NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Jak oceniacie Olimp? ,
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 18:22  
Cytuj
A jaka jest cena za osobę w Olimpie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 18:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 18:42  
Cytuj
Płaciliśmy 170 od osoby. Ale rezerwacja była 2 lata przed terminem. Konkurencja miała wtedy po 150/160 zl. Teraz pewnie jest drożej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2017r. 08:59  
Cytuj
Do obelixus: Umowa jasna dla właściciela, dla wynajmującego bardzo niekorzystna,co do reszty to się okaże? Może będzie super...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2017r. 09:27  
Cytuj
CYTAT
Do obelixus: Umowa jasna dla właściciela, dla wynajmującego bardzo niekorzystna,co do reszty to się okaże? Może będzie super...

Dlaczego niekorzystna? :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2017r. 14:21  
Cytuj
Do janusz5: wskaż które zapisy umowy są niekorzystne. Chyba że projekt umowy został zmieniony.

Co do umowy to w pewnym lokalu w Stalowej Woli to był zapis w umowie, że mogą jednostroną decyzją lokalu moje wesele przenieść na mniejszą sale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2017r. 15:12  
Cytuj
Do obelixus. Rozumiem, ze piszesz w imieniu firmy Olimp. Po świętach napisze a teraz życzę Wesolych Swiat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2017r. 17:12  
Cytuj
Nie pisze w imieniu zadnej firmy. Poprostu wyrazam swoje zdziwienie poprzednimi wpisami zwlaszcza ze jestem w temacie mozna powiedziec na swiezo. Przezylem wesele i wiem ile jest obaw, szczegolnie wtedy gdy jakis "wujek dobra rada" sieje niepokój. Co do lokalu jestem bardzo zadowolony to polecam. Pozdrawiam i dobrych Swiąt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 20 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2017r. 06:42  
Cytuj
Sala w Dworze Olimp bardzo ładna. Jedzenie ok chociaż bez szaleństw. Przekąsek na stole mało.
Wielki minus za brak pokoju w którym można przewinąć i nakarmić dziecko. Przewijak w toalecie dla niepełnosprawnych jest ale karmić piersią to raczej nie e toalecie. W inny lokalnych tego typu dostępny jest pokój w którym można zająć się dzieckiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2017r. 11:27  
Cytuj
Przecież to nie zależy do Dworu Olimp tylko od Państwa Młodych. Sama miałam wesele w tym lokalu niecały rok temu i nasi goście mieli dostęp do takiego pokoju ponieważ sami za niego zapłaciliśmy (chyba 60zł) z tego co pamiętam.
Jeżeli Młodzi poskąpili 60zł na takie pokoik będący bez dwóch zdań ogromnym udogodnieniem dla mam maluszków to już nie sprawa lokalu.
Nie wyobrażam sobie, żeby na moim weselu matka karmiąca dziecko musiała to robić w łazience.
Ale to wszystko zależy od umiejętności organizacyjnych, tym bardziej, że w takiej oczywistej kwestii nie trzeba mieć ich wiele.
W tym zakresie, więc pretensje powinny być skierowane do państwa Młodych.
Co do przekąsek to zależy co kto wybierze. Jednym smakuje jedno, drugim drugie. Ale warto zwrócić uwagę na ciasto. Dają za dużo babek piaskowych, które zostają po weselu w dużych ilościach bo mało kto je lubi, a tym bardziej na takiej imprezie umiech
Gdybym miała robić wesele jeszcze raz lub jakąkolwiek uroczystość bez żadnych wątpliwości wybrałabym Dwór Olimp umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2017r. 14:36  
Cytuj
W tym roku organizowałam dziecku komunię w Olimpie i mieliśmy pokój do dyspozycji, gratis. Minusem było tylko pakowanie ciast dla gości do plastikowych pudełek-nie wiadomo ile dni przed uroczystością. Dzień po komuni te ciasta były splesniałe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2017r. 15:43  
Cytuj
My również mieliśmy 1 pokój gratis, ale niektórzy czują się nieswojo gdy przebywają w pokoju Pary Młodej, w którym nieraz są prezenty, koperty itp. dlatego wzięliśmy drugi.
Co do "gościnników" z ciastem to my przygotowywaliśmy je osobiście (ciasto z innej cukierni) w piątek wieczorem przed weselem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2017r. 09:02  
Cytuj
chodzi o komunie wesela imprezy okolicznosciowe i chcrzest zapewniam dwor ordynata i olimp tez napewno dwa bardzo duze lokale ale dwor ordynata znam obsluge wiec zapewniam tma mozecie isc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2017r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
chodzi o komunie wesela imprezy okolicznosciowe i chcrzest zapewniam dwor ordynata i olimp tez napewno dwa bardzo duze lokale ale dwor ordynata znam obsluge wiec zapewniam tma mozecie isc



A teraz napisz to w jezyku polskim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2017r. 20:08  
Cytuj
Hahahaha pozdrowienia dla ludzi z ordynata których mieli posadzić w korytarzu. Nie wiem jak się to dzisiaj skończyło bo wzburzenie tamtej rodziny było pod kościołem konkretne, ale nie zazdroszczę im. Co do komuni w olimpie to obsługa szybka i sprawna, jest czysto i fajne miejsce dla dzieci. Komunia dzisiejsza udana, dzieciom się podobało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »