NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Gdzie potrzebują do pracy,
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Cze 2016r. 14:51  
Cytuj
1800 za pieciobrygadówke !!! świątek piątek niedziela.....gratulacje wyboru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2016r. 14:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2016r. 15:33  
Cytuj
[moderowano] ich puszki... ale na chwilę taka praca może być, lepsze to niż alutec czy uniweels. Też niestety na razie musze tam pracować, pozdrawiam brygadziste Janusza, wariata nie leczonego. ;)potluczony

Moderowano przez: magpie
Bez wularyzmów proszę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2016r. 10:52  
Cytuj
Mniej się narobisz to masz w święta [moderowano] czego wy się spodziewacie po firmie ze stalowej ?mlotek

Moderowano przez: magpie
Bez wulagryzmów proszę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Cze 2016r.
Skąd: Warszawa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2016r. 15:20  
Cytuj
Szukam pracy możecie mi coś zaproponować? Mogę sprzątać oczekuję wynagrodzenia w postaci 15 brutto godzinę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Cze 2016r. 16:13  
Cytuj
Drogi Andzeju, czytam to forum i stwierdzam, że jesteś zdrowo szurnięty. Dlaczego tak stwierdzam? Bo w każdym poście drwisz i gardzisz innymi ludźmi. Aktualnie najniższa krajowa to 1850 zł i wiele ludzi za tyle pracuje. Stawka, którą zaproponował pajet jest ponad najniższą krajową. Skoro tyle mu wystarcza to możesz się odpieprzyć i zająć swoimi sprawami? Chociaż Ty chyba nie masz swoich spraw bo czytając jakie masz podejście do innych żadna baba Cię nigdy nie zechce-Ciebie i tych milionów na Twoim koncie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Cze 2016r. 17:18  
Cytuj
[moderowano]
Moderowano przez: magpie
20 pkt za obrażanie, wulgaryzmy, pisanie nie na temat. Twoje poglądy i opinie nikogo jak widać nie interesują. Proszę nie wypowiadać się, jeśli nie masz nic do powiedzienia na zadanie pytanie. Ktoś pyta o coś konkretnego. Odpowiedzi typu "a ja ..." nie są jak widac mile widziane.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Cze 2016r. 21:48  
Cytuj
A wracając już do tematu pracy to generalnie polecałbym zdobycie środków z PUP czy podjęcie jakiejkolwiek pracy po to aby zdobyć środki na jakiś kurs CNC, wózki czy cokolwiek. Przynajmniej w razie wzrostu rozczarowania łatwiej będzie Ci wyjechać.

A jeśli masz mniej niż te 25 lat i jakieś ogarnięcie w logice / matematyce to poszukaj w necie kursów programowania i pisz kod do upadłego. Kilka miesięcy i masz pracę z ogromnymi możliwościami rozwoju. Tylko do tego dochodzi jeszcze konieczność ogarnięcia angielskiego.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Cze 2016r. 22:28  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Za wulgaryzmy 20 pkt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Cze 2016r. 08:40  
Cytuj
Przeczytaj jak Andzej wypowiada się o innych ludziach, jak nimi gardzi, jak pomiata i uznaje za totalny margines społeczny każdego kto zarabia te 10-15 zł brutto za godzinę. Ciul z dorosłymi ludźmi, ale dla niego dzieci to nawet gówniaki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Cze 2016r. 08:40  
Cytuj
Za najniższą krajową nie ma problemu ze znalezieniem pracy w naszym mieście. Są na terenie huty różne firmy w których można popytać-Birem,Weldment,ONiS,ZPG.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2016r. 09:23  
Cytuj
Usunięto dyskusję nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Cze 2016r. 15:11  
Cytuj
CYTAT
[moderowano]
Moderowano przez: magpie
20 pkt za obrażanie, wulgaryzmy, pisanie nie na temat. Twoje poglądy i opinie nikogo jak widać nie interesują. Proszę nie wypowiadać się, jeśli nie masz nic do powiedzienia na zadanie pytanie. Ktoś pyta o coś konkretnego. Odpowiedzi typu "a ja ..." nie są jak widac mile widziane.


Posłużę się cytatem:

https://www.youtube.com/watch?v=9ttyV5JuXXw



CYTAT

Przeczytaj jak Andzej wypowiada się o innych ludziach, jak nimi gardzi, jak pomiata i uznaje za totalny margines społeczny każdego kto zarabia te 10-15 zł brutto za godzinę. Ciul z dorosłymi ludźmi, ale dla niego dzieci to nawet gówniaki.


Trzeci raz Ci powtarzam. Gardzę głupkami, ludźmi którzy nie mają pojęcia ekonomii i wyborcami PiS. No i od wczoraj Tobą. Nie moja wina, że ostatnie wybory pokazały iż w kraju dominują ludzie którymi należy gardzić. Już nie wspomnę o dziwnej korelacji niskich zarobków w Podkarpackim, a wynikach PiS i tym co z tego wynika xD Coś się tak tych gówniaków przyczepił? Twoje nie dają Ci żyć czy jak?

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Cze 2016r. 21:21  
Cytuj
dobrze gada !! BRAWO TY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2016r. 21:31  
Cytuj
Hmmm.....
Założono temat o szukaniu pracy a nie którzy pie...lą nie na temat.
Wypowiadają się ludzie co mają doświadczenie w rodzinie (pewnie coś w tym jest, jak rodzice się nie zajmowali wychowaniem lub jakoś skrzywdzili).
Gdzie są administratorzy i moderatorzy.
Dla porządku, a myślę że jest to portal kulturalny, to na miesiąc wykluczył bym IP.
Tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Cze 2016r. 21:50  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Proszę bez wulagryzmów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2016r. 15:35  
Cytuj
Brawo Andzej! Popieram Cię!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2016r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
A wracając już do tematu pracy to generalnie polecałbym zdobycie środków z PUP czy podjęcie jakiejkolwiek pracy po to aby zdobyć środki na jakiś kurs CNC, wózki czy cokolwiek. Przynajmniej w razie wzrostu rozczarowania łatwiej będzie Ci wyjechać.

A jeśli masz mniej niż te 25 lat i jakieś ogarnięcie w logice / matematyce to poszukaj w necie kursów programowania i pisz kod do upadłego. Kilka miesięcy i masz pracę z ogromnymi możliwościami rozwoju. Tylko do tego dochodzi jeszcze konieczność ogarnięcia angielskiego.


Andrzej nie szalej....
Kursami to sobie dziś można jedynie podetrzeć. No chyba że jakieś ciężkie maszyny albo widlaki.
W PUP to możesz co najwyżej się odlać w kiblu albo posiedzieć parę godzin żeby się dowiedzieć, że "dla ludzi z Twoim wykształceniem w tym kraju pracy nie ma".
Przykład z autopsji z przed kilku lat.

Przychodzę, parę godzin czekania, wypełnianie papierów, odpowiadanie na mnóstwo pytań itd... W międzyczasie przeglądam tablicę ogłoszeń i....jest!!! Technolog obróbki skrawaniem, operator CNC i masa innych pokrewnych.
Wspomnę, że mam 20-to letnie doświadczenie w branży metalowej (konstruktor, technolog, programista CNC, czasami operator jeśli trzeba). Po tej "miłej" ankiecie z Panią zawiadującą otrzymuję odpowiedź, że nic dla mnie nie ma.:szok: Jak to jak wisi tego pełno!! A Pani na to, że to nie dla mnie bo trzeba mieć wyższe wykształcenie (mam średnie - studia olałem po roku).
Po wymianie zdań stwierdziła, że nijak nie da rady mnie tam wepchać bo im "system nie pozwala".
Jeb..em tym wszystkim i wyszedłem.
Nie będę się tu wylewał na temat dalszej mojej kariery zawodowej, ale tak po krótce dodam.
Alutec - bez problemów przyjęcie od zaraz, kasa super tylko warunki paskudne - olałem
Estonia - zero papierów, pokaż co umiesz, stań i robisz - super praca i zarobki niestety sytuacja zmusiła do powrotu placze
Obecnie Uniwheels - bez problemów, praca super, zarobki prawie jak na "wygnaniu".
Ale Polak to potrafi tylko narzekać, jęczeć i najlepiej nic nie robić a manna niech mu z nieba leci...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2016r. 14:13  
Cytuj
CYTAT
Wspomnę, że mam 20-to letnie doświadczenie w branży metalowej (konstruktor, technolog, programista CNC, czasami operator jeśli trzeba)


Z takim doświadczeniem i umiejętnościami szukałeś pracy w pośredniaku? sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2016r. 15:35  
Cytuj
Dokladnie z takim doświadczeniem idziesz gdzie chcesz umiech tylko nie przez żadnych pośredników, prosto do firmy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2016r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A wracając już do tematu pracy to generalnie polecałbym zdobycie środków z PUP czy podjęcie jakiejkolwiek pracy po to aby zdobyć środki na jakiś kurs CNC, wózki czy cokolwiek. Przynajmniej w razie wzrostu rozczarowania łatwiej będzie Ci wyjechać.

A jeśli masz mniej niż te 25 lat i jakieś ogarnięcie w logice / matematyce to poszukaj w necie kursów programowania i pisz kod do upadłego. Kilka miesięcy i masz pracę z ogromnymi możliwościami rozwoju. Tylko do tego dochodzi jeszcze konieczność ogarnięcia angielskiego.


Andrzej nie szalej....
Kursami to sobie dziś można jedynie podetrzeć. No chyba że jakieś ciężkie maszyny albo widlaki.
W PUP to możesz co najwyżej się odlać w kiblu albo posiedzieć parę godzin żeby się dowiedzieć, że "dla ludzi z Twoim wykształceniem w tym kraju pracy nie ma".
Przykład z autopsji z przed kilku lat.

Przychodzę, parę godzin czekania, wypełnianie papierów, odpowiadanie na mnóstwo pytań itd... W międzyczasie przeglądam tablicę ogłoszeń i....jest!!! Technolog obróbki skrawaniem, operator CNC i masa innych pokrewnych.
Wspomnę, że mam 20-to letnie doświadczenie w branży metalowej (konstruktor, technolog, programista CNC, czasami operator jeśli trzeba). Po tej "miłej" ankiecie z Panią zawiadującą otrzymuję odpowiedź, że nic dla mnie nie ma.:szok: Jak to jak wisi tego pełno!! A Pani na to, że to nie dla mnie bo trzeba mieć wyższe wykształcenie (mam średnie - studia olałem po roku).
Po wymianie zdań stwierdziła, że nijak nie da rady mnie tam wepchać bo im "system nie pozwala".
Jeb..em tym wszystkim i wyszedłem.
Nie będę się tu wylewał na temat dalszej mojej kariery zawodowej, ale tak po krótce dodam.
Alutec - bez problemów przyjęcie od zaraz, kasa super tylko warunki paskudne - olałem
Estonia - zero papierów, pokaż co umiesz, stań i robisz - super praca i zarobki niestety sytuacja zmusiła do powrotu placze
Obecnie Uniwheels - bez problemów, praca super, zarobki prawie jak na "wygnaniu".
Ale Polak to potrafi tylko narzekać, jęczeć i najlepiej nic nie robić a manna niech mu z nieba leci...



Zgodzę się z przedmówcami i zapytam coś Ty u licha w pośredniaku robił? Sam mam tylko inżyniera, mniej niż 1/4 Twojego doświadczenia i na ilość ofert pracy w Polsce nie narzekam (choć sam CV nie wysyłam ponieważ nie szukam nowej pracy) umiech
Może pora popracować nad swoim profilem na LinkedIn i Goldenline zamiast szukać w pośredniaku?

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2016r. 16:45  
Cytuj
W pośredniaku to byłem głównie po ubezpieczenie zdrowotne, praca była na 2 pozycji.
Ale przynajmniej wyssałem od nich dodatkowe pieniądze (dodatek aktywizacyjny) za to że sam znalazłem pracę.:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lut 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 01:23  
Cytuj
alutec - finansowo troszkę lepiej iz uw - ale dalej 4 bryg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 09:47  
Cytuj
Ale czy technolodzy w alutecu też pracują na 3 zmiany ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 11:05  
Cytuj
Pracują od 7:00 do 17:00.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
W pośredniaku to byłem głównie po ubezpieczenie zdrowotne, praca była na 2 pozycji.
Ale przynajmniej wyssałem od nich dodatkowe pieniądze (dodatek aktywizacyjny) za to że sam znalazłem pracę.:cwaniak:


To dlaczego narzekasz, że pracy nie mogłeś znaleźć? smiech2

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »