NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Polska Biało - Czerwoni !!!,
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 07:33  
Cytuj
Co sądzicie o naszej drużynie na Euro ? Obawiam się scenariusza z Korei kiedy to nasze orły były gwiazdami w telewizji i reklamie, na boisku miernoty. Teraz media robią ogromny szum, robią nam nadzieje na sukcesy, piłkarze to celebryci, najlepsze hotele, helikoptery, dupeczki, masaże itp. wszystko im wybaczymy jak na boisku będą sukcesy - choćby awans z grupy. Na razie uczucia są mieszane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 07:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 07:43  
Cytuj
Nie oglądamy TV, nie śledzimy 11 istotek biegających za kawałkiem napompowanej gumy. Chcą sobie biegać, niech sobie biegają. Ja mam swoje, ciekawsze zajęcia umiech

Moderowano przez: magpie
Proszę na temat lub wcale, bo jak widać poniżej drażni to innych, pytanie było inne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 08:41  
Cytuj
Nikt na ME nie jedzie przez przypadek ... Fakt że o dziwo nasi ostatni rok grają dość dobrze każe być optymistą ... Nigdy nie byliśmy drużyną turniejową ... Jak na mój gust to jadą standardowo zagrać max 4 mecze ...

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 09:31  
Cytuj
Czortunio, zdecyduj się, albo liczba mnoga albo liczba pojedyncza, "nie ogladamy" "ja mam.."
Poza tym sam sobie przeczysz, piszesz ze masz swoje ciekawsze zajęcia, a jednak wypowiadasz się w temacie, który jak piszesz Cie nie interesuje. A tak btw., to autor tematu zapytał się "co sądzicie o naszej drużynie na Euro", a nie czy zamierzamy oglądać.
"uwielbiam" takich internautów, nie znam sie, nie interesuje sie, ale byleby sie wypowiedzieć.

Ale wracając do tematu. Niestety po raz kolejny nasze "cudowne" media pompują balonik, niektórzy się zapędzają totalnie określając nas czarnym koniem turnieju.
I choć co prawda, postęp w reprezentacji jest ogromny i sam jestem optymistą przed Euro to myślę, że nie powinniśmy się nastawiać na nie wiadomo co i po prostu być dobrej myśli.
Mam nadzieję, że faktycznie jest tak jak piłkarze mówią, że "mają chłodne głowy" w przeciwieństwie do mediów.
Co do naszej reprezentacji, to w meczu z Holandia było widać, że chłopaki odstawiali nogi i bardzo dobrze, biorąc pod uwagę, że Holendrzy grali dość agresywnie (szczególnie w stosunku do Lewego).
Szkoda ze Rybus wypadł z kadry, dość spore osłabienie, ale tak to bywa przed takimi turniejami. Z innych reprezentacji też powypadali czołowi zawodnicy.
Siła naszej reprezentacji to oczywiście Lewy, Krycha, Milik, Glik. Mam nadzieję, że Mączyński i Błaszczykowski złapią formę na turniej. Jedyne o co się martwię to o obronę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Nie oglądamy TV, nie śledzimy 11 istotek biegających za kawałkiem napompowanej gumy. Chcą sobie biegać, niech sobie biegają. Ja mam swoje, ciekawsze zajęcia umiech

To zajmij się z łaski swojej tymi ciekawymi zajęciami, zamiast produkować nieistotne komentarze na forum. Chyba, że to jest Twoje zajęcie, które uskuteczniasz zamiast oglądania TV, interesowania się sportem, czy czymkolwiek innym. Myślę, że 99% z forumowiczów gówno interesuje to, że nie oglądasz TV i bynajmniej nikomu tym nie zaimponujesz.

Co do kadry, cóż, nie można oceniać drużyny po jednym meczu towarzyskim (bo pewnie po meczu z Holandią takie Cię naszły rozmyślania). Mecz był nie do wygrania, a do sprawdzenia strategii, sprawdzenia zawodników, na pewno chłopaki grali zachowawczo, ostrożnie, nie dawali z siebie wszystkiego (kadra już jest na Euro, a nie byłoby dla nich nic gorszego niż złapać kontuzję na dwa tygodnie przed finałami). Oceniać możemy po pierwszym meczu Euro, to już niedługo więc damy radę wytrzymać. Ja jestem dobrej myśli, tylko, że ja zawsze jestem pod tym względem dobrej myśli umiech Pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Siła naszej reprezentacji to oczywiście Lewy, Krycha, Milik, Glik. Mam nadzieję, że Mączyński i Błaszczykowski złapią formę na turniej.


A Prawy potluczony ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 11:05  
Cytuj
CYTAT


A Prawy potluczony ?


Twoja "podwójna" moralność często zastanawia ... Twój cyrk ... Twoje małpy ok

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 15:49  
Cytuj
Ciekawe, że Czort pisze bez sensu i nie na temat i nie dostaje ostrzeżenia. Jako właścicielowi portalu wolno więcej? Zaraz jakaś małpa da mi ostrzeżenie ;-) No bo nie w temacie ;-)

Moderowano przez: magpie
Małpa? Poza tym masz błędne informacje na niektóre tematy..


A jeśli chodzi o temat to czekam na mecze oficjalne. W eliminacjach szli jak burza więc liczę na to samo na ME ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 22:23  
Cytuj
W el. szli jak burza?? 2 remisy ze Szkocja, remis z Irlandią to niby ta burza? ? Gralidobrze, ale gdyby nie gol w ost sekundzie w Glasgow to różnie by mogło być i ocena całych eliminacji też inna.b
Oczywiście że mają potencjał nawet na taką sensację jak wygranie Euro (przypomnijcie sobie Grecję z 2004), ale równie dobrze mogą odpasc już po fazie grupowej. To co najbardziej martwi to obrona i mecz z Holendrami najlepiej to pokazal. Glik udowodnił, że ma gorszy sezon w Serie A, Pazdan fatalnie ospaly, wypadł bardzo dobry Rybus, a i Piszczek mimo, że dobry to już nie ten poziom co kiedyś. Wszyscy liczą na Lewego, ale pamiętajcie, ze będzie mial podwójne krycie w każdym meczu. Różnie to wszystko może się potoczyć, trzymam kciuki, mam nadzieję że zmobilzuja się na tyle, że nawet w przypadku braku wyjścia z grupy będziemy z nich dumni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 16:42  
Cytuj
Polska: Irlandia - 3 pkt
Pol: Niemcy - 0 pkt
Pol: Ukr 1 pkt

Irl: Niem 0pkt
Irl : Ukr 1 pkt

Ukr : Niem 3 pkt

1. Niemcy 6pkt
2. Ukraina 5pkt
3. Polska 4pkt
4. Irlandia Płn 1pkt

Znowu niewiele zabraknie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe, że Czort pisze bez sensu i nie na temat i nie dostaje ostrzeżenia. Jako właścicielowi portalu wolno więcej? Zaraz jakaś małpa da mi ostrzeżenie ;-) No bo nie w temacie ;-)

Moderowano przez: magpie
Małpa? Poza tym masz błędne informacje na niektóre tematy..


A jeśli chodzi o temat to czekam na mecze oficjalne. W eliminacjach szli jak burza więc liczę na to samo na ME ;-)


Andriusza, nie podniecaj się,tandem czeka.Co do tematu-zawsze intrygowało mnie co jest takiego fajnego w oglądaniu 22 gości ganiających od bramki do bramki. jezyk
Może ktoś mnie oświeci?goodgood

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 19:28  
Cytuj
Uważam że dwa mecze z Ukraina i Irlandią mamy duże szanse wygrać, więc wyjście z grupy jest jak najbardziej możliwe umiech a później to już nie wie tego nikt umiech oby grali jak najdłużej umiech

A co jest fajnego w gościach latających za piłką umiech dla mnie osobiście nic ale lubię spotkać się ze znajomymi, zasiąść przed telewizorem z piwkiem i trochę pokibicować good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
zawsze intrygowało mnie co jest takiego fajnego w oglądaniu 22 gości ganiających od bramki do bramki. jezyk
Może ktoś mnie oświeci?goodgood
Nie interesuj się jak tego nie rozumiesz. Zajmij się swoimi sprawami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2016r. 13:54  
Cytuj
Widząc wczorajszy mecz to jakoś kiepsko będzie wyglądało to Euro, nasze orły błyszczą na ekranie i w mediach a najmniej na boisku.
Lewandowski tą reklamą sięga dna, widać za kasę próg kompromitacji jest bardzo niski

https://www.youtu(...)qdPVf8kA

aż żal na to patrzeć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Cze 2016r. 15:35  
Cytuj
Według mnie tradycyjnie zagramy 3 mecze.... Otwarcia... Ostatniej szansy i..... O honor umiechumiechumiech Chciałbym się jednak mylić umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2016r. 18:53  
Cytuj
Myślę ze zagramy przynajmniej 4 mecze umiech a dlatego ze cztery najlepsze drużyny z 3 miejsca w tabelach tez przechodzą dalej do 1/8 finalu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 12:22  
Cytuj
na tm turnieju na pewno nie zagramy w tym stylu, otwarcia, o wszystko i o honor. Bo 4 druzyny z 3 miejsc wychodza dalej. Czyli praktycznie na pewno do ostatniej kolejki bedziemy o cos grac. Musielibysmy ladne baty zebrac w tych dwoch pierwszych meczach, zeby sie po 2 kolejkach wykluczyc z dalszje fazy. A moim zdaniem tez zagramy dokladnie 4 mecze. Z grupy wyjdziemy, ale potem trafimy na kogos lepszego i bedzie po zawodach. Mimo wszystko fajnie, ze sie zakwalifikowalismy, bo bedzie komu kibicowac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 13:32  
Cytuj
Kawaleria - pewno, że fajnie..... Tylko czemu media tak pompują ten balonik??? Poczekajmy, a zobaczymy, jak będzie umiechumiechumiech Piwko już się chłodzi umiechumiechumiech A nic tak nie smakuje w trakcie meczu, jak zimny Leszek umiechumiechumiech Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 22:33  
Cytuj
Jeden mecz wygrać i jeden zremisować i praktycznie jesteśmy w 1/8 finału umiech DO BOJU !!! może w końcu się uda coś więcej niż faza grupowa umiech a przy okazji więcej spotkań ze znajomymi i więcej zimnego piwka smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Cze 2016r. 12:12  
Cytuj
Ja obstawiam następujące wyniki:

Polska vs Irlandia Północna: 1:1 (12.06)
Polska vs Niemcy: 0:2 (16.06)
Polska vs Ukraina: 2:1 (21:06)

P.S. Zastanawia mnie, jak to możliwe że Irlandia Północna wystawiła własną drużynę na Euro 2016, skoro Irlandia Północna jest częścią Wielkiej Brytani. Czy u nich nie ma czegoś takiego jak drużyna narodowa ?
Bo odnoszę wrażenie że tam Anglia, Walia, Szkocja i Irlandia Północna funkcjonują na zasadzie "państwo w państwie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2016r. 12:37  
Cytuj
Po Euro jak nie awansują to pewnie znowu zaczniecie się interesować reprezentacją, gdy znowu o coś zaczną grać. Dla mnie urok reprezentacji dawno się skończył, zniszczył go Franciszek Smuda i Grzegorz Lato. Nie będzie już tej samej atmosfery co na stadionie Śląskim podczas meczy z Czechami, czy Portugalią, bo kiedyś repra to był obowiązek, a teraz to moda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2016r. 23:00  
Cytuj
A ja z kolei obstawiam następujące wyniki:

Polska vs Irlandia Północna: 2:2 (12.06)
Polska vs Niemcy: 0:0 (16.06)
Polska vs Ukraina: 1:0 (21:06)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 14:57  
Cytuj
Moim zdaniem będzie sukces jeżeli Polska wyjdzie z grupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 12:13  
Cytuj
Z Irlandią 1:0 więc zapowiada się dobrze umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 12:41  
Cytuj
Jest dobrze, ale ten wygrany mecz jeszcze o niczym nie świadczy umiech jak dla mnie media zabardzo się podniecają, tak jakbyśmy już byli mistrzami umiech trzeba torszke ochłonąć i wygrać jeden mecz lub zremisować dwa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »