NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
Problem ze sprzątaniem po swoim psie,
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Wrz 2017r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mimoza zabrakło tematów o księżach?

Paradoks - pomoc zwierzętom, szczególnie tym udomowionym (ale nie tylko) to nasz obowiązek. Nie rozumiem po co wyskoczyłeś z atakiem na osoby wierzące.

Szkoda że ludzie często nie biorą odpowiedzialności za swoje decyzje. Stąd fala wyrzucania "pupili" przed sezonem urlopowym i po Świętach Bożego Narodzenia...


Żaden atak. Sam wierze. Pozdrawiam.
Atakuję samców ludzkich co uważają że można ranić kobiety tylko za to że mają 80 a nie 60 cm w pasie. Miruś jest przewrażliwiony na punkcie swojego wyglądu to pieprzy 3 po 3.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2017r. 20:30  
Cytuj

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Wrz 2017r. 20:30  
Cytuj
No Miruś napisz jaki jesteś ładny.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2017r. 06:47  
Cytuj
Wygląda na to że ten pleban strasznie zrył Ci beret mimoza, ciężko jest żyć kiedy się jest takim frustratem który wszędzie widzi tylko ataki na kobiety.
Jeszcze nigdy nie widziałem, aby jakaś paniusia z wymalowanymi pazorami sprzątała to co nasrał jej piesek na trawnik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2017r. 08:10  
Cytuj
mimoza, kobieto może skup się na tych swoich księżach i plebanach albo do jakiejś pracy się zabierz bo na okrągło jeden temat wałkujesz a resztę sprowadzasz też do tego samego. Jeszcze nie zauważyłaś, że już się ludziom to znudziło? Albo lepsze, załóż może temat pod tytułem: "Wszystkie żale mimozy" i tam klep posty jeden po drugim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2017r. 08:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A jak to było z Twoim Plebanem Mimoza?Sprzatał kupy po sobie?
A Ty pod iloma nickami nadajesz hejterze?


To mało ważne.Odpowiedz na moje pytanie o Twoim plebaniejezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2017r. 08:34  
Cytuj
Przestańcie. Tylko podsycacie jej nienawiść.
Takim ludziom należy współczuć.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2017r. 09:22  
Cytuj
mimoza: ale po co mam się chwalić?? to jest temat o sprzątaniu po swoim psie, a a twoja miłość do pupilka jest równie piękna i pachnąca jak kupy z tego tematu... kurtka przeciwdeszczowa dla psa... hahaha idąc twoim tokiem, powinniśmy szczury w kanałach w maski przeciwgazowe zaopatrzyć... PS sorki nie mogłem się powstrzymać, za tego pustaka smiech2 i żeby nie było, ja bardzo lubię zwierzęta i psy też, choć nie są moimi ulubieńcami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2017r. 09:43  
Cytuj
Małe pieski w docieplających ubrankach wyglądają zabawnie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2017r. 11:56  
Cytuj
Proszę o dyskusję zgodną z tematem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2017r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
Małe pieski w docieplających ubrankach wyglądają zabawnie.
Małe pieski po prostu marźną bardziej niż te duże i mocno owłosione. Mój pies ma dużo lat, weterynarz określił jego wiek jak go wzięłam na ok. 7 lat. Jest u nas jakieś 5 lat więc teraz to staruszek i musi nosić kurtkę przeciwdeszczową bo przeziębia się tak jak stary człowiek. Przykro mi że ludzie nie rozumiejś choroby u zwierzaka i ochrony go przez właściciela a wmawiają nam źe potrafią współczuć ludziom chorym.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2017r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Małe pieski w docieplających ubrankach wyglądają zabawnie.
Małe pieski po prostu marźną bardziej niż te duże i mocno owłosione. Mój pies ma dużo lat, weterynarz określił jego wiek jak go wzięłam na ok. 7 lat. Jest u nas jakieś 5 lat więc teraz to staruszek i musi nosić kurtkę przeciwdeszczową bo przeziębia się tak jak stary człowiek. Przykro mi że ludzie nie rozumiejś choroby u zwierzaka i ochrony go przez właściciela a wmawiają nam źe potrafią współczuć ludziom chorym.


mimoza ok wyrazy szacunku, pozdrawiam
PS. Nie przejmuj się ludźmi, większość cierpi na ogromny brak empati

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2017r. 15:58  
Cytuj
Masz rację Mimoza.Kupy kupami a zdrowie zwierzaka to ważna rzecz.Mój piesek też nosił"koszulkę"po operacji,aby sobie rany pooperacyjnej nie uszkodzić.Nie zrażaj się docinkami-my też kochamy swoich pupilków,a że troche humoru się tu wkradło to się tym nie przejmujokJa nadal zbieram kupsztyle po swoim piesku.Kiedyś,dawno twemu jak mieszkałem w Twoich okolicach czyli na Poniatowskiego chodziłem na spacery do starych,opuszczonych sadów pławskich przed oczyszczalnia.Tam psa puszczałem wolno ale kupek nie zbierałemumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2017r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
Masz rację Mimoza.Kupy kupami a zdrowie zwierzaka to ważna rzecz.Mój piesek też nosił"koszulkę"po operacji,aby sobie rany pooperacyjnej nie uszkodzić.Nie zrażaj się docinkami-my też kochamy swoich pupilków,a że troche humoru się tu wkradło to się tym nie przejmujokJa nadal zbieram kupsztyle po swoim piesku.Kiedyś,dawno twemu jak mieszkałem w Twoich okolicach czyli na Poniatowskiego chodziłem na spacery do starych,opuszczonych sadów pławskich przed oczyszczalnia.Tam psa puszczałem wolno ale kupek nie zbierałemumiech
Mój pies nie nadaje się do spacerów po mieście bo boi się starszych panów w kapeluszach i innych nakryciach głowy. Widocznie tak wyglądał jego poprzedni właściciel. Boi się zgiełku i innych większych psów więc jesteśmy samotnikami na spacerach z tego powodu. Znają nas tylko drzewa i pola w ugorze. Tam nie muszę sprzątać po swoim psie. Jak kiedyś zrobił kupę w drodze do weterynarza posprzątałam mimo że nie miałam rękawiczek i dzień wcześniej zrobiłam żelowe paznokcie za 120 zł. Jakoś mi korona z głowy nie spadła.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2017r. 16:40  
Cytuj
Oj paradoks - ile ja widzę okrucieństw w stosunku do zwierząt i zastanawiam się kim są te małolaty co rzucają kotem w śmietnik, czyje to dzieci kopią psa bezdomnego, kim jest ten człowiek co nienawidzi wszystkich a szczególnie zwierxąt? To dzieci tych co tu się na tym temacie kupami zajęli.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2017r. 17:34  
Cytuj
Przynajmniej mimoza zaczęła pisać na temat....ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2017r. 21:45  
Cytuj
Miruś temat to branie kup psich w worek i niesienie go do domu. Kolejny ambaras gdzie to w domu wyrzucić.......do kubła na śmiecie czy z tym workiem do sedesu. A może kupę do sedesu a worek po niej do śmieci? Segregować przecież śmieci trzeba! A jak ktoś brzydliwy spuści kupę z workiem i wtedy będzie po miesiącu awaria kanalizacji i za remont zapłacą wszyscy mieszkańcy bo jak ktoś komuś udowodni że to właśnie ten wskazany palcem wrzuca worki do kanalizacji. Licząc dwie kupy dziennie na jednego psa i mnożąc to przez ilość psów w mieście awaria byłaby pewna już po tygodniu. I co mądrale na to jak trzeba by było z budżetu miasta kilka razy w roku taki remont robić? Teraz na temat? Podoba wam się moje pisanie?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 06:26  
Cytuj
NA psie kupy miasto postawiło mw niektórych miejscach pojemniki i nie trzeba brać ich do domu.Na Siedlance blisko mnie jak pisałem wcześniej, są dwa.Jeden obok Zabki a drugi przy parkingu za Automobilklubem.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 07:34  
Cytuj
mimoza: błonia należą również do terenów, gdzie spacerują ludzie, więc to szczyt twojej hipokryzji czy głupoty, że twierdzisz, że nie musisz sprzątać... no chyba, że nie mieszkasz w Stalowej Woli i mówisz o innych błoniach... może zastanów się teraz dlaczego tak mało osób tam chodzi na spacery?? wszędzie psie "gówno", bo nie trzeba sprzątać...
PS: Iluż to wielbicieli i właścicieli psów było na tej chamskiej imprezie i zostawiło swojego "pupilka" wystraszonego w domu.... po prostu szczyt miłości do zwierząt... ale co tam się rozpisywać, jak większość was nie widzi dalej niż czubek swojego nosa, czego świetnym przykładem mimoza, jak tam twoje ego, dowartościowane??, panno fiołek o zapachu kupy i brązowym kolorze?? idąc większościowym tokiem myślenia, to wszystko już zostało powiedziane i należy temat zamknąć, bo takie jest MOJE zdanie!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 08:24  
Cytuj
CYTAT
Miruś temat to branie kup psich w worek i niesienie go do domu. Kolejny ambaras gdzie to w domu wyrzucić.......do kubła na śmiecie czy z tym workiem do sedesu. A może kupę do sedesu a worek po niej do śmieci? Segregować przecież śmieci trzeba! A jak ktoś brzydliwy spuści kupę z workiem i wtedy będzie po miesiącu awaria kanalizacji i za remont zapłacą wszyscy mieszkańcy bo jak ktoś komuś udowodni że to właśnie ten wskazany palcem wrzuca worki do kanalizacji. Licząc dwie kupy dziennie na jednego psa i mnożąc to przez ilość psów w mieście awaria byłaby pewna już po tygodniu. I co mądrale na to jak trzeba by było z budżetu miasta kilka razy w roku taki remont robić? Teraz na temat? Podoba wam się moje pisanie?


Posiadanie psa wiąże się z odpowiedzialnością i obowiązkami.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
mimoza: błonia należą również do terenów, gdzie spacerują ludzie, więc to szczyt twojej hipokryzji czy głupoty, że twierdzisz, że nie musisz sprzątać... no chyba, że nie mieszkasz w Stalowej Woli i mówisz o innych błoniach... może zastanów się teraz dlaczego tak mało osób tam chodzi na spacery?? wszędzie psie "gówno", bo nie trzeba sprzątać...
PS: Iluż to wielbicieli i właścicieli psów było na tej chamskiej imprezie i zostawiło swojego "pupilka" wystraszonego w domu.... po prostu szczyt miłości do zwierząt... ale co tam się rozpisywać, jak większość was nie widzi dalej niż czubek swojego nosa, czego świetnym przykładem mimoza, jak tam twoje ego, dowartościowane??, panno fiołek o zapachu kupy i brązowym kolorze?? idąc większościowym tokiem myślenia, to wszystko już zostało powiedziane i należy temat zamknąć, bo takie jest MOJE zdanie!!!!
aA mnie gówno obchodzi twoje zdanie.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 09:05  
Cytuj
"Twojsza twojszość najtojsza" co?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 09:07  
Cytuj
Zgadzam się ale miasto powinno usprawnić ludziom to niewdzięczne działanie z psim kupskiem. 2 miejsca wymienione powyżej z kubłami na odchody psie to za mało na tak duże miasto. Ludzie będą sprzątać jak będzie w mieście choć tyle pakietów co budek z piwem dla obsikańców ludzkich.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
"Twojsza twojszość najtojsza" co?
Mimozy nie można obrażać bo mimoza ma rogi a w szczególności w stosunku do samców ludzkich. Ja dumna kobieta nie pozwolę nigdy na to żeby obrażał mnie byle chłystek, palant i bezmózgowiec.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
mimoza: błonia należą również do terenów, gdzie spacerują ludzie, więc to szczyt twojej hipokryzji czy głupoty, że twierdzisz, że nie musisz sprzątać... no chyba, że nie mieszkasz w Stalowej Woli i mówisz o innych błoniach... może zastanów się teraz dlaczego tak mało osób tam chodzi na spacery?? wszędzie psie "gówno", bo nie trzeba sprzątać...
PS: Iluż to wielbicieli i właścicieli psów było na tej chamskiej imprezie i zostawiło swojego "pupilka" wystraszonego w domu.... po prostu szczyt miłości do zwierząt... ale co tam się rozpisywać, jak większość was nie widzi dalej niż czubek swojego nosa, czego świetnym przykładem mimoza, jak tam twoje ego, dowartościowane??, panno fiołek o zapachu kupy i brązowym kolorze?? idąc większościowym tokiem myślenia, to wszystko już zostało powiedziane i należy temat zamknąć, bo takie jest MOJE zdanie!!!!
A zasadziła ci kiedys kobieta takiego kuksańca porządnego w oba jaja na raz? Ty obleśny dziadu wiejsko miejski myslisz że będziesz bezkarnie mnie obrażał? Jeszcze raz coś takiego napiszesz to zobaczysz co ja potrafię.

Moderowano przez: sm
Dyskusja nie na temat. +20

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 09:16  
Cytuj
Na błoniach przy każdym psim pakiecie musiałby stać policjant 24/h.

Inaczej po max tygodniu już by ich nie było.

Można się zaopatrzyć w woreczki i wrzucić bliżej swojego bloku.

Wystarczy chcieć.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »