NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Zakład optyczny,
Posty: 63
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 12:30  
Cytuj
Poszukuje w Stalowej Woli zakładu optycznego, który posiada największy wybór oprawek do okularów dla małych dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 12:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 22 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 14:10  
Cytuj
Na Narutowicza na przeciwko nova med. Nazywa się chyba Euro Optyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 19:50  
Cytuj
Dostałam kartkę od okulisty, mam sobie iść wybrać i kupić jakieś szkła i oprawki. Może mi ktoś napisać gdzie najlepiej i czy mają gdzieś jakieś zniżki dla studentów? Ewentualnie NFZ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 11:33  
Cytuj
Samanta, jest kilka zakładów optycznych ;-)
Na Hutnicznej, tam gdzie przyjmuje Pani Ujda, baardzo duży wybór- dla mnie za duży, nie mogłam się zdecydować;/
Za halą targową, schodami w dół, kupowałam tam pierwsze oprawki - ale to było x lat temu.
Ostatnie 2 pary kupowałam u Piłata- optyk koło FRYTURNI.
Duży wybór, zakres cen szeroki. A zniżek na oprawki raczej nie ma, nie słyszałam o czymś takim.
Są zniżki ale na szkła, musisz iść do oddziału NFZ w Metalowcu - wystać się w kolejce cały dzień i dostaniesz zniżki- nie wiem ile teraz jest 15 zł?! szaaałmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 12:28  
Cytuj
Zakład pana Figla można śmiało polecić, Eurooptyk również. Stanowczo natomiast odradzam pana Głowackiego z Hutniczej.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 11:20  
Cytuj
Polecam zakład optyczny pana Szmuca. W biało czerwonych pawilonach w pobliżu hali, tam gdzie Orange i apteka Nova. Bardzo profesjonalna obsługa i okulary zawsze starannie wykonane.
Oni mają też drugi zakład na J.P. koło Fraca, tam jest chyba jego żona. Tam też jest okulistka, dr Małgorzata Stec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 21 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 11:33  
Cytuj
Żeby dostać zniżkę NFZ trzeba podejść do punktu NFZ w Stalowej Woli i podbić receptę na szkła. I refundacja dotyczy tylko szkieł (dla dzieci jest to 50zł, a dla dorosłych 30zł, Tak przynajmniej było jakiś rok temu) Ja synkowi oprawki wymieniałam już 3 razy i fajny wybór mają w Salonie Optycznym Eden na Okulickiego. Dodatkowo przedział cenowy bardzo fajny... Ostatnie oprawki kosztowały tylko 80zł, a są bardzo ładne i solidne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2016r. 21:06  
Cytuj
A co myślicie o vision express? w VIVO jest podobno 1 zł badanie wzroku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »