NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Prawo jazdy Kat. A - Gdzie?,
Posty: 1
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2016r. 19:42  
Cytuj
Witam,
Polecacie może jakiś ośrodek szkolenia kierowców na kat. A?
Ktoś może jest w trakcie kursu bądź po i ma jakąś opinie?
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2016r. 19:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 07:11  
Cytuj
Udało Ci się zrobić ten prawko? Pytam, bo też na wiosnę chciałbym robić na kat A, aby wczesnym latem już móc jeździć w sezonie motocyklowym.... Pytanie dotyczy pytań egzaminacyjnych na terię? Zdawało się ponad 10 lat temu, a od tego czasu podobno dużo się zmieniło?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 21:39  
Cytuj
ja robiłem w motosie , polecam zdecydowanie pana Rychlaka , za 3 im razem udało się zdać umiech
mają fajny plac , choć akademia nauki jazdy sąsaiadujący ma chyba lepszy i mają czasowe mierniki przejazdów
w motosie sprawny dobry motocykl , tez akademii jazdy też wygląda bardzo dobrze
w każdym razie inne place regionalnych szkół są do bani i motor przynajmniej w jednej z nich też
a na mieście jak na mieście , jak się ma kat B to nie jest to aż tak wielka filozfia , byleby ten plac przejechać to już jakoś potem pójdzie
a testy do zrobienia , w większości pytania podstawowe , zresztą kupuje się dostęp do testów on - line i tyle , trzeba je przerobić a pytania sie powtarzają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 21:52  
Cytuj
nie polecam akademi oni sie tylko lansować umią słaba młoda nie doświadczona kadra jaki oni mają staż siedzą tylko na kompie i wypisuja o sobie same pozytywy każdemu kursantowi każą na fejsie pisać jaki to on jest zadowolony pppppppppppooooooooorrrrrrrraaaaaaaaaażżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżkkkkkkkka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2016r. 07:34  
Cytuj
CYTAT

a testy do zrobienia , w większości pytania podstawowe , zresztą kupuje się dostęp do testów on - line i tyle , trzeba je przerobić a pytania sie powtarzają


Trzeba przerobić wszystkie pytania, najlepiej 2-3 razy aby utrwalić. A trochę tego jest, bo na kat B jest ponad 1500 pytań.
Co do testów online, to rzeczywiście wygodna opcja. Szczególnie ta w której masz możliwość prowadzenia statystyk. Można na tej podstawie wyciąnać wnioski, które pytania sprawiają najwięcej trudności i częściej je powtarzać. Co do testów online to http://www.ltesty.pl/testy/ - na tym się uczyłem - zdane za pierwszym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 14 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2016r. 16:53  
Cytuj
Kolego olowek a powiedz jak tam z motorem w Wordzie i jak na placu bo chodziłu słuchy o obrotach żle ustawionych i że szybki slalom też trochę były jaja z pomiarem .Napisz coś i powiedz na czym oblałeś.pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2016r. 21:48  
Cytuj
to prawda że z obrotami bywa różnie i trzeba mieć ogarniete w miarę pólsprzeglo , ja na tym oblałem za pierwszym razem na 8 -ce ; z slalomammi nie miałem problemu , za drugim razem poległem na mieście , na zawrotce na wisłostradzie pan stwierdził ,że wymusiłem pierwszeństwo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2019r. 20:55  
Cytuj
Odgrzewam temat - gdzie i z jakim instruktorem najlepiej robić kurs prawa jazdy Kat. A ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2019r. 06:24  
Cytuj
Marek Smoliński akademia nauki jazdy, mają Er6, z650 i dobre podejście 🙂

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 17 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2019r. 08:32  
Cytuj
Polecam Akademie Nauki Jazdy. Profeska👍

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2019r. 22:23  
Cytuj
Coś ktoś jeszcze podpowie czy nikt nie robił prawka na motor poza dwoma osobami ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2019r. 18:12  
Cytuj
Też się chętnie dowiem gdzie warto się udać i może z jakimi kosztami się to wiąże? Bo jeszcze nie jestem w temacie, narazie tylko mam kat A na myśli 😉

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »