NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Remont od A do Z,
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 10:50  
Cytuj
Słuchajcie, potrzebuję waszej pomocy i porady, nie chcę żeby zgłaszały mi się na priv firmy, bo to nie o to chodzi, ale..

Chcę kupić mieszkanie do remontu, kapitalnego. Czy jest jakaś firma w okolicy, która by mi taki remont przeprowadziła od A do Z, że można by sobie wybrać np. z katalogu co się chce, a oni bez pilnowania by mi to wykonali pod klucz? Oczywiście porządnie i bez fuszerki, bez kłamania i dodatkowego wyciągania na każdym etapie budowy kasy?

Czy to możliwe w tej naszej Polsce? Czy ja bujam w bajkowym świecie? Ba czy w okolicy Stalowej Woli coś takiego jest możliwe?
Czy ktoś już miał taką przygodę z remontem tego typu?

Moi znajomi wynajmując różnych "fachowców" opowiadali cuda co się działo podczas remontu. Kłamstwa, przekładanie terminów, odwalanie fuszerki, robienie na odwal, porzucanie pracy (bardzo częste), bo pojawiło się większe zamówienie, dojenie kasy, bo to wyskoczyło, tamto, bo się nie da proszę pani, bo tak się nie robi, bo szkoda czasu na to itp...

Czy ja mam marzenia z kosmosu? mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 10:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 11:38  
Cytuj
Wiadomosc na priw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 15:04  
Cytuj
jest taka firma w stalowej, moja kolezanka napewno ma namiar jak sie dowiem to ci napisze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 15:23  
Cytuj
niektórych fachowców powinno się unikać jak ognia, tyle od znajomych słyszałam o partactwie, że nie wiem czy w tym miescie jest kogo polecic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 15:23  
Cytuj
dekoratoria

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 15:24  
Cytuj
CYTAT
Słuchajcie, potrzebuję waszej pomocy i porady, nie chcę żeby zgłaszały mi się na priv firmy, bo to nie o to chodzi, ale..

Chcę kupić mieszkanie do remontu, kapitalnego. Czy jest jakaś firma w okolicy, która by mi taki remont przeprowadziła od A do Z, że można by sobie wybrać np. z katalogu co się chce, a oni bez pilnowania by mi to wykonali pod klucz? Oczywiście porządnie i bez fuszerki, bez kłamania i dodatkowego wyciągania na każdym etapie budowy kasy?

Czy to możliwe w tej naszej Polsce? Czy ja bujam w bajkowym świecie? Ba czy w okolicy Stalowej Woli coś takiego jest możliwe?
Czy ktoś już miał taką przygodę z remontem tego typu?

Moi znajomi wynajmując różnych "fachowców" opowiadali cuda co się działo podczas remontu. Kłamstwa, przekładanie terminów, odwalanie fuszerki, robienie na odwal, porzucanie pracy (bardzo częste), bo pojawiło się większe zamówienie, dojenie kasy, bo to wyskoczyło, tamto, bo się nie da proszę pani, bo tak się nie robi, bo szkoda czasu na to itp...

Czy ja mam marzenia z kosmosu? mlotek


http://dekor(...)wna.html

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 17:58  
Cytuj
A ma ktoś takich fachmenów, którzy zaprojektują, przywioza materiały i zrobią co trzeba?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 30 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 22:43  
Cytuj
Znam chłopaka który robi takie rzeczy ma 3. Widziałem jak u kolegi poprawili po jednym fachmajstrze i powiem Ci ze naprawdę się popisali. Ale wiem jedno ze terminy mają bardzo odległe. Czyli muszą być conajmnirj niezli w tym co robia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 23:18  
Cytuj
Na priv moge podac nazwiska dwoch firm ,którym nie warto zlecac takich spraw...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2016r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
jest taka firma w stalowej, moja kolezanka napewno ma namiar jak sie dowiem to ci napisze


pan Łukasz tel 604282800. kolezanka ma od niego mieszkanie i jest piekne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2016r. 15:23  
Cytuj
Dziękuję wszystkim za cenne uwagi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2016r. 20:50  
Cytuj
Mryszard. Nie ma problemu z takim wykonaniem remontu. Ale czy Cię na taką usługę stać? Albo może inaczej. Czy zapłacisz tyle ile taka usługa jest warta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 14:18  
Cytuj
A czy proszono o cennik? Co kogo obchodzi czy stać czy nie? Skoro pytam, widać wiem z czym to się wiąże i widać mnie stać.
Dziękuję za troskę, no chyba że chcesz partycypować w kosztach i zgłaszasz się na ochotnika? Pytanie moje nie dotyczyło rozważań finansowych, więc po co bić pianę ot byle tylko coś powiedzieć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 17:34  
Cytuj
CYTAT

Chcę kupić mieszkanie do remontu, kapitalnego. Czy jest jakaś firma w okolicy, która by mi taki remont przeprowadziła od A do Z, że można by sobie wybrać np. z katalogu co się chce, a oni bez pilnowania by mi to wykonali pod klucz? Oczywiście porządnie i bez fuszerki, bez kłamania i dodatkowego wyciągania na każdym etapie budowy kasy?

Czy to możliwe w tej naszej Polsce? Czy ja bujam w bajkowym świecie? Ba czy w okolicy Stalowej Woli coś takiego jest możliwe?

Czy ja mam marzenia z kosmosu? mlotek


CYTAT
Nie ma problemu z takim wykonaniem remontu.


CYTAT
więc po co bić pianę ot byle tylko coś powiedzieć...


Moderowano przez: magpie
Dziękujemy za przypomnienie o czym jest rozmowa, ale jaki sens ma wklejanie po kolei cudzych wypowiedzi bez komentarza? Ktoś pyta o firmy, o możliwość remontu bez naciągania, nie pyta o ceny i nie zwierza się z zasobności swojego portfela. Proszę o rzeczową rozmowę, a nie wklejanie bez celu cudzych wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 17:51  
Cytuj
Znam kilkunastu takich wykonawców i kilka firm co zrobią co klient chce i tak jak chce od A do Z. Ale każdy kij ma dwa końce. Bo wykonawcy za to chcą zapłaty. A klient chce dostać wszystko ale zapłacić za podstawy. I kółko się zamyka. Bo klient ma płacić wykonawcy za to, że tem zrobi projekt i może wizualizację wnętrz? Przecież potem weźmie kasę za to że to wykona. A zrobienie takiego projektu nie wymaga czasu i nie kosztuje? Klient ma płacić za to że wykonawca będzie jeździł i wybierał z klientem wyposażenie? Przecież ten wykonawca weźmie kasę za założenie tego wyposażenia i to mu powinno wystarczyć. Itd.
W Polsce jest pełno bardzo dobrych wykonawców. Ale każdy tu "wałuje" każdego. Klient wykonawcę a wykonawca klienta. Pytanie o gotowość do poniesienia kosztów związanych z kompleksowym remontem jest więc podstawowe.
Ale to przecież wiesz ....

Admin. Sklej te wypowiedzi. Będzie całość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »