NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Lokal po Quatro, Lokal po Quatro
Posty: 2
Dołączył: 21 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2016r. 11:26  
Cytuj
wiadomo co bedzie w mostostalu? słyszałem że wziąl to gościu od Capri. kiedy otwarcie? pojawiły się parasole na zewnątrz. Ktoś, coś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2016r. 11:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2016r. 11:32  
Cytuj
Pojawiły się i stoją już od dawna, gość ponoć nawet pozwolenia na rozbudowę tych tarasów nie miał. Pożyjemy, zobaczymy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lip 2016r. 11:35  
Cytuj
Ponoc chce tam zrobic drugi tanszy NNN.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 29 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2016r. 11:39  
Cytuj
Zapowiada sie ciekawy lokal w do tej lokalizacji, czas pokaże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2016r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
słyszałem że...


CYTAT
gość ponoć...


CYTAT
Ponoc chce tam zrobic...


Same fakty i rzetelne wypowiedzi umiech Nikt nic nie wie, ale każdy ma coś do powiedzenia.

Będzie bar/klub... ja tyle wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lip 2016r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
Pojawiły się i stoją już od dawna, gość ponoć nawet pozwolenia na rozbudowę tych tarasów nie miał. Pożyjemy, zobaczymy.


Tam gdzie jest kostka i był ogrodek Quattro. Jest to teren wlasciciela pizzerii umiech Nie potrzeba pozwolenia na budowe na wlasnym terenie... tzn pozwolenia polozenia kostki brukowej i prowizorycznego plotka.


CYTAT
wiadomo co bedzie w mostostalu? słyszałem że wziąl to gościu od Capri. kiedy otwarcie? pojawiły się parasole na zewnątrz. Ktoś, coś?


Tak, wzial to gosciu z Capri. A kiedy otwarcie... sam jestem ciekaw.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2016r. 22:20  
Cytuj
Słyszałam od kogoś, kto pracuje w tym budynku i ma do czynienia z budownictwem, nie muszę od razu zdradzać danych osobowych. Tam nie chodzi o kostkę brukową, która była wcześniej, tylko jest tam cała konstrukcja tarasowa zrobiona, która dolega fizycznie do ściany budynku więc nie jest to taka prosta sprawa jak ci się wydaje. Pracuję w mostostalu i widziałam dzień po dniu jak to powstaje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2016r. 07:36  
Cytuj
Tyle że to nie budynek Mostostalu tylko dawne TKB

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2016r. 08:08  
Cytuj
CYTAT
Tyle że to nie budynek Mostostalu tylko dawne TKB
nie każdy jest ze Stalowej, albo pamięta te czasy. A tak w ogóle, to w sumie wieżowiec został sprzedany, więc to już nawet może Mostostal nie jest. jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2016r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tyle że to nie budynek Mostostalu tylko dawne TKB
nie każdy jest ze Stalowej, albo pamięta te czasy. A tak w ogóle, to w sumie wieżowiec został sprzedany, więc to już nawet może Mostostal nie jest. jezyk


Jeszcze nie sprzedany, więc dalej Polimex Mostostal (samego Mostostalu to już nie ma kupę lat umiech). Po drugie, TKB to jeden budynek, a "Mostostal" to drugi odrębny budynek - tak by się powymądrzać jezyk

Jak już przy "Mostostalu", to kręcą się ludzie podobno i tam na dole po Indygo też coś ma powstać, oby coś ciekawego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2016r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pojawiły się i stoją już od dawna, gość ponoć nawet pozwolenia na rozbudowę tych tarasów nie miał. Pożyjemy, zobaczymy.


Tam gdzie jest kostka i był ogrodek Quattro. Jest to teren wlasciciela pizzerii umiech Nie potrzeba pozwolenia na budowe na wlasnym terenie... tzn pozwolenia polozenia kostki brukowej i prowizorycznego plotka.


CYTAT
wiadomo co bedzie w mostostalu? słyszałem że wziąl to gościu od Capri. kiedy otwarcie? pojawiły się parasole na zewnątrz. Ktoś, coś?


Tak, wzial to gosciu z Capri. A kiedy otwarcie... sam jestem ciekaw.


Na położenie kostki nie trzeba pozwolenia, ale musi być zgłoszenie (nie ważne czy teren twój czy nie) - bez tego jak ktoś podkabluje to jest mandat i polecenie rozbiórki - takie to mamy obecnie prawo. Bez zgłoszenia/pozwolenia nic nie wolno - system musi wiedzieć wszystko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2016r. 21:21  
Cytuj
Dzisiaj przechodziłam i lokal nazywa się RST PUB a otwarcie planowane jest na jutro :szok: /Nazwa słaba jak dla Mnie/ Wystrój wnętrza na styl Capri Stodoła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2016r. 22:42  
Cytuj
otwarcie w soboteok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2016r. 19:06  
Cytuj
Chyba otwarcie sie niezbyt udalo bo pogoda brzydka umiech a nawet duży ogródek jest kolo lokalu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2016r. 14:06  
Cytuj
Mają jakąś stronę internetową? szukam i szukam i nic nie mogę znaleźć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 18:19  
Cytuj
jesli wystrój bedzie taki sam jak Capri i Stodoła to dla mnie malizna powielanie czegoś co już jest.
Tak wiem że to ten sam właściciel.
Nazwa też średnia.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »