NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Antykoncepcja po porodzie,
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 21:43  
Cytuj
Persymono, moja Mam nie łykała hormonów, nie stosowała żadnej "zakazanej " antykoncepcji i zmarła na raka.Biorac pod uwagę twoj tok myslenia nie powinna umrzec!
Masz o sobie, bardzo mylne, wysokie mniemanie i pogardę dla inaczej myślących.
Niefajna jesteś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 21:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 21:47  
Cytuj
Persymono, moja Mam nie łykała hormonów, nie stosowała żadnej "zakazanej " antykoncepcji i zmarła na raka.Biorac pod uwagę twoj tok myslenia nie powinna umrzec!
Masz o sobie, bardzo mylne, wysokie mniemanie i pogardę dla inaczej myślących.
Niefajna jesteś.

Aaa i nie popieram brania tabletek w czasie karmienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 22:06  
Cytuj
a Ty taki fajny(a)umiech))))))))))))))))))))))))))))),skąd wiesz że mylne??,a pogardę mam dla zła,tylko tyle i aż tyle,czarne jest czarne,a białe jest białe,nie uznaję szarości i nijactwa to wszystko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 11:40  
Cytuj
Persymono, czyli zdanie odmienne od twojego zawsze jest głupie? No to jest prawdziwa pokora, nie ma co.
A wiesz dlaczego ludzie nie wdaja się w dyskusję z innymi o odmiennych poglądach? Bo boją się rzeczowych argumentów, a nuż musieliby zmienić zdanie.

Niestety życie wcale nie jest biało-czarne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 15:41  
Cytuj
Dajcie spokój to już kolejny temat gdzie nakrzyczala nie odparła argumentów kontrargumentem i uciekła. Wpisze ona biedna coś w Google przeczyta pierwsza lepsza stronę później idzie w zaparte.
Powinnaś dostać bana na Google i ogólnie na internet.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 21:04  
Cytuj
normalnie scyzoryk sie w kieszeni otwiera na to co wypisujecie,a droga mik8 i alaalo,tak usilnie namawiacie do piguł, popieracie aborcję,skoro kwestie zdrowotne do Was nie przemawiają to co z kwestią Komunii św.wg. was?Osoby, które żrą tablety nie mogą do niej przystępować, ale dla was ten temat to kosmos nie?,a apropo zdrowia jeszcze,to wiecie że mnóstwo ginekologów nigdy nie przepisałoby tabletek antykoncepcyjnych swojej żonie,wiedząc czym to grozi?ale wy podległe klientki jak najbardziej chętne, no cóż każdy ma swój wybór, ale nie każdy jest świadomy,dlatego jeśli choć jedną osobę odwiodę od tego świństwa to już będzie sukces i nie gadajcie tu o kontrargumentach itp bo to nudne juz, po prostu nie zawsze chce mi sie dyskutować,mam też lepsze zajęcia niz siedzenie na forum, a zdania w ważnych kwestiach nigdy nie zmieniam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 21:21  
Cytuj
Oczywiście zakładasz że 100 procent osób tu sie udzielających to praktykujący katolicy. Zejdź na ziemię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2016r. 09:39  
Cytuj
No tak cisniesz sie na moje poglady niby taka jestes na biezaco jesli chodzi o to co pisze tylko szkoda ze nie doczytalas ze nieraz wspomnialam ze nie jestem osoba wierzaca a nawolywanie do nawrocenia w sposib agrwsywny to chyba grzech ?
Taka swietojebliwa a nie przestrzega podstawowych zasad swojej wiary.
Miluj blizniego ja siebie samego.. Skoro sana siebie tak traktujesz jak wszystjich tu na forum hmm tak jestes zlym czlowiekiem.



A jesli mowiqc o tych lekqrzach masz na mysli stalowowilskich rzeznikow to tak oni wlasna rodzine tak samo ch. traktuja ja i pqcjentow.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2016r. 13:10  
Cytuj
Bajki o lekarzach, którzy rzekomo swoje rodziny i siebie leczą ziolkami od szamanów i energia słoneczna bardzo mnie bawią, bo to tylko bajki. W sprawy religijne nie wnikam, bo jeśli ktoś jest wierzący i religia mu zabrania, to chyba powinien wiedzieć co ma robić.

Ja do niczego nie nawołuje, może jedynie do yego by w sprawqchwilę dotyczących zdrowia słuchać lekarzy po prostu. Dobrych. Sama nie stosowalam i raczej stosować nie bede antykoncepcji hormonalnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Maja 2016r. 14:06  
Cytuj
Najtańsza i najłatwiej dostępna forma antykoncepcji to prezerwatywy. Nie wymagają recepty (przynajmniej narazie).
[moderowano]

Moderowano przez: magpie
Trochę przeginasz z obrazowością- propozycją swojej "antykoncepcji". Prosiłabym o zachowanie poziomu rozmowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Maja 2016r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
Najtańsza i najłatwiej dostępna forma antykoncepcji to prezerwatywy. Nie wymagają recepty (przynajmniej narazie).
[moderowano]

A jak myslisz- blok techniczny albo bibuła tez sie nada? Mysle ze ci co maja problem z celnoscia mogli by jechac na bristol albo rozkladac na podlodze folie malarska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 22 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2016r. 14:03  
Cytuj
O rany... założyłam wątek poglądowo, nie zaglądałam chwilę a tu tyle wypowiedzi. Chyba bym się zastanowiła dwa razy, gdybym wiedziała, że tak się tu zaczniecie kłócić. ;) Nie wyraziłam się precyzyjnie - pytałam o pogodzenie z karmieniem z ciekawości. Rozważam odstawienie, bo niebawem wracam do pracy. Niestety, z przyczyn takich a nie innych odpadają u mnie spiralki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2016r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
O rany... założyłam wątek poglądowo, nie zaglądałam chwilę a tu tyle wypowiedzi. Chyba bym się zastanowiła dwa razy, gdybym wiedziała, że tak się tu zaczniecie kłócić. ;) Nie wyraziłam się precyzyjnie - pytałam o pogodzenie z karmieniem z ciekawości. Rozważam odstawienie, bo niebawem wracam do pracy. Niestety, z przyczyn takich a nie innych odpadają u mnie spiralki.



Tama tak jak pisalam mini pigulka, zastrzyk chociaz niewiem czy i nie plastry teraz sa jednohormonalne. Ale to juz naprawde dopytaj dokladnie lekarza. Bo on wybierze wariant konkretnie pod Twoja osobe.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 22 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2016r. 17:37  
Cytuj
No właśnie poczytałam sobie, że przy karmieniu zapisywane są tak jak przy uczuleniu na estrogeny, pigułki jednoskładnikowe. I że one nie szkodzą przy karmieniu nawet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2016r. 21:13  
Cytuj
Mi po 1 ciąży lekarz zaproponował właśnie mini pigułkę ale nie skorzystałam ze tak powiem z pewnych względów chcieliśmy kolejne dziecko póki był jeszcze czas :-)

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »