NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Pomysły na prezent dla nowonarodzonego dziecka,
Posty: 107
Dołączył: 4 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 17:00  
Cytuj
może jakies pomysły na prezent dla nowonarodzonego dziecka chłopczyka ? ciuszki odpadaja bo ma duzo . moze ktos ma pomysl ? oraz zeby za duzo nie szalec nie wiemnie wiemnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 17:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 17:26  
Cytuj
pampersy lozeczko wozek mleko sztyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 19:40  
Cytuj
Pampersów, chusteczek nawilżonych, oliwek, pudrów, jakiś szamponów dla niemowląt nigdy za wiele umiech ewentualnie pieniądze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 19:51  
Cytuj
Czy ciekawa i zazdrosna to ta sama persona?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 21 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 19:54  
Cytuj
z Pampersami sie zgadzam- ich nigdy za duzo... a żeby dziecię miało pamiątke to polecam Album dziecka, gdzie wpisuje się najważniejsze rzeczy, wkleja zdjecia z kazdego miesiąca życia, opaski ze szpitala, wpisuje się ważne daty (np pierwszy ząbek) itd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 20:20  
Cytuj
Jeśli chcesz przeznaczyć na prezent około 150zł to polecam chustę do noszenia dziecka. To jedyny ZDROWY sposób noszenia i uwolnienia rąk rodzica zalecany przez fizjoterapeutów. Naprawdę się sprawdza, przetestowałam i trochę żałuję, że nie zdecydowałam się na chusty wcześniej. Na stronie http://littlefrog.pl/ możesz poczytać o nich i wybrać. Najbardziej uniwersalna to ta w rozmiarze 4,6, a z chust kółkowych 2m. (W razie czego uważaj na podróby na allegro, są tkane splotem prostym, czyli tak samo komfortowe dla dziecka jak owijanie je w prześcieradło ;/)

Jeśli potrzebujesz więcej informacji to pisz. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 20:40  
Cytuj
zależy do kogo jedziesz, czy "kasiaści" rodzice, jaki masz budżet i czy owy dzidziuś ma starsze rodzeństwo itd.

Wydaje mi się, że pampersy to fajny pomysł (tego nigdy za wiele), album wcześniej wspomniany-rewelacja [jak dla mnie]. Z kosmetykami bym uważała- lepiej chyba spytać rodziców czego Dzidek używa (alergie itd)

Z inne beczki pomysły: Pałąk na wózek, karuzela do łóżeczka [jeśli jeszcze nie ma], grzechotka. My dostaliśmy żyrafkę Sophie- mały uwielbia. Pościel do łóżeczka.

Do nas wiele osób dzwoniło jak miało przyjść i pytało czy jest coś co by się mogło przydać, albo czy nie mamy tego... Więc może zadzwoń i spytaj ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 21:00  
Cytuj
Zawsze mozesz lupic jakis kocyk, czy maskotke, moje dziecko dostalo podusie jak sie urodzilo i do dzis jest to jego przytulanka ulubiona,choc po kilku latach wyglada jak wyjdz stad i nie wracaj :-)

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 22:04  
Cytuj
Podgrzewacz do butelek, mata do zabawy,karuzela do łóżeczka,niania elektryczna. Z doświadczenia wiem że wszystko będzie fajnym prezentem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2016r. 22:09  
Cytuj
Masa na odcisk stóp oraz rączek. Takie specjalnie przygotowane w pojemniku. Moim dzieciom coś takiego kupiłem i zrobiłem. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chcesz przeznaczyć na prezent około 150zł to polecam chustę do noszenia dziecka. To jedyny ZDROWY sposób noszenia i uwolnienia rąk rodzica zalecany przez fizjoterapeutów. Naprawdę się sprawdza, przetestowałam i trochę żałuję, że nie zdecydowałam się na chusty wcześniej. Na stronie http://littlefrog.pl/ możesz poczytać o nich i wybrać. Najbardziej uniwersalna to ta w rozmiarze 4,6, a z chust kółkowych 2m. (W razie czego uważaj na podróby na allegro, są tkane splotem prostym, czyli tak samo komfortowe dla dziecka jak owijanie je w prześcieradło ;/)



fajny pomysł

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 Sie 2016r.
Skąd: sarkowo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 21:23  
Cytuj
Dobrym pomysłem jest metryczka. Taka ramka ze zdjęciem malucha, np. jeszcze ze szpitala, imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, waga i wzrost malucha w momencie urodzin. Świetna pamiątka i dla dziecka i dla rodziców. Nawet w internecie można zamówić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 21:49  
Cytuj
W kwiaciarni Róża w Tesco są fajne pomysły na prezenty - torty, wózki, koszyczki z pieluszek pampers, można przynieść jakieś dodatkowe rzeczy dla dzidziusia - ja tak zrobiłam i wyszło to super umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 21:51  
Cytuj
Mata, kocyk, szumiś, chusty by nie dawała w prezencie, bo pierwsza jest najlepsza używana i nie każdemu każda chusta podejdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 23:54  
Cytuj
Playstation 4 i dobry telewizor 4K.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2016r. 05:58  
Cytuj
CYTAT
Playstation 4 i dobry telewizor 4K.


Ojciec na pewno nie będzie miał nic przeciwko temu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »