesiac, zobaczysz czy cos wyrwiesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
Szczerze. Wiele razy słyszałem od różnych kobiet (starszych, młodszych, pięknych i trochę mniej) że facet bez auta to... No to nie to. Nie ważne jakiego - choćby i Golf III czy inne Seicento, ale facet bez samochodu to dla kobiet nie do końca facet. Tak, ja też tego nie kumam. Ale mówię, jak jest.


Dziwi mnie w ogóle,że ktoś porusza takie argumenty.
Do autora tematu - zapomnij,że Twój "problem" jest problemem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 11:57  
Cytuj
Jeden problem to nie problem,dwa problemy to już problemgood

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 18:58  
Cytuj
No to patrząc na obecne wymogi to kiepsko szukałam mój zrobił prawko jak juz był moim mężem a auta się dorobilismy dopiero albo aż 2lata po ślubie. Tak naprawdę to już kwestia priorytetów życiowych :-)

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 184
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 19:17  
Cytuj
Powiem tak, im mniejsze miasto tym większy problem. W dużych miastach kobiety wydają się być mniejszymi materialistkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 26 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a jeśli jakaś samotna Pani miałaby ochotę poznać mnie bliżej zapraszam do prywatnej korespondencji.

To jeszcze powinieneś napisać ile masz lat.

Mam 27 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 21:30  
Cytuj
Nie szukaj wśród blachar. Tam szczęścia nie znajdziesz i szczerze powiedziawszy nie ma czego żałować.

Kobiety są różne. Jestem przekonany że jest bez liku takich które będą pasować do ciebie. Szukaj wartościowej osoby, z którą będziecie się akceptować wzajemnie. Tylko wtedy to ma sens. Weź sprawy w swoje ręce. Szukaj a znajdziesz. Trzymam za ciebie kciuki.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 23:37  
Cytuj
CYTAT
Mam 27 lat.


Dałbym sobie łeb obciąć, że kilka godzin temu napisałeś tu, że 33 cool

Dude, bajerować dziewczyny to można, czasem nawet trzeba, ale to czerwony szlak, dla zawodowców... cool

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mis
mis
mis
Posty: 21
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 07:21  
Cytuj
no ja też widziałam 33 jezyk
czyżbyś chciał trafić do młodszych singielek :szok:mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 07:45  
Cytuj
Powiem Ci tak - nie masz kobiety to inwestuj w prawo jazdy. Zrób, zdaj i rozglądaj się za samochodem.

Nigdy posiadanie samochodu nie było dla mnie priorytetem, trochę jeździłam stopem, trochę pociągami i jakoś było. Jednak nie będę ukrywać, że odkąd ten samochód jest, jest mi po prostu wygodniej.
Co tu dużo mówić, posiadanie samochodu jest bardzo praktyczne - nie oglądam się na rozkłady jazdy, nie patrzę na zegarek. Mam ochotę to wsiadam w samochód i jadę. Proste. Tylko samochód to skarbonka bez dna smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 26 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 07:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mam 27 lat.


Dałbym sobie łeb obciąć, że kilka godzin temu napisałeś tu, że 33 cool

Dude, bajerować dziewczyny to można, czasem nawet trzeba, ale to czerwony szlak, dla zawodowców... cool

moge napisac co chce,
33,44,55,66,7, 11, 18, 22, 24
no i ?
G. mnie obchodzi już wasze zdanie, banda blachar

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 26 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 07:59  
Cytuj
CYTAT
Powiem Ci tak - nie masz kobiety to inwestuj w prawo jazdy. Zrób, zdaj i rozglądaj się za samochodem.

Nigdy posiadanie samochodu nie było dla mnie priorytetem, trochę jeździłam stopem, trochę pociągami i jakoś było. Jednak nie będę ukrywać, że odkąd ten samochód jest, jest mi po prostu wygodniej.
Co tu dużo mówić, posiadanie samochodu jest bardzo praktyczne - nie oglądam się na rozkłady jazdy, nie patrzę na zegarek. Mam ochotę to wsiadam w samochód i jadę. Proste. Tylko samochód to skarbonka bez dna smiech2

Czytaj ze zrozumieniem ciemnoto.
Gdzie jest napisane że nie mam prawka? Jestem trochę ślepy, a wy kobiety z tego co czytam to jesteście puste szmatławce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 26 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 08:04  
Cytuj
Ja jestem pracownikem banku więc stać i na samochód i to nie jeden,
do tej pory miałem wiele kobiet na jedną noc, wyszaleć się podupczyć ale wiem że taka się na żonę nie nadaje. A jak bym znalazł wartościowa dziewczynę miała by wszystko bo mnie stać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 08:12  
Cytuj
No i wyszło szydło z worka ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 08:39  
Cytuj
nowyktoś, zazwyczaj otaczamy się ludźmi podobnymi do siebie. Po Twoich wypowiedziach zaryzykuję stwierdzeniem, że tworzyłbyś idealną parę z takim "pustym szmatławcem"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 08:40  
Cytuj
To pokazałeś. Cały ten temat jest tak żałosny jak ty sam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 08:55  
Cytuj
CYTAT (nowyktoś)
Hey,
Mam pytanie do żeńskiej części odwiedzającej forum. Czy według was mężczyzna nie mogący prowadzić samochodu z powodu kłopotów ze wzrokiem ma w dzisiejszych materialnych czasach szanse na znalezienie miłości?

Mężczyzna szanse ma, natomiast biorąc pod uwagę Twoje podejście do kobiet (i nie tylko), to Ty nie masz szans. Po tym co tu napisałeś wcale mnie nie dziwi, że nie możesz znaleźć wartościowej dziewczyny, i wierz mi, przyczyną tego nie jest bynajmniej Twój słaby wzrok umiech
Ciesz się przynajmniej z tego, że znajdują się takie głupie, które idą z Tobą
CYTAT (nowyktoś)
na jedną noc, wyszaleć się podupczyć

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 08:58  
Cytuj
Ja też szukam dziewczyny.
Nie mam prawa jazdy; mam 29 lat, 183 cm, 75 kg, 14 cm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »