NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
Kradzieże rowerów, Ukradli rower w biały dzień pod sklepem
Posty: 17
Dołączył: 4 Marz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2016r. 16:22  
Cytuj
Witam.
Mi ukradli rower wczoraj w sobotę w biały dzień pod Jubilatem na Orzeszkowej. Poszłam do domu na godzinę zanieść zakupy bo nie mam bagażnika i zapięłam do stojaka na zamek szyfrowy. Niestety po powrocie już był sam zamek. Ktoś się natrudził żeby odkręcić siodełko lub koło. Nie wiem czy ludzie są ślepi czy tylko udają że nie widzą że ktoś się podejrzanie mocuje z nie swoim sprzętem?? Gdzie monitoring? Już nic nie można spokojnie zostawić bo młodzież lub menel ukradnie ci coś i spienięży na flaszkę czy nową komórkę.
Ostrzeżenie!!!

Osobo która to zrobiła: rower był charakterystyczny a jego foto jest na facebooku. Wszyscy moi znajomi już rozpowszechnili zdjęcie i będą Cię mieli na oku w całym mieście. Poza tym kradzież i kłamstwo ma krótkie nogi więc obyś je na tym rowerze wkrótce połamał. Nawet jak nie odzyskam sprzętu dosięgnie Cię właściwa kara.

Poszło to zgłoszenie do mediów i na policję.
Dla osoby która pomoże znaleźć sprawcę znaleźne wartości 10% sprzętu.

Był to markowy czerwony DBS z napisem DBS na aluminiowej ramie - niemiecki zadbany i doinwestowany.Miał tylko tylny sportowy błotnik, bez bagażnika. Licznik na kierownicy. Sportowe koła jak w górskim 26 cala. Metalowe pedały nie jakieś plastiki, ale pedały z kolarki. Małe zarysowanie lakieru na górnej ramie. Przerzutki altus shimano. Siodełko niebiesko - czarne skórzane.

Temu co sięgnął po cudzą własność życzę żeby szybko się na tym rowerze połamał. Wyboistej drogi chamie. Jeżeli to jakiś menel spod Jubilata i sprzedał na wino też go znajdziemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »