NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie nad wodę z psem?,
Posty: 7
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2016r. 21:58  
Cytuj
Gdzie mogę zabrac psa nad wodę, zeby mogł sie schłodzic i na luzie popływac ? Znacie jakieś miejsca, gdzie jest mało ludzi i pies jest mile widziany? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2016r. 21:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lip 2016r. 22:16  
Cytuj
idz nad San i go wpuść do wody. Wszyscy będą zadowoleniumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2016r. 22:21  
Cytuj
Uważaj na kleszcze, a miejsce to takie aby nie było tam nikogo poza Tobą. Pies i obcy ludzie to złe połączenie.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 07:06  
Cytuj
CYTAT
idz nad San i go wpuść do wody. Wszyscy będą zadowoleniumiech


Sam się wpuść do Sanu.

Ludzie z psami mają prawo do wypoczynku z nimi. Ja psa zabieram wszędzie i trafiam zarówno na ludzi którym to bardzo przeszkadza, jak i na takich którzy psa głaszczą, a ich dzieci się z nim bawią. Całemu światu nie dogodzisz. Pies w przeciwieństwie do ludzi raczej w wodzie nie narobi umiech

Była kiedyś plaża dla psów w Tarnobrzegu, ale w tym roku z niej zrezygnowali. Podobno nie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Trudno się temu dziwić, skoro była w miejscu gdzie woda i zejście do niej były tak parszywe, że ludzie nie mogli się cieszyć z wypoczynku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 8 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 07:09  
Cytuj
Ja od czasu do czasu jezdze z psem na podwoline, aby nie przeszkadzac innym ludziom, wybieram miejsce gdzie jest ich najmniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 21 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 11:14  
Cytuj
Ja z moim psiakiem jeżdżę na Burdze , jest mało osób , nikomu nie przeszkadzamy umiech polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 1 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 11:15  
Cytuj
Na Rybakówkęgood ostatnio konie tam się myły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 20 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 11:48  
Cytuj
nad ujście rzeki Tanew do Sanu

adi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 19 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 20:35  
Cytuj
Zaklikow

brak
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2016r. 21:36  
Cytuj
"landerczini" Wyobraź sobie, że przez takie osoby jak TY moje dziecko boi się psów!!! Teksty, spokojnie on nie gryzie (ale KUR..A PODRAPIE!!! PRZEWRÓCI!!!) Jeden typ amstafa spuścił ze smyczy i bez kagańca, moje dziecko w płacz bo pies gania naokoło i zrywa piasek, drugi typ psa na smyczy tak blisko dziecka wypuścił, że mało co mu nie przyje...ł!!! Przepraszam za słownictwo, ale pies ma się wybiegać na podwórku a nie miedzy dziećmi!!! Ja nie życzę sobie aby osoby tak nieodpowiedzialne przywoziły swoich pupili i narażali moje dziecko na niepotrzebny stres lub utratę zdrowia.

P.S.1. Mam psa i to dużego. Biega luzem po podwórku, a jak mieszkasz w bloku to kup psu bieżnię lub jedź z nim tam gdzie nie ma innych ludzi. Gwarantuję Wam, że każdy pies bez smyczy i kagańca będzie zgłaszany na Policję.

P.S.2. Nie odpisuj tekstów typu "sam jedź w inne miejsce" gdyż jestem mieszkańcem Podwoliny.

P.S.3. Ulice ulokowane 5m od domostw to nie tor wyścigowy a plaża naokoło zbiornika to nie śmietnik. Trochę kultury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 09:53  
Cytuj
Jednej rzeczy nie rozumiem a szczegolnie jednego durnowatego tekstu"nie bój się on nie gryzie". Pies nie zagłodzony odżywiony to jak może nie gryźć?Chyba że nie ma zębów, bo jeśli ma to i gryzie.W życiu nie uwierzę że pies z zębami nie gryzie.Nikt nie wie co pies myśli w danym momencie. Też miałem psa i to dużego też miał zęby i nie uwierzycie też gryzł. I proszę nie używajcie tego tekstu bo to znaczy że nie wszystko wiecie o swoim pupilu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 10:20  
Cytuj
Ulanow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 19 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 22:15  
Cytuj
Przecież autor postu nie ma na mysli beztroskiego biegania miedzy plazowiczami ani kapania sie z psem miedzy dziecmi. Co za agresja slowna i saczacy sie jad od pseudo miłośników psow. Siedzi pewnie taka psina w bloku cały dzień a właściciel uwaza sie za super pana bo wyjdzie z psem na spacer 2 razy po 15 minut. Wspolczuje takich właścicieli wszystkim czworonogom.

brak
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2016r. 22:26  
Cytuj
"edytales" odpisałem na wpis "landerczini". Napisała, że wybiera miejsce gdzie jest ludzi najmniej. Nie sądzę, że autorce wpisu chce się iść z psinką na drugi brzeg, gdyż do samochodu miałaby bardzo daleko a biorąc pod uwagę dzisiejsze temperatury wzdłuż całej linii brzegowej ktoś się kąpie (widzę to codziennie). Agresja słowna.... powiem Ci, że mam już dość upominania dorosłych ludzi zachowujących się nieodpowiedzialnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 09:07  
Cytuj
drobny, popieram 100%, ogromna wiekszosc wlascicieli psow to buraki. A nie widze powodu by to tolerowac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 19:32  
Cytuj
Burdze, Piaski;)
moja psina zadowolona jak cholera, jezdze pod wieczor bo nie chce narazac swojej psinki na kontakt z takimi
jak przedmowcyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Burdze, Piaski;)
moja psina zadowolona jak cholera, jezdze pod wieczor bo nie chce narazac swojej psinki na kontakt z takimi
jak przedmowcyzaklopotany


chwała panu, jeszcze psinka by sie posrała...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »