NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Tabliczka zakazu....,
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 11:24  
Cytuj
Masz rację BLADIR, to też jest problem, ale tego się do końca nie ustrzeżemy.
Samo podrapanie to jeszcze mały problem, gorzej gdy tymi rękami coś jemy...

Dlatego jak jemy coś na mieście to powinniśmy wcześniej umyć ręce, albo jeść przez papier lub woreczek.
A dzieci uczyć i samemu pamiętać, że po każdym przyjściu do domu po prostu myjemy ręce !!!

Różnica chyba jest zasadnicza jak dotkniesz klamki z zarazkami a tym jak włożysz rękę w sam środek gówna.
Poza tym nie tylko mężczyźni mają na rękach zarazki, ale i kobiety kiedy np. poprawiają czy wymieniają podpaski bo im przecieka ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 11:24  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 12:34  
Cytuj
Rsta Pan Bóg chyba nie jest zadowolony że nie lubisz tego jak i co stworzył na świecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
Rsta Pan Bóg chyba nie jest zadowolony że nie lubisz tego jak i co stworzył na świecie.


Oczywiście, że jestem umiech

Chcę pokazać BLADIR, że nie tylko mężczyźni mogą mieć ubrudzone ręce ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 12:55  
Cytuj
Jedno jest pewne...
Awersja do gowna...a czy do kobiety?

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
Jedno jest pewne...
Awersja do gowna...a czy do kobiety?


NIE

a Ty do mężczyzny?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 13:22  
Cytuj
Lubię mężczyzn...zarumieniony

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 13:34  
Cytuj
Na początek od razu wielkie SORRY za emocje... Ale jak czytam wywody ludzi , którzy nie sprzątają po psie albo szukają powodów, argumentów żeby nie sprzątać to mi się robi zwyczajnie niedobrze...
To jest miasto.
- Trawnik nie jest Twoj! tylko WSPÓLNY! więc Twoim zasranym obowiązkiem (powtarzam OBOWIĄZKIEM) jest sprzątać po psie bo to jest to samo jakbyś sam narobił i poszedł dalej.
- To nie jest kwestia przepisów tylko kwestia ELEMENTARNEJ kultury. To na wsi ludzie nie są takimi "wieśniakami" jak w mieście...
- Najlepsze jest tłumaczenie i biadolenie ludzi, że nie ma psich pakietów. A co? muszą być? Taki problem wziąć papier z domu czy cokolwiek (sposób się zawsze znajdzie) i wyrzucić w domu do spłuczki lub JAKKOLWIEK załatwić problem ale nie zostawić gówno na trawniku?? Moim zdaniem to jest lenistwo, wieśniactwo (oczywiście w wiadomym tego słowa znaczeniu nie obrażając ludzi mieszkających na wsi)

Ostatnio idę sobie na spacer z dzieckiem koło placu zabaw na Poniatowskiego. Tam jest plac zabaw, chodnik i kawałek trawnika. Pani sobie stoi , pies robi sobie piękną dużą kupę na ten trawnik a Pani jak gdyby nigdy nic idzie sobie dalej. Pominę co jej powiedziałem bo cenzura gotowa. Pani tłumaczy, że "no przeciez tu jest trawnik, tu jest chodnik a dopiero dalej plac zabaw". To może z taką logiką rozumowania najlepiej wziąć to gówno, zanieść na wycieraczkę takiej "Pani" i zostawić. A wyjaśnić "no przecież ma Pani próg" to jakieś oddzielenie od domu jest... No ale luudzie, plac zabaw jest zaraz obok, piaskownice itd.. dzieci tam biegają itd. Nawet człowiek jak się napije wieczorem i go lekko zachwieje na bok, to nie ma możliwości żeby nie wszedł na minę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 13:38  
Cytuj
Przyjdzie śnieg l...przyjdą rozstopy... I każdy będzie maczal się w kale!!
Co roku przez kolejny rok aż po nowy rok to samo...
Ale co się dziwić roszczeniowe pokolenia im wszytko się należy!!
Wiec nie oczekujemy się coś się zmieni a zmieni się na grosze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
Na początek od razu wielkie SORRY za emocje... Ale jak czytam wywody ludzi , którzy nie sprzątają po psie albo szukają powodów, argumentów żeby nie sprzątać to mi się robi zwyczajnie niedobrze...
To jest miasto.
- Trawnik nie jest Twoj! tylko WSPÓLNY! więc Twoim zasranym obowiązkiem (powtarzam OBOWIĄZKIEM) jest sprzątać po psie bo to jest to samo jakbyś sam narobił i poszedł dalej.
- To nie jest kwestia przepisów tylko kwestia ELEMENTARNEJ kultury. To na wsi ludzie nie są takimi "wieśniakami" jak w mieście...
- Najlepsze jest tłumaczenie i biadolenie ludzi, że nie ma psich pakietów. A co? muszą być? Taki problem wziąć papier z domu czy cokolwiek (sposób się zawsze znajdzie) i wyrzucić w domu do spłuczki lub JAKKOLWIEK załatwić problem ale nie zostawić gówno na trawniku?? Moim zdaniem to jest lenistwo, wieśniactwo (oczywiście w wiadomym tego słowa znaczeniu nie obrażając ludzi mieszkających na wsi)

Ostatnio idę sobie na spacer z dzieckiem koło placu zabaw na Poniatowskiego. Tam jest plac zabaw, chodnik i kawałek trawnika. Pani sobie stoi , pies robi sobie piękną dużą kupę na ten trawnik a Pani jak gdyby nigdy nic idzie sobie dalej. Pominę co jej powiedziałem bo cenzura gotowa. Pani tłumaczy, że "no przeciez tu jest trawnik, tu jest chodnik a dopiero dalej plac zabaw". To może z taką logiką rozumowania najlepiej wziąć to gówno, zanieść na wycieraczkę takiej "Pani" i zostawić. A wyjaśnić "no przecież ma Pani próg" to jakieś oddzielenie od domu jest... No ale luudzie, plac zabaw jest zaraz obok, piaskownice itd.. dzieci tam biegają itd. Nawet człowiek jak się napije wieczorem i go lekko zachwieje na bok, to nie ma możliwości żeby nie wszedł na minę.
Wiesz jaki jest problem w miastach tak naprawdę? To wina tych co projektując zabudowę jakoś o dzieciach jeszcze pamiętali ale o tym, żeby choć jeden plac ogrodzony na 2 osiedla w mieścioe przeznaczyć na wybieg dla psów. Gdzie mają ci właściciele wypuścić psa jak wkoło drogi i niebezpieczeństwo wpadnięcia kochanego zwierzaka pod koła samochodu? To że pies zginie już nie jest najgorsze, gorsze jest to jakie konsekwencje może mieć podczas wypadku z udziałem zwierzęcia kierowca i pasażerowie np. autobusu. Wystraszy się wbiegającego psa i lekko ruszy kierownicą - czołówka...trzeba mieć wyobraźnię żeby brać się za projektowanie osiedli a nie potem stawiać zakazy. Druga sprawa....pies biega nocą - kto będzie szukał guana w krzakach żeby go posprzątać?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
Przyjdzie śnieg l...przyjdą rozstopy... I każdy będzie maczal się w kale!!
Co roku przez kolejny rok aż po nowy rok to samo...
Ale co się dziwić roszczeniowe pokolenia im wszytko się należy!!
Wiec nie oczekujemy się coś się zmieni a zmieni się na grosze
No to co proponujesz - wybić wszystkie psy w mieście czy może w końcu dotrze to do mózgów rządzących w tym mieście, że pies też stworzenie boże i też należą mu się przywileje takie same jak dzieciom czy pasażerom = niech w końcu powstaną strefy tylko dla celów psich z pakietami.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 13:57  
Cytuj
noi kolejne biadolenie, kolejny powód , bo ciemno i nie widać... W większości jak widzę to dzieje się to w dzień to raz, druga sprawa to powtarzam OBOWIĄZKIEM właścieciela jest znaleźć sposób żeby posprzątąć (nie wiem weź latarkę, tak jak mówię jak chcesz to problem rozwiążesz) Ale oczywiście wygodniej i łatwiej znaleźć powód żeby nie sprzątać. Każdy właściciel powinien sobie z głowie ułożyć warunek (jak w informatyce pętla if)
warunek (if) - Jeśli pies robi kupę
to (then) - znajduję sposób na sprzątnięcie
jeśli nie (else) - jestem burakiem (i wracam do wiersza wyżej)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 13:59  
Cytuj
CYTAT
noi kolejne biadolenie, kolejny powód , bo ciemno i nie widać... W większości jak widzę to dzieje się to w dzień to raz, druga sprawa to powtarzam OBOWIĄZKIEM właścieciela jest znaleźć sposób żeby posprzątąć (nie wiem weź latarkę, tak jak mówię jak chcesz to problem rozwiążesz) Ale oczywiście wygodniej i łatwiej znaleźć powód żeby nie sprzątać. Każdy właściciel powinien sobie z głowie ułożyć warunek (jak w informatyce pętla if)
warunek (if) - Jeśli pies robi kupę
to (then) - znajduję sposób na sprzątnięcie
jeśli nie (else) - jestem burakiem




Nie biadolę bo ja nie mam psa ale widzę jak są ścigani ci z moich przyjaciół którzy są właścicielami czworonogów.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
RSTA- super. Stuprocentowa zgodność...


Poruszyłeś tmt higieny, zarazków...baterii...
"Odchody psie maja wiele niebezpiecznych bakterii i zarazków...." a co z gównem ludzkim? Ono nie ma bakterii ?
Co w sytuacji gdy mężczyzna/chłop/chlejus sika na zewnątrz, po trawce patrzac w niebo... rękoma dotyka wacka, później idzie do sklepu i łapie za koszyk służący do targania zakupów. Ba, zapomniałam o klamce drzwi....sklepu.
Następnie idziesz TY, Twoja pociecha....łapiecie za klamkę, koszyczek...i zaswędziało Cie coś pod nosem...ręka drapiesz drażniące Cie miejsce...Można rzec, ze jakiś koleś swoim jajkiem podrapał Cie po twarzy umiechumiech

Fajna sprawa....
Meritum sprawy: Albo sramy wszyscy albo nikt umiech
Raz jeszcze...miłego dnia
Tyle w tmt-cie gówna.
O kotkach zakopujących swoje guanka zapomnieliście?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 14:17  
Cytuj
Kto chce mieć psa niech zamieszka w domku jednorodzinnym i podwórkiem gdzie piesek będzie mógł dowoli robić kupki w każdym miejscu na podwórku.
Konie też są stworzenia Boże, ale nikt konia do bloku nie pakuje - przynajmniej na razie umiech
Kto mieszka w bloku, a chce mieć zwierzę, to niech sobie kupi rybki, żółwia albo chomika.

Dajcie psom wolność, a nie zamykajcie ich w murach!
Dorośli pójdą do pracy.
Dzieci do szkoły.
A pies co?
Siedzi sam zamknięty w mieszkaniu?

Czy tak kochamy zwierzęta?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
Masz rację BLADIR, to też jest problem, ale tego się do końca nie ustrzeżemy.
Samo podrapanie to jeszcze mały problem, gorzej gdy tymi rękami coś jemy...

Dlatego jak jemy coś na mieście to powinniśmy wcześniej umyć ręce, albo jeść przez papier lub woreczek.
A dzieci uczyć i samemu pamiętać, że po każdym przyjściu do domu po prostu myjemy ręce !!!

Różnica chyba jest zasadnicza jak dotkniesz klamki z zarazkami a tym jak włożysz rękę w sam środek gówna.
Poza tym nie tylko mężczyźni mają na rękach zarazki, ale i kobiety kiedy np. poprawiają czy wymieniają podpaski bo im przecieka ...
Jak kobieta zmienia podpaskę to musi umyć ręce 2 razy - raz przed zmianą podpaski a drugi raz po tym zabiegu i nie wyobrażam sobie żeby robić taki zabieg gdzieś pod drzewem tak jak wy - panowie załatwiacie sprawę siku. Pod lipką przecież kranu nie ma z ciepłą wodą i mydełkiem.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
Kto chce mieć psa niech zamieszka w domku jednorodzinnym i podwórkiem gdzie piesek będzie mógł dowoli robić kupki w każdym miejscu na podwórku.
Konie też są stworzenia Boże, ale nikt konia do bloku nie pakuje - przynajmniej na razie umiech
Kto mieszka w bloku, a chce mieć zwierzę, to niech sobie kupi rybki, żółwia albo chomika.

Dajcie psom wolność, a nie zamykajcie ich w murach!
Dorośli pójdą do pracy.
Dzieci do szkoły.
A pies co?
Siedzi sam zamknięty w mieszkaniu?

Czy tak kochamy zwierzęta?
To Ty się zamknij sam w mieszkaniu w blokowisku i wtedy pisz. Często ktoś zostaje sam i pies jest jego jedynym przyjacielem. W domku też nie może mieszkać bo jest już w podeszłym wieku a na wsi nie jest lekko żyć niepełnosprawnemu. Piszesz jak ksiądz, szkoda tylko że nie rozumiesz samotności ludzkiej.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
RSTA- super. Stuprocentowa zgodność...


Poruszyłeś tmt higieny, zarazków...baterii...
"Odchody psie maja wiele niebezpiecznych bakterii i zarazków...." a co z gównem ludzkim? Ono nie ma bakterii ?
Co w sytuacji gdy mężczyzna/chłop/chlejus sika na zewnątrz, po trawce patrzac w niebo... rękoma dotyka wacka, później idzie do sklepu i łapie za koszyk służący do targania zakupów. Ba, zapomniałam o klamce drzwi....sklepu.
Następnie idziesz TY, Twoja pociecha....łapiecie za klamkę, koszyczek...i zaswędziało Cie coś pod nosem...ręka drapiesz drażniące Cie miejsce...Można rzec, ze jakiś koleś swoim jajkiem podrapał Cie po twarzy umiechumiech

Fajna sprawa....
Meritum sprawy: Albo sramy wszyscy albo nikt umiech
Raz jeszcze...miłego dnia
Tyle w tmt-cie gówna.
O kotkach zakopujących swoje guanka zapomnieliście?


Ładnie. Podpieprzylas mnie :-) mam wychodzacego kota :-) :-) :-)

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
RSTA- super. Stuprocentowa zgodność...


Poruszyłeś tmt higieny, zarazków...baterii...
"Odchody psie maja wiele niebezpiecznych bakterii i zarazków...." a co z gównem ludzkim? Ono nie ma bakterii ?
Co w sytuacji gdy mężczyzna/chłop/chlejus sika na zewnątrz, po trawce patrzac w niebo... rękoma dotyka wacka, później idzie do sklepu i łapie za koszyk służący do targania zakupów. Ba, zapomniałam o klamce drzwi....sklepu.
Następnie idziesz TY, Twoja pociecha....łapiecie za klamkę, koszyczek...i zaswędziało Cie coś pod nosem...ręka drapiesz drażniące Cie miejsce...Można rzec, ze jakiś koleś swoim jajkiem podrapał Cie po twarzy umiechumiech

Fajna sprawa....
Meritum sprawy: Albo sramy wszyscy albo nikt umiech
Raz jeszcze...miłego dnia
Tyle w tmt-cie gówna.
O kotkach zakopujących swoje guanka zapomnieliście?


Ładnie. Podpieprzylas mnie :-) mam wychodzacego kota :-) :-) :-)
No i co? Masz szczepionego kota i odrobaczonego co najmniej 2 razy w roku? Bo psy muszą mieć książeczkę zdrowia i szczepienia.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 14:37  
Cytuj
Do: RSTA

Kiedyś będziemy w takim wieku, że i Tobie i mnie bedzie przeciekac, wiec easy, doczekasz się i Ty :-)

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
Do: RSTA

Kiedyś będziemy w takim wieku, że i Tobie i mnie bedzie przeciekac, wiec easy, doczekasz się i Ty :-)
Ponoć życie zaczyna się w pieluszce i kończy również w niej więc wszystko przed rsta. Niech sra za dwóch a nie ma mu kto zmienić pampersa za to co wypisuje na psy!

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
RSTA- super. Stuprocentowa zgodność...


Poruszyłeś tmt higieny, zarazków...baterii...
"Odchody psie maja wiele niebezpiecznych bakterii i zarazków...." a co z gównem ludzkim? Ono nie ma bakterii ?
Co w sytuacji gdy mężczyzna/chłop/chlejus sika na zewnątrz, po trawce patrzac w niebo... rękoma dotyka wacka, później idzie do sklepu i łapie za koszyk służący do targania zakupów. Ba, zapomniałam o klamce drzwi....sklepu.
Następnie idziesz TY, Twoja pociecha....łapiecie za klamkę, koszyczek...i zaswędziało Cie coś pod nosem...ręka drapiesz drażniące Cie miejsce...Można rzec, ze jakiś koleś swoim jajkiem podrapał Cie po twarzy umiechumiech

Fajna sprawa....
Meritum sprawy: Albo sramy wszyscy albo nikt umiech
Raz jeszcze...miłego dnia
Tyle w tmt-cie gówna.
O kotkach zakopujących swoje guanka zapomnieliście?


Ładnie. Podpieprzylas mnie :-) mam wychodzacego kota :-) :-) :-)
No i co? Masz szczepionego kota i odrobaczonego co najmniej 2 razy w roku? Bo psy muszą mieć książeczkę zdrowia i szczepienia.



I tu Cie zaskoczę.
Moj kot ma wszelkie niezbędne badania i zaświadczenia na nie. Obowiązkowe co roczne szczepienia...Scany ich mogę wysłać Ci na email.
Weteryniarzem obsługującym nas jest P. Katarzyna Dziura. Proponuje zadzwonić (mogę podać również nr) i potwierdzić moje zapewnienia, tu na forum. Jesteśmy dobrze znane Pani Kasi gdyż latam z każdą "pierdoła" do Niej. Moj kot nazywa się "KOCIE CHODŹ"...

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
RSTA- super. Stuprocentowa zgodność...


Poruszyłeś tmt higieny, zarazków...baterii...
"Odchody psie maja wiele niebezpiecznych bakterii i zarazków...." a co z gównem ludzkim? Ono nie ma bakterii ?
Co w sytuacji gdy mężczyzna/chłop/chlejus sika na zewnątrz, po trawce patrzac w niebo... rękoma dotyka wacka, później idzie do sklepu i łapie za koszyk służący do targania zakupów. Ba, zapomniałam o klamce drzwi....sklepu.
Następnie idziesz TY, Twoja pociecha....łapiecie za klamkę, koszyczek...i zaswędziało Cie coś pod nosem...ręka drapiesz drażniące Cie miejsce...Można rzec, ze jakiś koleś swoim jajkiem podrapał Cie po twarzy umiechumiech

Fajna sprawa....
Meritum sprawy: Albo sramy wszyscy albo nikt umiech
Raz jeszcze...miłego dnia
Tyle w tmt-cie gówna.
O kotkach zakopujących swoje guanka zapomnieliście?


Ładnie. Podpieprzylas mnie :-) mam wychodzacego kota :-) :-) :-)
No i co? Masz szczepionego kota i odrobaczonego co najmniej 2 razy w roku? Bo psy muszą mieć książeczkę zdrowia i szczepienia.



I tu Cie zaskoczę.
Moj kot ma wszelkie niezbędne badania i zaświadczenia na nie. Obowiązkowe co roczne szczepienia...Scany ich mogę wysłać Ci na email.
Weteryniarzem obsługującym nas jest P. Katarzyna Dziura. Proponuje zadzwonić (mogę podać również nr) i potwierdzić moje zapewnienia, tu na forum. Jesteśmy dobrze znane Pani Kasi gdyż latam z każdą "pierdoła" do Niej. Moj kot nazywa się "KOCIE CHODŹ"...
No to bardzo ładnie...tylko ile jest takich odpowiedzialnych właścicieli a ilu takich co jedynie dają kotu jeść i pić i nic poza tym.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
Do: RSTA

Kiedyś będziemy w takim wieku, że i Tobie i mnie bedzie przeciekac, wiec easy, doczekasz się i Ty :-)


Zgadzam się, może za daleko się posunąłem, ale podpuściłaś mnie pisząc o wacku umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 16:18  
Cytuj
CYTAT
Kto chce mieć psa niech zamieszka w domku jednorodzinnym i podwórkiem gdzie piesek będzie mógł dowoli robić kupki w każdym miejscu na podwórku.
Konie też są stworzenia Boże, ale nikt konia do bloku nie pakuje - przynajmniej na razie umiech
Kto mieszka w bloku, a chce mieć zwierzę, to niech sobie kupi rybki, żółwia albo chomika.

Dajcie psom wolność, a nie zamykajcie ich w murach!
Dorośli pójdą do pracy.
Dzieci do szkoły.
A pies co?
Siedzi sam zamknięty w mieszkaniu?

Czy tak kochamy zwierzęta?


Jestes kolejnym który nie ma psa ale zna się na nich najlepiej. Powielasz stereotypy o podwórku. Nie mając przy tym pojęcia o behawiorystyce. Potrzebach różnych psich ras. Nie wspominając o tym jak wspaniały ma wplyw na psychike obcowanie w przyjaźni z psem. Dogoterapia. O wiele większe wartości posiadają ludzie mający zwierze niż taki katolik dla którego przygotowanie do mszy to pastowanie butów i prasowanie koszuli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2016r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
Konie też są stworzenia Boże, ale nikt konia do bloku nie pakuje - przynajmniej na razie


Niektórym psom nie wiele brakuje do konia, ludzie trzymają od małych do wielkich psów które są ogromne.
Jak dla mnie powinien być zakaz trzymania psa w bloku. Nie dość że zasrywają chodniki, trawniki to jeszcze hałasują na pół bloku. Jak mieszkałem na ken10 to często się zdarzało że winda była uszczana i usrana przez czworonoga. Oczywiście to nie wina zwierząt a ich porypanych właścicieli że nie sprzątają po nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »