NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »
Nowy Temat Odpowiedz
Zakupy w Nisku ,
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 12:21  
Cytuj
Właśnie odbyłam ciekawą rozmowę z koleżanką, która na zakupy jeździ do Niska. Do tzw. przez mieszkańców Stalowej ''trójkąta''. Mowa tu o markecie Tesco, Biedronka i Intermarche (a dodatkowo Delikatesy Centrum i Groszek). Mówi, że w ten sposób tygodniowo oszczędza ok. 50-60 złotych, bo dane produkty kupuje tam gdzie akurat są tańsze bez chodzenia po całym mieście, bo cytuje: 'wszystko jest w jednym miejscu, minuta spacerku'. Co zaciekawiło mnie najbardziej, powiedziała, że nawet nie zdaję sobie sprawy ile osób tak robi. Dlatego pytam: ktoś z Was? bo ja szczerze powiem, że słyszę o tym pierwszy raz. umiech Dwie stówki w miesiącu to np. 15 biletów do kina lub dobre jeansy. Przeznać się! kto tak robi? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 12:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 13:40  
Cytuj
Jak jadę sama na zakupy z 3dzieciaków to tak robię raczej chodzi o czas. Dla mnie jechać do niska czy do dużego Tesco w stw taka sama droga. u mnie dobra opcja no chyba ze naprawdę jeszcze mam sprawy na mieście to wyruszamy na stw

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 13:57  
Cytuj
tez pierwszy raz slysze o takich oszczednosciach przy zakupach w Nisku. Ale skoro jest tak jak mowicie to chyba najwyzszy czas sie wybrac i przekonac sie na wlasnej skorze, a raczej portfelu smiech2

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 14:09  
Cytuj
O czasie nie pomyślałam, ale chyba rzeczywiście szybciej wyjdzie mi dojechać do Niska zaparkować przy jednym markecie i spacerkiem przejść do pozostałych niż jeździć w Stalowej od marketu do marketu, szukać miejsc parkingowych. smiech2 tym bardziej z dziećmi, bo wypakowywanie ich i zapakowywanie do samochodu zajmuje trochę czasu. A jak z ludźmi w tych marketach? Jest tłok? Mam wrażenie, że do ''trójkąta'' zjeżdżają się: Zarzecze, Racławice, Rudnik, Ulanów, Jeżowe itp. ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 14:20  
Cytuj
Szczerze powiedziawszy, jak chcę szybko, bez łażenia i w jednym miejscu, to jadę po prostu do Kauflandu i tam kupuję wszystko. Mam wrażenie, że wychodzi najtaniej. A co do tych sklepów, może jest w tym sens, ale żeby faktycznie kupić wszystko najtańsze, trzeba odwiedzić te sklepy kilkukrotnie, jak się nie mylę pięciokrotnie w sumie, żeby kupić najtaniej. A to już czasochłonne, a przede wszystkim wkurzające (latanie z jednej strony krajówki na drugą).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 14:26  
Cytuj
Ja zawsze przed zakupami mając listę sprawdzam w aplikacji aktualne promocje w sklepach konkretnie pod kątem listy i wtedy mam raczej obeznanie gdzie kupie np chemię gdzie mięso czy nabiał. A jak coś z poza listy trafi się w fajnej cenie to kupuje.
U mnie czy to zakupy w stw czy Nisku zawsze sprawdzam aktualne promocje. Nieraz np w kauflandzie dumna wychodzę oo promocja, wchodzę do testów niby coś złotówkę tańsze ale jednak. Tu zł tam dwa, tu trzy i się zawsze uzbiera. Z moja 3jadąc sama na zakupy czy z mężem lista musi być i podział kto co kupuje.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 14:27  
Cytuj
CYTAT
Szczerze powiedziawszy, jak chcę szybko, bez łażenia i w jednym miejscu, to jadę po prostu do Kauflandu i tam kupuję wszystko. Mam wrażenie, że wychodzi najtaniej. A co do tych sklepów, może jest w tym sens, ale żeby faktycznie kupić wszystko najtańsze, trzeba odwiedzić te sklepy kilkukrotnie, jak się nie mylę pięciokrotnie w sumie, żeby kupić najtaniej. A to już czasochłonne, a przede wszystkim wkurzające (latanie z jednej strony krajówki na drugą).


luuuub przed wyjazdem wystarczy przeglądnąć gazetki promocyjne i iść do każdego sklepu tylko raz smiech2 ja np. doskonale wiem gdzie kupować to co kupuję zawsze za najniższą cenę. makaron pełnoziarnisty biedronka, przecier pomidorowy i kasza gryczana tesco itp. umiech Widać są tacy,którzy potrafią smiech2 ja muszę nabrać wprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
Ja zawsze przed zakupami mając listę sprawdzam w aplikacji aktualne promocje w sklepach konkretnie pod kątem listy i wtedy mam raczej obeznanie gdzie kupie np chemię gdzie mięso czy nabiał. A jak coś z poza listy trafi się w fajnej cenie to kupuje.
U mnie czy to zakupy w stw czy Nisku zawsze sprawdzam aktualne promocje. Nieraz np w kauflandzie dumna wychodzę oo promocja, wchodzę do testów niby coś złotówkę tańsze ale jednak. Tu zł tam dwa, tu trzy i się zawsze uzbiera. Z moja 3jadąc sama na zakupy czy z mężem lista musi być i podział kto co kupuje.


a jaka to aplikacja? i czy obejmuje ona Tesco, Intermarche i Biedronkę? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
luuuub przed wyjazdem wystarczy przeglądnąć gazetki promocyjne i iść do każdego sklepu tylko raz smiech2

Pod warunkiem, że wszystkie artykuły, które zamierzasz kupić są akurat w którymś ze sklepów w gazetkowej promocji i możesz sprawdzić ich ceny. I trzeba wiedzieć, że niektóre produkty w jednym sklepie, nawet będąc w gazetkowej promocji mogą być droższe niż w innym bez promocji. Żeby kupić na pewno najtaniej, niezbędnym jest sprawdzenie każdego produktu w każdym ze sklepów, nie ma bata umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 14:55  
Cytuj
CYTAT
Pod warunkiem, że wszystkie artykuły, które zamierzasz kupić są akurat w którymś ze sklepów w gazetkowej promocji i możesz sprawdzić ich ceny. I trzeba wiedzieć, że niektóre produkty w jednym sklepie, nawet będąc w gazetkowej promocji mogą być droższe niż w innym bez promocji. Żeby kupić na pewno najtaniej, niezbędnym jest sprawdzenie każdego produktu w każdym ze sklepów, nie ma bata umiech


Spróbuję jutro. umiech Może jeszcze uda mi się dowiedzieć jaka to aplikacja od Alaala umiech Moje piątkowe zakupy na cały tydzień zazwyczaj wyglądają tak samo. To tak zwane ''zapasy''. smiech2 W zeszłym tygodniu wydałam 155 złotych z groszami, zobaczymy ile wydam jutro. smiech2 podam kwotę i wagę smiech2 bo całkiem możliwe, że dużo schudnę od biegania od sklepu do sklepu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 15:14  
Cytuj
Na Androidzie BLIX - https://play.(...)ki&hl=pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 20:04  
Cytuj
dziękuję bardzo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 20:29  
Cytuj
Ja mam blix i promo gazetki.

Przeważnie 70% Rzeczy z listy mam pozycję stałe które wiem ile kosztują normalnie bez promocji dlatego czasem różnica między Tesco a Kauflandem to grosze na promocjach. A zauważcie ze często mają przecenione te same produkty w gazetach i wtedy wybór łatwy. No my nasz system zakupów rozprqcywalismy 1,5roku hah serio teraz jeśli jesteśmy z mężem na zakupach np Tesco, kauflandowe łącznie dwa sklepy nie biegiem ale normalnie obejdziemy w 1,5h.idziemy konkretnie jeśli któreś zbliża się do kasy dzwoni do drugiego. Musieliśmy coś rozprqcywalismy bo z 3chłopaków to zakupy to armagedon.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2018r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
Właśnie odbyłam ciekawą rozmowę z koleżanką, która na zakupy jeździ do Niska. Do tzw. przez mieszkańców Stalowej ''trójkąta''. Mowa tu o markecie Tesco, Biedronka i Intermarche umiech
Intermarche niestety już wypadlo z obiegu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2018r. 10:53  
Cytuj
nie dlugo tak bedzie w stalowej. chodza plotki ze maja budowac biedronke kolo nowego lidla tzn kolo szkoly staszica

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 12:43  
Cytuj
ja myślałam, że tak kazdy robił smiech2 bo ja na pewno, teraz juz mi sie tak nie chce :/

Wygraj ze zmarszczkami - wypróbuj Richevon https://poznajrichevon.pl/produkt/richevon/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 15:08  
Cytuj
A to dobre zwłaszcza że Intermarche nie ma bo zamknięte. Więc zostaje biedronka Tesco i groszek i oczywiście ccc pepco i okoliczne sklepy. Więc jaki sens ma ta oszczędność bo chyba tylko na paliwie bo ceny są takie same w każdym z tych sklepów zarówno w Stalowej jak i w Nisku. No chyba że ktoś specjalnie napisał ten post żeby Nisko nie upadło i żeby robić zakupy w tamtych sklepach!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »