NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Operacja żylaków ,
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 16:47  
Cytuj
Witam. Chcę zoperować sobie żylaki, gdzie w Stw przyjmują naczyniowcy i jak wygląda proces leczenia, bo zdaje się że u nas takich zabiegów się nie wykonuje? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 16:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 19:48  
Cytuj
Warszawa. Centrum Flebologii, Jan Świercz, lekarz pochodzi ze Stalowej, super , laserowo, mozna go znależć na google......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 20:12  
Cytuj
Idż do lubelskich lekarzy na ul.Poniatowskiego.Operacja metodą tradycyjną w Lublinie. Po operacji zostają ślady nacięć(małe krzyżyki)w odstępach 10-15cm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 13 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 20:41  
Cytuj
Ja miałem zabieg w Rudnej koło Rzeszowa na kasę chorych trochę się czeka ale minęło już 2 lata i wszystko jest ok!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2016r. 21:56  
Cytuj
Ja polecam lek. Kamila Dryżałowskiego - ma gabinet prywatny koło Bazyliki - chyba Popiełuszki 2 - możesz pójść na usg i konsultacje, bo zabieg to chyba jesień-wiosna( w lecie może się źle goić rana).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lip 2016r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
Idż do lubelskich lekarzy na ul.Poniatowskiego.Operacja metodą tradycyjną w Lublinie. Po operacji zostają ślady nacięć(małe krzyżyki)w odstępach 10-15cm


Oni tam na NFZ przyjmują, czy prywatnie? Czeka się na wizytę jakiś czas czy w miarę od ręki?

Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lip 2016r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam lek. Kamila Dryżałowskiego - ma gabinet prywatny koło Bazyliki - chyba Popiełuszki 2 - możesz pójść na usg i konsultacje, bo zabieg to chyba jesień-wiosna( w lecie może się źle goić rana).


W którym szpitalu operuje ten doktor?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2016r. 11:08  
Cytuj
Ja również polecam lubelskich lekarzy a z tego co pamiętam to przyjmują prywatnie ( chyba, że coś się zmieniło )

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2016r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja polecam lek. Kamila Dryżałowskiego - ma gabinet prywatny koło Bazyliki - chyba Popiełuszki 2 - możesz pójść na usg i konsultacje, bo zabieg to chyba jesień-wiosna( w lecie może się źle goić rana).


W którym szpitalu operuje ten doktor?



W Stalowej ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lip 2016r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Idż do lubelskich lekarzy na ul.Poniatowskiego.Operacja metodą tradycyjną w Lublinie. Po operacji zostają ślady nacięć(małe krzyżyki)w odstępach 10-15cm


Oni tam na NFZ przyjmują, czy prywatnie? Czeka się na wizytę jakiś czas czy w miarę od ręki?

Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Lubelscy przyjmują prywatnie (chyba ok 100zł)i chyba raz w miesiącu, ale zadzwoń i zapytaj bo jak teraz jest to nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2016r. 21:29  
Cytuj
a dr Korniak przyjmuje w stw:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2016r. 22:48  
Cytuj
Polecam doktora Dryżałowskiego. Przyjmuje w Ambulatorium przy Hucie.
Operował mnie w kwietniu 2015 roku w Szpitalu w Stalowej Woli...do szpitala w poniedzialek, we wtorek zabieg a w środe bylem juz w domu. Po operacji oczywiście pełna kontrola przez doktora wykonał mi równiez bezpłatne tzw "piankowanie" dla lepszego efektu leczenia. bardzo polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 21 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2016r. 10:35  
Cytuj
Miałam mieć w stalowej operacje na zylaki ale poważnie wahalam się bo widziałam kilka niezadowolonych z operacji osób. Sąsiadka miała robione laserem zylaki w Ostrowcu swietokrzyskim w klinice belvedere i poleciła mi to miejsce. Teraz już jestem 3 miesiące po laserowym usuwaniu zylakow na nogach w tej klinice i mogę szczerze przyznać ze jestem bardzo zadowolona. W życiu nie zgodziła bym się juz na operację. A po laserze szybciutko bez bólu i nawet zwolnienia nie potrzebowałamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2017r. 19:56  
Cytuj
W stalowej są różni chirurdzy .... mogłaś pytać tych niezadowolonych kto ich operował.

Ile płaciłaś za laser?? Ale chyba nie przy każdych żylakach pomaga laser?zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 08:15  
Cytuj
Z czystym sumieniem mogę polecić Korniaka. Miesiąc temu miałam operację żylaków w Stalowej Woli i nie mogę narzekać. Bardzo dobry chirurg naczyniowy, interesuje się pacjentem. Druga nogę tez tylko u niego zoperuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 19:42  
Cytuj
Dr. Ciura w Nisku. I oczywiście polecam dr.Korniaka w STW. Nie musisz daleko jeździ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 13 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 14:36  
Cytuj
Mój tato miał operowane w Brzozowie. Jest tam bardzo dobry chirurg. Ja miałam kilka lat temu skleroskopie wykonywaną również przez tego lekarza, ale ogólnie nie polecam tego typu zabiegu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 14:40  
Cytuj
Nie szukaj lekarzy po Brzozowie czy Warszawie. W stalowej mamy dwóch świetnych specjalistów Dryżałowskiego oraz Korniak. Ja miałem operację ponad 2 lata temu u doktora Kornia i wszystkim mogę z czystym sumieniem polecić. Przyjmuje u Goli.

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 15:19  
Cytuj
łopatka. Polecam i dobrze operuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sql
sql
sql
Posty: 1
Dołączył: 15 Lis 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2021r. 14:38  
Cytuj
Gdzie przyjmuje Doktor Korniak w Stalowej Woli ?
Prywatnie/na NFZ?

Proszę o dokładny adres. Ja jestem z sąsiedniego województwa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »